Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Potom patchi jak zvedli item lvl, tak kdyz mam na sobe set kocky vylepseny, ktery je ted od lvl 23 a ja jsm lvl 21, tak asi pokud ho ted sundam mam smulu a znovu ho oblecu az budu mit lvl 23 co? Takze asi vzadnem pripade nesundavat mam ho na sobe, ale mam tam cerveny lvl 23.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po patchi 1.07 je velke mnozstvo grafickych chyb a bugov,ktore som doteraz vobec nezaznamenal. Trciaca hlava Klepny z muru, levitujuci ludia, prechadzanie cez stenu a dvere jak duchovia, znacka brusneho kotuca na mape,kde kotuc vobec neni.....atd. Doteraz som si nic podobne nevsimol a teraz za jeden den...no,je toho dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda, ze s novym patchem jsem narazil na spoustu bugu, ktere jsem na 1.05 nemel. Jak pise taurus, hlavne graficke. Jenom jeden bug me dost nastval jelikoz nemuzu splnit ukol(nastesti je vedlesi tak snad casem ho spravi) ale nevim jestli to patchem 1.07 nebo uz ho neslo udelat drive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

asi jsem tydýt (Zaklínače hraji poprvé), ale když jedu na koni můžu využít 3 rychlosti (chůze, klus, trysk). Když seskočím z koně, můžu levou analogovou páčkou běžet nebo podržením křížku sprintovat. Neporadil by mi někdo jak s Geraltem v klidu jít?

P.S.: Neví někdo kdy vyjde patch, který zvětší titulky? Doufám, že nejsem jediný komu se špatně čtou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

asi jsem tydýt (Zaklínače hraji poprvé), ale když jedu na koni můžu využít 3 rychlosti (chůze, klus, trysk). Když seskočím z koně, můžu levou analogovou páčkou běžet nebo podržením křížku sprintovat. Neporadil by mi někdo jak s Geraltem v klidu jít?

P.S.: Neví někdo kdy vyjde patch, který zvětší titulky? Doufám, že nejsem jediný komu se špatně čtou.

Musíš tu páčku držet zhruba v polovině a bude chodit pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taurus: V Novigradu kdyz jsem sel kolem obchodnika/paseraka (byl to pulcik) a zacal jsem se s nim bavit kdyz v tom prisly straze a on pred nema utekl. Tak jsem ho musel pomoci smyslu najit a az jsem ho nasel tak uz se s nim neslo bavit. Mackal jsem x jak magor a nic :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som teraz niekde na Skellige oslovil obchodnika a nevybehne ponuka co predava....len ma to stale vraca spat na dialog stale dokola. Ako pisem,doteraz som nic vazne nezaznamenal...po 1.07 je toho vela. Najviac ma pobavilo,ked som hral ulohu Kabaret a v tej dalsej casti,co som isiel v chodbach,tak ten co robil v tej pitevni naraz vzlietol hore - zmizol - a celu dobu sa so mnou bavil ako keby bol so mnou,ale nikto tam nebol a isiel som sam. Dialog ale veselo pokracoval. Jednoducho sa vyparil :roll:

Upraveno uživatelem taurus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ahoj, mam technicky dotaz. Do verze 1.05 hra fungovala pomerne dobre. Po instalaci noveho patche se mi zacaly trhat videa a vcera se zacala trhat i samotna hra. Konzole se neumerne taky prehriva. Nemate prosim nekdo podobne zkusenosti pripadnr namet, co s tim?

No je pravda že někomu pa patchu 1.07 hra jede ještě hůř než na patchu 1.05, mě osobně hra šlape pořád sejně i s 1.07 takže 1.07 pro mě žádný problém ba naopak spoustu vylepšení včetně přidaných zvuků ve světě, grafických drobností a všem známého inventáře, ale snad tento týden má vyjít patch 1.08 právě pro ty kteří mají problém s fps tak vyčkejte snad bude pořešeno i proty kteří mají problém, na oficialním fóru jsem se dočetl že hodně pomůže vypnout postprocesing v nastavení videa u Xone i PS4 to je rozmazání pohybu i obrazu.

Přeloženo v gogole trans.

Zaklínač 3: Wild Hunt - Patch 1,08 verzi:

Výkon:

  • Celkové zlepšení výkonu, včetně některých problémů, které mohou být způsobeny 1.07.

UI:

  • [Pouze v japonštině] [PS4 Only] Opravuje problém, v němž text pozadí některých knih by blikat.
  • Opravuje problém, kdy část mapy Kaer Morhen by nebyl správně zobrazuje.

Gameplay:

  • Opravuje vzácný problém, kdy by se položky zmizí z ukrývat.
  • Opravuje velmi vzácnou problém, který by způsobil Geralt uvíznout při pokusu o spuštění.
  • Interakce pop-up se již na lootable objekty, které jsou prázdné objeví.
  • Opravuje občas závadu v jedné z trpasličích bojových animací.
  • Hlavy useknuté během hráčům již nebude zmizí.
  • "Hráči mohou provést role těsně před přistáním významně snížit škody způsobené pádem.
  • Přidali jsme tutorial pop-up okno s vysvětlením, že se to, aby bylo jasnější. "
  • V patchi 1.07, požadavky na úroveň pro některé položky byly ve větším měřítku, takže někteří hráči uvízl pouze nepoužitelný zařízení. S patchem 1.08, představujeme Wolven hodin lektvar. Tento lektvar bude k dispozici v inventáři každého jakmile nainstalovat opravu. Sníží se požadavky na úroveň na všech zařízení po dobu jedné hodiny. To bude dát hráčům čas, o úroveň výš, nebo najít alternativní zařízení, pomocí zařízení, která byla pro ně k dispozici patch 1.05, ale stal nepoužitelný po patchi 1.07.Po jedné hodině, budou dopady lektvarů přestanou a požadavky pro všechny zařízení se vrátí do své původní, předem lektvarů hodnot.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni srovnávat své zboží s těmi prodávaných obchodníky.

Úspěchy:

  • Hráči nyní budou moci dokončit Card Collector úspěch.
  • Dosažené výsledky jsou nyní pracuje správně znovu a bude třeba uvolnit, pokud hráči splňují jejich požadavky po instalaci této opravy (PC verze).

GRAFIKA:

  • Opravuje problém, kdy interiéry by někdy nebyl správně zobrazuje na minimapě.
  • Opravuje problém, kdy některé světové prvky by někdy chybět, a patrné vizuální závady by být přítomen, zatímco v Novigrad.

QUEST:

  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni dokončit "Je to bere tři k tangu" úkol, i když získali víno u ledňáčka říčního.
  • Opravuje problém, kdy by Geralt někdy zemřít po cestování do Velen v hledání "Něco končí, něco začíná."
  • Vstup do oblasti, kde je sluneční a získaný již nebude zablokován, pokud hráč jej opustí předčasně během "The Sunstone" quest.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni dokončit "Get juniorský" quest při určitých příležitostech.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni dokončit "lov: Viper School Gear" quest kvůli zavřené brány.
  • Opravuje problém, kdy někteří hráči byli schopni vyšetřovat místnosti během "Rodinné záležitosti" pátrání, účinně blokuje jejich progresi.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni dokončit "Hej, chceš Podívejte se na mé věci?" Quest.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni mluvit s Roche během "oko za oko" quest.
  • Opravuje problém, kdy Roche zůstane v jeho táboře místo jít do Oxenfurt mostu v "Get Juniora" quest.
  • Opravuje problém, kdy za určitých okolností, Yennefer by se neobjevil v Oxenfurt během "The Great Escape" quest.
  • Drowners budou mít těžší zabíjení Nidas během "Black Pearl" quest.
  • Opravuje problém, který vedl k nekonečné nakládání obrazovce během "Pro návnadu ve Forktail ..." výpravě za určitých okolností.
  • Opravuje problém, kdy byl vzácný suterén uzamčen během "královský gambit" quest.Fixes problém, kdy hráči byli schopni osvobodit obchodníka během osobě v tísni událost v oblasti Claywich.
  • Trollové v Kruhu prvků již nebude útočit Geralt když rozhodne pro mírové řešení.
  • Opravuje problém, kdy hráči byli schopni mluvit s Roche během "Brothers in Arms" quest.
  • Opravuje problém, kdy karta Zoltán bylo nedosažitelné.

CELKOVÝ:

  • Přípravné funkce dláždí cestu pro zavedení nové hry + v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip, vyzkousel jsem a nikam to nevedlo. Poslal jsem dotaz na PS Ceskeho distributora a ten mi radi vymenu konzole. Me se do toho moc nechce, proto bych poprosil, zdali by nekdo mohl vyzkouset, jak se mu konzole chova v jednom konkretnim miste. Pri plneni mise Jeskyne snu jedu lodi z Holmsteinova pristavu. Kdyz se blizim k jeskyni, obraz zacne nechutne stavkovat a sekat se. Totez pred jeskyni se to dost trha. Mohl by mi toto prosim nekdo proverit? Dekuju predem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohrano az ted nebylo moc casu, ale spokojenost uz jsem dlouho nehral tak spickovou hru. Ted musim Zaklinace na nejaky cas odlozit bo ho mam plne zuby :-).

Bohbar: Ja mel vcelku hru bez problemu po cely cas, sem tam byl mirny pokles v fps a u konce hry mi to asi dvakrat spadlo. Jinak jak pises, ze se ti v urcitem miste nechutne seka obraz, tak to se mi nestalo vubec. Jestli hrajes i jine hry a ty ti slapou v pohode, tak nevidim duvod proc menit PS4 za novou. To mi prijde dost rada k ho... od ceskeho distributora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze po 40 hodinach se podelim o sve dojmy. Naprosto skvela a uzasna hra. Uvidim jak to bude vypadat dal, ale zatim to radim k prvnimu dilu Mafie mezi me nejlepsi hry.

SPOILER: Jeste nikdy se mi ve hre nestalo, ze by me nejaka postava ucarovala jako Triss (jaka je v knihach to netusim, zatim mam prectene jenom Posledni prani, ale ve hre je proste neodolatelna). Chtel jsem byt verny Yen, ale na te zahradni slavnosti Triss neslo odolat :-D. Jinak jestli nekdo bude reagovat tak prosim nespoilerovat, max do situace kdy jsem s Triss na majaku :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapy, nemáte někdo na půjčení na cca 30minut DVD s českými titulky Witchera (někdo z okolí Praha - Řepy). Koupil jsem bohužel jazykovou verzi bez českých titulků a chtěl bych vyzkoušet, zda nazafunguje nainstalování z vašeho DVD a pak už jen hraní z mého (předpoklad je takový, že jazykový balíček se nahraje do konzole při instalaci). Poprosím kdyžtak soukromou zprávu :) Odměna jistá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu