Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Už jsi ji píchal?

tak jsem koukal na youtube a když frajer řekl že jí miluje tak se coura vrátila a pak ji Geralt vohnul :D mrcha jedna zásadně ženskejm neříkám že je miluji to nedělá dobrotu :D :D :D

jen doufám že nebude trofej za vohnutí všech možnejch postav :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych takový dotaz, hlavně prosím bez spoilerů. Momentálně jsem se vrátil na Kaer Morhen, mohl by mi někdo z těch c odohráli říci kolik cca hodin mi zbývá z hlavního příběhu? Prosím jen čas, nic k příběhu, já jen jestli mohu v klidu hrát nebo mám zpomalit a užít si i jiné části hry, nějak se totiž nemohu od příběhu odtrhnout jak je skvělý, ale chci si užít i zbytek hry než to dohraju. Většinou jak dojedu příběh u hry tak už se k ní nevrátím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte někdo alternativní verzi Quenu? Ten aktivní štít. Já ho vyzkoušel, ale moc mě nenapadá k čemu by mohl být dobrý, nebo respektive myslím, že ten základní quen je mnohem více užitečný. Když chcete mít ten alternativní, tak nemůžete dělat nic jiného, vyprchá celkem rychle, takže jediné využití co mě napadlo je, že má člověk chvíli času vyregenerovat zdraví během boje. Nebo využíváte ho často?

Jinak koho by zajímalo kde a jak najít gryfí výstroj, tak tady je pokračování videa z minula, tentokrát všech zbylých 5 částí gryfí výstroje:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používáte někdo alternativní verzi Quenu? Ten aktivní štít. Já ho vyzkoušel, ale moc mě nenapadá k čemu by mohl být dobrý, nebo respektive myslím, že ten základní quen je mnohem více užitečný. Když chcete mít ten alternativní, tak nemůžete dělat nic jiného, vyprchá celkem rychle, takže jediné využití co mě napadlo je, že má člověk chvíli času vyregenerovat zdraví během boje. Nebo využíváte ho často?

Jinak koho by zajímalo kde a jak najít gryfí výstroj, tak tady je pokračování videa z minula, tentokrát všech zbylých 5 částí gryfí výstroje:

Kamo mám Queen první a druhou kolonku na full a půjdu dál. Když ho vylepsis a mas aktivní ted alternativni tak vždy když te někdo udeří tak se ti dobije zdraví. Ani lektvar nepoužívam. A výdrž ti to samo o sobě nezmensuje. Jen když do tebe někdo triska. Čím větší rána, tim víc se dobijes a tím víc ti to sebere výdrž. Ale je to super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zvláštní, mě to funguje jinak. Já když chci použít ten alternativní quen, tak musím držet tlačítko sesílání a geralt při tom nemůže nic dělat, jen chodit. Proto mi právě moc nedochází ten smysl. Protože základní quen si prostě aktivuju a můžu bojovat, dělat co chci, jakmile mě zasahnou, tak si ho aktivuju rychle znova. Ale ten alternativní musím držet sesílání a nemůžů během toho nic dělat, takže to vůbec nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zvláštní, mě to funguje jinak. Já když chci použít ten alternativní quen, tak musím držet tlačítko sesílání a geralt při tom nemůže nic dělat, jen chodit. Proto mi právě moc nedochází ten smysl. Protože základní quen si prostě aktivuju a můžu bojovat, dělat co chci, jakmile mě zasahnou, tak si ho aktivuju rychle znova. Ale ten alternativní musím držet sesílání a nemůžů během toho nic dělat, takže to vůbec nepoužívám.

No vždyť jo, můžeš jen chodit. Já když se potrebuju dobít tak ho držím a nechám at do me buši. Pak odskocim,dam si ho na sebe normálně a jdu do nich. A pak když zase mám malo zdraví zase ho podrzim dobíju se a prostě nepotřebuju lektvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu