Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Já taky nejsem moc daleko, lvl mám 7 a představa neobjevených míst a velikosti "Druhého světa" je neuvěřitelná :D ... jak jste psali, chce to tak měsíc na hru v klidu :D já hru začal před dvěma dny a jde to pomalu ale jistě..ovšem teď se po dovolené vracím do pracovního procesu, tak to půjde pomaleji a pomaleji :D.

Jirka88 - Jo teď u mi ty levely jdou taky o něco rychleji, nebo se mi to tak také aspoň zdá :D ... no v recenzi psali že tak 100 hodin na dohrání.. kamarád mi psal, že tomu dal tak 200 a 100% nedal :D :( ...

Jinými slovy, pokud chce někdo hru na dlouhou dobu, tak za to se vyplatí utratit prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo si vsiml zasadniho zlepseni ci zmeny po patchi 1.11? V changelogu pisi zase ze doslo k vyreseni typickeho problemu questu nejhledanejsi na skellidge a musim tedy rict ze ja se zadneho pokroku nedockal.. Co se tyce uprav obtiznosti bossu v datadisku potvrzuju zlepseni pac zabu sem dnes porazil na prvni pokus oproti patku co jsem to snad 5x nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím tak jo W3 je designovaný tak aby se chytl i nováček. Občas sic nepochopíš některé narážky, ale s tím už musíš žít :)

Jen bych doporučil si alespon na netu přečíst kdo je Ciri, Yennifer, Triss, Vizimir a Djiskra.. At u těchto postav tušíš alespoň oč jde v universu.

Upraveno uživatelem winkja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, jsem witcher panic, tak se ptám jestli musím první a druhý díl anebo ne. Je mi jasné, že nebudu zpočátku v obraze, ale chytne se člověk?

Jo neboj da se to hrat v pohode bez znalosti pribehu, sam jsem se dostal az ke tretimu dilu. Ale jelikoz me ten svet tak chytl tak jsem si zacal cist i knihy a posleze si dam prvni dve hry a pak repete trojky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, dohrál jsem hru na nejlehčí úroveň, teď budu chtít udělat trofeje na obtížnou úroveň, musím začínat úplně od znova nebo se to dá během hry přehodit na obtížnou úroveň, abych získal trofeje? Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám takový dotaz. Dodělávám trofeje a tak nějak jsem si gwint nechával až na konec hry, takže jsem ani neodehrál ten turnaj na tom maškarným plesu, jak tam musím najít s Triss toho chlápka. Je ten turnaj potřeba odehrát k získání trofeje, jak musíme mít všechny herní karty? Jde mi o to abych to teď nehledal zbytečně a pak nezjistil, že ty karty, který bych asi v tom turnaji získal, nešli někde dokoupit. Díky za odpověď. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu