Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Vo Velene je asi chyba vo vedlajsej ulohe Falesne Papiry....ten pofiderny priekupnik mi ponuka lacnejsiu priepustku,ked pomozem svagrovi vycistit pole od mrchozrutov...vsetko to vycistim, po konci boja hodim rec s jeho svagrom - idem si pre priepustku a ma tam dialog,ze pole som vycistil,ale jeho svagor zomrel v boji....????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku mimo na eurogameru ne :-) patch vysel pred tydnem a slavnostne napisou clanek ted http://www.eurogamer.cz/articles/2015-06-02-plynulost-konzoloveho-zaklina-3-v-bainach-patch-nezlepil :-D

Taky jsem se dneska díval. Já už myslel, že je ten článek na 1.04, že konečně vyšel a nic. No alespoň se ti všichni kterým to tak skvěle jede podívají jaká je skutečnost, kterou oni nevidí...spadlo to i na 19 fps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ve Velenu mám ten vedlejšák na pěstní souboje, vymlátil jsem duši z těch tří šašků různě po Velenu a pak se mám vrhnout na toho seržanta v hradu jak má sídlo ten baron červený :D. Ale když k tomu seržovi příjdu tak se nic neděje :/ nevíte jestli musím udělat něco spešl ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka, jaky je rozdil mezi lehkou a těžkou zbrojí? V čem je jaka a na co lepší a horši? :) Díky

Největší rozdíl je jak rychle se ti doplňuje výdrž. Hodí se ti to např. když primárně hraješ šermíře a neinvestuješ body do znamení. Jinak jsem si moc rozdílu nevšiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou někdo o nějakém obchodníkovi, který vykupuje trofeje za vyšší ceny než ostatní? Zatím si je všechny nechávám a problém s financema taky zatím nemám, ale slyšel jsem, že někdo takový je, tak ať vím pro případ, že se to bude někdy hodit.

Jo a dá se někde zjistit aktuální stav úplné sbírky Gwint karet? Třeba že mám momentálně 60 karet z 200?

Jinak pokud by to někomu pomohlo, tady je první díl mého hledání gryfí výstroje, konkrétně stříbrný meč:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši ve Velenu mám ten vedlejšák na pěstní souboje, vymlátil jsem duši z těch tří šašků různě po Velenu a pak se mám vrhnout na toho seržanta v hradu jak má sídlo ten baron červený :D. Ale když k tomu seržovi příjdu tak se nic neděje :/ nevíte jestli musím udělat něco spešl ? Díky

tak nejdriv jsem oslovil sazkare a pak serzanta. Pak staci drzet fakt jen ctverecek a je mrtvej. Nejtupejsi fight a pak ziskas pristupy na dalsi dve mesta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!!!!Spoiler!!!!!

Hele mam dotaz jak sem pomáhal Tris s útěkem těch mágů tak na konci jsem jí neřekl že jí miluju a ta coura odplula :D což znamená že mám peška a už jí nemůžu potkat je prostě v hajzlu někde pryč?? díky za info, jestli se vrátí po úkolu co udělám časem tak mi pls hlavně nepište jakej :D :D jestli se nevrátí holt pešek :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsi ji píchal?

ty vole no právě že ne :( vojel jsem jenom tu bloncku :D Tris odjela hned po úkolu a teď když najdu občas předmět něco kouzelnýho nevim co to bylo přesně tak Geralt řekne něco že škoda že tu není Tris že by mu řekla co to je a na co a ty předměty jsou v inventáři pod úkolovejma tak tajně doufám že jí potkám :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu