Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

hry uz jsou vesmes delane prevazne na pad a pokud by jsi mel problem,tak vzdycky muzes prejit na klavesnici a mys. Mys a klavesnici vesmes vyuziju pouze na fps, ostatni hry jen na padu. Witchera jsem sice odehral na klavesnici a mysi,ale trojku uz pojedu na padu v posteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry na pc jsou delane stejne tak jako hry na konzole...

ja na tv z pc hraju rpg, simulatory, ruzny 3rd akce atp... samozrejme u fps (titanfall a q3 only) a strategii (grey goo masakr) si presednu k monitoru a klavesnici a mysi, mam to hned vedle TV. Takze fakt v konzoli to neni

a nutno uznat, ze hodne her se na gamepadu hraje lepe jak na klavesnici a mysi. Napr. DA:I se mi na gamepadu hralo lepe o DS serii ani nemluve...

Zaklinac 2 taky lepe na gamepadu, a zaklinac 3 to bude to same.

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak... Napr. u Assetto Corsa taky rikali ze bez volantu vstup zakazan a ja nemam problem se dobre umistit s gamepadem... Takze osobne uz nevidim rozdil mezi pc a konzoli z hlediska pohodli ,pc stul-konzole gauc ale spis v jednoduchosti... Vrazim placku a hraju... Ne furt neco instalovat atd.atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pořídil nedávno za 200 snímač xbox ovladače do pc a parim z postele. I ty střílečky jsou pro mě lepší z pohodlí lezení nebo sezení. Než být jako pravítko u pc. Dobrý, pokud budu chtít drbat něco online, dám si to zase k pc. Takhle jsem zapojil ovladač na kterej jsem zvyklý a pohodička.

Jinak včera jsem dohrál dvojku a super :). Hadry od Vrana i kver od Vrana. Přemýšlím, že dám Dark mode a nebo se na to prostě vyseru :D.

SPOILER

hrál jsem s elfickama a letha jsem nechal jít. Všechno zařídil perfektně. Carodejove v hajzlu a sever taky :)). V podstatě fandím nilfgardu, těch severských vemen mám už dost. Navíc tatínek Ciri je docela klaďas :). A ty korvy čarodějnický si to zasloužily, kazdej kdo četl knížky prostě vidí, že ti jsou jenom svině a nic víc.jo ještě jsem nakonec zachránil shielu de tarcanville. Což nevím, jakej bude mít efekt. Ale bylo mi ji trošku líto, jak sebou začala házet v tom portálu :D.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zdravím všechny. Chtěl bych vědět, zda si myslíte, že je nutné mít odehranou 1 a 2... v době kdy vyšly tyto hry jsem na RPG tituly moc nebyl spíše jsem hrál FPS teď se do popředí ale dostaly ty RPGčka. Xbox 360 jsem prodal a mám jen PS4, takže už nemám ani na čem si zahrát tu 1 a 2. Chápu, že třeba nějaké narážky na situace z minulých dílů nepochopím, ale třeba u série AC si nemyslím, že by to, že nevím kdo byl Altair nebo kde nebo co je Masyaf ubral na zážitku z hraní třeba AC Blag Flag nebo AC 2. Všem děkuji za názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál oba díly, ale to bych musel být asi génius, abych si zapamatova o co šlo :) Je už to tak dávno. Já myslím, že autoři s tím počítají, akže příběh bude prostě nový, ale bude se v něm narážet na dřívější postavy a udlosti, které už taky nepochopím :) Každopádně 1 a 2 pro mě nejlepší rpg a ještě máš ča si to zahrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on ten příběh celkem plynule navazuje na knížky a potom na 1. a 2. díl hry, takže pokud to někdo nečetl ani nehrál, tak si myslím, že to bude trošku větší problém než třeba u neznalosti předchozích dílů Assassins Creed apod. Ale cd projectu je jasné, že se takových lidí najde asi dost, tak to bude určitě udělané tak, aby si to i užili i ti, co pro ně bude trojka první.

Navíc jestli se nepletu, kvůli možným problémům s přesunem savů z předchozích her bude na začátku Marigold nějakým způsobem vyprávět u ohně někomu příběh z předchozích dílů a hráč bude mít možnost volit některá rozhodnutí, aby ten děj a stav světa a postav ve trojce seděl s tím, jak hrál předchozí díly aniž by k tomu potřeboval mít uložený save. Takže to asi příběh dost zrekapituluje i těm co minulé díly nehrály.

A určitě se na youtube najde spousta videí které zajímavým způsobem předchozí děj shrnou i představí geralta, ten svět atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nové postřehy k PS4 verzi. http://www.eurogamer.cz/articles/2015-05-03-naitani-v-ps4-verzi-zaklina-3-trva-40-vterin

To načítání mě bude asi stejně rozčilovat jako u Bloodborne, tak snad to pak sníží. Doskakování je jasné vzhledem k výkonu PS4. Každopádně uvažuju o zrušení předobjednávky a koupi na PC. Mám GTX 970 a mám pocit, že to bude nebe a dudy oproti PS4 verzi. Ale zase oproti pohodlí...nejsem si jistý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu