Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Custe lidi mam takovy problem s uploudem savu ze zaklinace na cloud pro ps+ cleny. Proste jakakoliv jina hra kterou zahraju ulozim tak se mi uploadne hned ale u savu zaklinace napis cannot upload a nic nema nekdo podobny problem diky moc za odpovedi jinak hra zatim dobre zadny bug 13 h cca lvl 6 jsem novackem v serii a hraju na pochod smrti tak mi to dava znacne pokurit ted jsem se sekl u potracence od krvaveho barona nemuzu porazit ani za nic privola si prizraky uzdravi se a jsem v prdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

W3 měl nejlepší start z AAA her co si za poslední dobu pamatuju. Hraju na PC, hrál jsem od vydání takže jsem postupně stahoval PATCHE. Už v průběhu hraní jsem nepozoroval nic co by mě kazilo dojem ze hry. Chápu, že pokud je BUG na PS4 , kdy nedostanete expu za MAIN Q, tak je to fakt poser. To bez debat. Ale co si čtu na fórech, že grafika je jiná než ukazovali v r. 2013 (lol by PS4 vybouchla), že NPC nemají super denní rutiny , atd. Když jsem viděl v jakém stavu vydali Ass.Creed, nebo když vyšla TOP hra BF4. Už tu přestaňte brečet a užijte si jednu z nejlepších her co si pamatuju. Tahle hra není pro děcka, není to GTA5 (které je prostě pro puberťáky). Je tady hra, která má příběh, má hloubku, uvažujete o rozhodnutích atd.

Navíc CD projekt nabídl 16 DLC. ... kdo to dnes dělá, kdo vám to dá ? Kupte si Destiny, to je pecka hra, bomba... omg. CD projekt plánuje další herní rozšíření ohledně příběhu (10 a 30h tuším) za 26e. Ostatní to prodávají jako plnou hru (např. Order 1886).

zatím odehráno: 72h / lvl 20

čus

edit: ohledně patchu na PS4 /XONE - tady probíhá ještě nějaký proces než se to dostane k hráčům, což už CDR těžko ovlivní.

edit2: když si uvědomíte jak je ta hra velká, jak to co uděláte navazuje , jak ta hra vypadá...tak je zázrak že to na PS4 jede a vypadá to tak jak to vypadá.

Upraveno uživatelem Luckass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave,ze naprosto nechapou a pisou furt dokola to same. kdyby sony a microsoft zmenili trochu politiku a nechali patchovat hry primo vydavatele nebylo by tolik problemu. Je neuveritelne, ze na pc jsou patche o tydny drive nez na konzolich. Vetsina bugu co se zde postuji, jsou davno vyresene na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o to že by koncept hry nebo příběh hry byl špatný. Rozhodně by si tato hra zasloužila titul rpg roku ale dávat jí 10/10 je prostě moc. Technická stránka hry je prostě odfláklá spoustu bugů, glitchů, prolínajících se textur a textury ve vzduchu, špatná interakce s objekty, zbytečné dlouhé loadingy a špatný port pro PS4. Neberte to prosím jako nějaký hate. Hru si opravdu užívám včera jsem jí dohrál na druhou nejtěžší obtížnost a potom jsem si jí hned opět rozehrál na Pochod smrti. A to hlavně, protože chci změnit některá rozhodnutí a chci si udělat platinu. :D Navíc Luckass nemůžeš Witchera porovnávat s Orderem. Order dělalo mnohem menší studio než je CDProjekt. Navíc koncept Orderu je mnohem odlišný od jakýchkoliv her, které v posledních 5 letech vyšly. A ano hra to byla krátká, ale v den vydání byla naprosto bez glitchů a bugů a šla dohrát bez jakýchkoliv problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, měli na to dost času a ještě hru posunuli a výsledek? Ano je to rozhodně hra desetiletí, ale vydat to takhle zprasené na PS4? Tady nejde ani tak o bugy, které se patchem vyřeší, ale ta optimalizace je prostě a slušně v prdeli. Tohle podle mě žádný patch nezmění. Kdykoliv prší, musím meditovat, abych se na tu hrůzu nemusel dívat. Kdykoliv mě přepadne víc jak dva nepřátelé, okamžitě letí snímky dolů a to je prostě špatně. A žádná obhajoba typu, je to velké a krásné na tom nic nezmění. Měli to prostě udělat buď jak na Xboxu, nebo to prostě vydat později. Můj názor. Všechny zaklínače miluju a všechny díly jsou pro mě kult, ale tohle je prostě špatně...

Co se týče DLC, za mě to ani nemuselo být, obsah je dostačující, ale když se o nich bavíme, tak zatím byl k něčemu jen ten příběh s horníky. Účes a vousy? Vzhled čarodějky? To jako fakt? I ta zbroj se musela koupit a upřímně nic moc...ale jak říkám není to pro mě vůbec důležité...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvláštní teda je, že tu někteří píšou "na PS4 mi to jede dobře, jsem v pohodě" a pak další kterým to jede špatně. To dost dobře nechápu.

Boze to uz se resilo a par stranek do zadu. Tak to znovu nerozpitvavejte. To je porad dokola tohle to.

Ten kdo tady bude tvrdit, ze nema na PS4 verzi hry zadny poklesy fps, tak pekne keca tot vse.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, tohle ještě nikdo nerozlousknul. Stačí se, ale podívat na forum cdprojektu, kde o tom píše spousta lidí. Ale zase co je spousta, když prodali já nevím 3 milióny kusů. Někdo to třeba prostě nevnímá, ale já jsem zvyklý hrát převážně na PC, kde na takové propady prostě nejsem zvyklý. Jinak co ještě stojí za zmínku je ovládání, ve dvojce bylo teda mnohem lepší. Proč má Geralt ten doběh, nebo jak to nazvat. Zastavíš a on ještě běží. Chápu,, že to asi vypadá líp, ale je to hrozně nepraktické. I ty reakce na povely jsou zpomalené. Může to být, ale i těmi propady to je jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze to uz se resilo a par stranek do zadu. Tak to znovu nerozpitvavejte. To je porad dokola tohle to.

Ten kdo tady bude tvrdit, ze nema na PS4 verzi hry zadny poklesy fps, tak pekne keca tot vse.

Přesně tak FPS už jsme tu řešili. Navíc PS4 mám unifikovanej hardware a proto není možný aby někomu dropovaly FPS a někomu ne. Navíc problém je, že CDProjekt se na tohle téma vůbec nevyjadřuje a bojím se, že se na to vysere a nechá to být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevěřím, že to vyřeší, ale byl bych rád :) Jinak ještě poslední video, kde je krásně vidět, že to padá i pod 20 fps. A máte pravdu, už to neřešme :) http://www.gamersyde.com/hqstream_the_witcher_3_wild_hunt_swamps_1_03-34759_en.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Susperian souhlasim s tebou a navíc ty dlc jsou o ničem. Zbroj na kterou nemáš na začátku a nebo když hodně setris. Ale mezitím si dropnes lepší. 5ucesu atd a jedna mise a nějaké oblečení. Zbytečně . akorát to vzali ze hry a ted dělají jak jsou štědří a vydají to jako 16dlc protože to zní dobře a kazdej na to slyší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi zadny quest o 5 lvl niz nedava expy a ted jsem delal quest TED nebo NIKDY je to lvl 14 a ja lvl 18 a take nedal ani exp. Tak nevim zda ma dat nebo nema. Kazdopadne nechapu. Tak na co je ve hre milion otazniku kdyz je zbytecne tam chodit, protoze bud mam expy za ne a pak za questy ne a nebo naopak. Hra super, ale nektere veci hodne nevychytane. Nemam vubec chut delat nake vedlejsi questy kdyz za ne mam s prominutim ♥♥♥♥♥. Bud tu hru mam celou buglou nebo to tak ma byt a pak je to voser jeste vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo si tu stěžoval, že nejde expit zabíjením příšer a bud mam jinou hru nebo nevim, ale me to teda jde :D Takze nejakejch 200expu za Q je stejne nic moc :D

Za hlavni mise pribehovy nedostavas nic. A za ostatní malo .. Tak 20 třeba. Dneska jsem udělal tak 20 otazníků aspoň a udělal jsem jeden level. Skoro dva možná. Za 7h hraní no a to je o hovne. Zaklinacsky zakázky mám 24lvl a vyšší a já budu 18. A ted jsem musel zabit hrobnici 28lvl a tesakovo skřety 23lvl. Udělal jsem to ale pomoci quenu . jinak jdu k zemi na dvě rány od nich. A já chci dělat zakázky. Za ty něco aspoň je. Třeba po 200xp ale nemůžu. Sem slabý. A vyexpit se z otazníků je fakt o nervy a na cely dny hraní...

No a to video mluvi za vše... Hlavně jak měsíc před vydáním říkali jak ps4 je odladena a jak to je stabilni a jak perfektně pokračuje optimalizace... A to ještě nebyl patch.... Vzdy miluju jak v každém patchi u teto hry a třeba u assassina unity bylo napsáno vylepšení výkonu a dalších 100 sra*ek... Ale já si teda ničeho nevšiml. Zlaty patch 1.02... Výkonem stejne ale hlavně se dalo expit !

Upraveno uživatelem lupama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu