Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

K téhle hře jsem se postavil trošku jinak. Nehrál jsem 1 ani 2. Po všech recenzích jsem si koupil Divoký Hon, ale bylo mi jasný že nepochopím o co jde, když si nepřečtu knižní předlohu. Tak jsem si vše sehnal, včetně povídek, ságy.. DOČETL a hurá na hru :) (.. Kdo by chtěl knihy, ať se mi ozve. Mám je v pdf)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Audioknihy jsou v dobré kvalitě, netřeba se bát :). Nejlepší u nějaký no brain práce :). Já teď znova čtu knížky, hry jsem dojel obě, naimportoval savy a těžím :))) a teď jsem se teprv dostal ze základní vesnice :D. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil pár nových mechanismů atp. ale jinak je hra parádní kousek :).

SPOILERY JAKO KRÁVA, kdo nečetl knížky až do konce, ať se na to vyseje! :Dpříběh je až za tečkama, jelikož jsem FORO-lama, neumím to udělat líp a fakt to nechci nikomu kazit...

 ..................................................................................................................................................................jak jste třeba pochopili konec knihy? :) To mě zajímá, protože já to musel vysvětlovat už asi tak 10 lidem :))), a ještě mě totálně dojebalo, že čtu 7 knížek, aby největší šermíř všech dob dojel na nějakýho kmána s vidlema :D. nemluvě o tý kolizi toho všeho, že chappyjending a najednou bumbác vole a pár je KO domrtě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když dělají hru podle knižní předlohy, neznamená to přece, že to musí být vše jako v knihách. Snad u všech děl podle knižní předlohy si pak lidi stěžují, že to není podle knížky, knížka byla lepší atd. Hra musí především bavit , být kvalitní a mít prodej. Witcher 3 splnil všechno a ještě nám ukázal zaklínačův svět.

Takové Hry o trůny, je to podle předlohy, ale není to zfilmování předlohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak hra zaklínač 1-3 je volné pokračování knížek. Sapkowski ságu "zakončil " a to co je ve hře, jde už mimo něj. Tudíž to není podle knížek ,ale navázání na knihy...... SPOILER........ hold jak se to říká, hodně psů zajícova smrt. Bylo jich na něj hodně a jeden chudák si píchnul do černého. Drtivá většina zaklínačů skončila při nějaké takové pogromě. Hlavně on ale "nezemřel" ale Ciri je odnesla na jiný svět, kde s Yen žil, dokud si pro ně nepřišel Divoký hon. Geralt se vrátil na svět, ale ztratil pamět. No a tady jedou v pokračování příběhu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PŘÍBĚH SPOILER JAKO KULOVEC! Ještě doplním... děj her podléhal jeho schválení, takže se nedá říct, že by s tím neměl vůbec nic společného :)

.........................................................................................................................................................................................no a tady jsi to právě, Dlady, pochopil špatně. Protože stačí si přečíst poslední kapitolu, která je v 2. knížce, což je poslední kapitola ságy... a všechny ty postavy tam jsou po smrti. všechny. takže oni oba umřeli, Yen, i Geralt, jen Ciri se přenesla do dimenze za nimi. Oni tam žili "život" po životě. protože Ciri určila, že Geralt skoná dle její sudby a ta byla 100%, on umřel a Yenefer při pokusu oživit ho, umřela na vyčerpání taky. Takže tak... Pochybuju, že by tam ciri odnesla i lidi, který už byli dávno po smrti :))

Upraveno uživatelem eRik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plno spoilerů včetně konce hry

Takže dohráno za necelých 99 hodin a můžu říct, že tohle je skutečně nejlepší hra jakou jsem hrál a to jsem fakt nečekal, že první díl Mafie může něco překonat nebo se mu vůbec jenom vyrovnat. Nikdy jsem u žádné hry nebyl tak dojatý když Geralt po dlouhém pátrání konečně Ciri našel na ostrově mlh a nikdy jsem si tak nepřál aby nějaká herní postava přežila. A nakonec když jsem v hospodě v Bělosadu viděl kapuci kterou nosí Ciri tak jsem byl fakt naměkko. Tahle hra má chyby, o tom žádná, ale žádná jiná ve mě nedokázala vyvolat takové pocity jako tohle veledílo. Smekám před CD Projektem.

Konec mám takový, že Ciri se stala zaklínačkou, jsem s Triss, Radovid vládne, Cerys vládne a bohužel Baron i s manželkou jsou mrtví. A chtěl bych se zeptat na pár věcí těch co hru už dohráli a mají aspoň zčásti jiný konec.

Takže k Baronovi, u něho předpokládám, že když budu chtít jiný konec (tak aby žil a tím pádem i jeho žena) tak budu muset zabít ducha ve stromě ne?

Moc si nejsem jistý tím co udělat aby Emhyr vládl. Vím, že můžu pomoci Dijkstrovi zabít Radovida, ale na YouTube jsem viděl variantu konce, že právě vládl tento sarkastický hajzl.

U Yennefer si myslím stačí to, abych se nevyspal s Triss a Yen řekl, že ji miluji?

Má vliv na vztah s Triss nebo Yen to, že se vyspím s Keirou?

A ještě co se týče trojky Geralta s Triss a Yen. Tam bych řekl, že stačí oběma ženám lhát, že je miluji a pak mě to navede do situace kde Geralta spoutají :-)

Ale nejvíce mě zajímá to jak určím jestli bude Ciri se mnou zaklínačkou, bude vládnout nebo zemře. Předpokládám, že to bude průběžnými odpovědi a nebude stačit jenom změnit jeden určitý rozhovor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě co se týče obtížnosti. V Bělosadu a Velenu to byla docela těžká hra (hrál jsem na druhou nejtěžší obtížnost), neměl jsem moc peněz a alkoholu na doplnění vlaštovky takže jsem s ním musel hodně šetřit a meditovat jen někdy. Ale v Novigradu se všechno otočilo. Ohledávání mrtvých vojáků je poněkud výnosnější než ohledávání příšer ve Velenu. Takže od této doby jsem měl spoustu peněz a hra už nebyla výzvou, až na Imleritha, ten mi dal docela zabrat. Přemýšlím jestli si zahrát New Game+ nebo si to zahrát znovu klasicky od začátku. Bojím se, že i na nejtěžší obtížnost s new game+ už hra nebude vůbec výzva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plno spoilerů včetně konce hry

Takže dohráno za necelých 99 hodin a můžu říct, že tohle je skutečně nejlepší hra jakou jsem hrál a to jsem fakt nečekal, že první díl Mafie může něco překonat nebo se mu vůbec jenom vyrovnat. Nikdy jsem u žádné hry nebyl tak dojatý když Geralt po dlouhém pátrání konečně Ciri našel na ostrově mlh a nikdy jsem si tak nepřál aby nějaká herní postava přežila. A nakonec když jsem v hospodě v Bělosadu viděl kapuci kterou nosí Ciri tak jsem byl fakt naměkko. Tahle hra má chyby, o tom žádná, ale žádná jiná ve mě nedokázala vyvolat takové pocity jako tohle veledílo. Smekám před CD Projektem.

Konec mám takový, že Ciri se stala zaklínačkou, jsem s Triss, Radovid vládne, Cerys vládne a bohužel Baron i s manželkou jsou mrtví. A chtěl bych se zeptat na pár věcí těch co hru už dohráli a mají aspoň zčásti jiný konec.

Takže k Baronovi, u něho předpokládám, že když budu chtít jiný konec (tak aby žil a tím pádem i jeho žena) tak budu muset zabít ducha ve stromě ne?

Moc si nejsem jistý tím co udělat aby Emhyr vládl. Vím, že můžu pomoci Dijkstrovi zabít Radovida, ale na YouTube jsem viděl variantu konce, že právě vládl tento sarkastický hajzl.

U Yennefer si myslím stačí to, abych se nevyspal s Triss a Yen řekl, že ji miluji?

Má vliv na vztah s Triss nebo Yen to, že se vyspím s Keirou?

A ještě co se týče trojky Geralta s Triss a Yen. Tam bych řekl, že stačí oběma ženám lhát, že je miluji a pak mě to navede do situace kde Geralta spoutají :-)

Ale nejvíce mě zajímá to jak určím jestli bude Ciri se mnou zaklínačkou, bude vládnout nebo zemře. Předpokládám, že to bude průběžnými odpovědi a nebude stačit jenom změnit jeden určitý rozhovor.

Myslím že aby Baron přežil musíš mu jít pomoct osvobodit jeho ženu, alespoň tak u mně přežil.

Pro Yen je zásadní Poslední přání a s trojkou to tak jak píšeš... oběma řekneš že je miluješ a nakonec skončíš sám :) Ohledně Ciri to záleží na 5 odpovědích co jí dáš které začínají tou koulovačkou, pak rozhodnutím jít/nejít za jejím otcem atd..

Musím říct že pro mně je Zaklínač taky jedna z nejlepších her u které mi při konci ukápla slzička spolu s Mass effectem a Mafií 1, a jestli jsi nečetl knížky tak před NG+ doporučuji tak udělat : )

A co se týče obtížnosti tak jsem to hrál na nejtěžší, protože jsem se chtěl na jednotlivé zakázky připravovat lektvary atd... a to mně docela zklamalo cca prvních pár hodin to hlavně hned první quest byl pro mně hardcore ale postupně to bylo lehčí a lehčí, kolem lvl 10 jsem už nedělal žádné oleje nic, jenom kombinaci vlaštovky+hromu okolo lvl 20 jsem už nemusel ani moc uhýbat a krýt se jenom rychle sekat. Jediné težké místo přišlo u předposledního bose ten co se teleportoval a spamoval ty golemy ale tam zase pomohlo si vzít místo lektvarů do boje jídlo ( jelikož jsem ho měl 100+ ).

Upraveno uživatelem hurtík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu