Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

jaká oprava xp?

Je to bug, při kterém lidi, včetně mě nedostali zkušenostní body za dokončení úkolu a to i v hlavní příběhové linii. Nedostal jsem za ty dámy v lese, či jak se to jmenovalo a hlavně, co mě nejvíc naštvalo za rodinné záležitosti. Díval jsem se i na youtube a borec dostal 200 a já nic. Zkoušel jsem to dvakrát, že jsem si znovu nahrál pozici před dokončením a stejně to nepomohlo. Na fóru to tam psalo víc lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jsem bezradnej. Jak prohledat rozvaliny u majaku. Ukol Najdi nakresy vystroje skoly Gryfa. Je tam dira v mostě a nevim vubec jak to přeskočit. Vždy spadnu dolů.

Jo kamo to nepreskakuj, protoze ten most spustis az budes na druhe strane. No a dostanes se tam tak, ze slezes dolu ze skaly a na pravo od mostu je dira pod vodou, tak se musis potopit a dostanes se pod majak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamo to nepreskakuj, protoze ten most spustis az budes na druhe strane. No a dostanes se tam tak, ze slezes dolu ze skaly a na pravo od mostu je dira pod vodou, tak se musis potopit a dostanes se pod majak.

Prosím tě a kde ten poslední kus najdu? Mam to prolezly komplet a nic. Furt sviti neprozkoumano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj vedlejsi ukoly dostavam normalne XP. Napr jsem delal Šotka a nake dalsi a klidne i 270xp za ukol. Hlavni ukol vyzkousim az dojedu vedlejsi ale radsi si to ukozim predtim.

Kazdopadne stejne nechapu proc nedali radsi 900p a podle me by to na tom rozliseni bezelo tak akorat na tech 25 fps niz by to snad neslo. Aspon teda na PS4, protoze kdyz ee clovek podiva na framerate na X1 tak tam Zaklinac bezi lepe mozna i diky tomu, ze v mistech kde by se to skubalo je 900p.

Upraveno uživatelem Zafata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu