Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

Zdar pařmeni, potřeboval bych poradit, na cz storu je do zítřka ve slevě Zaklínač se všemi přídavky za 900kč, v infu tam ale nejsou uvedeny české titulky. Nekupoval to ted nekdo, aby mi potvrdil že jsou tam cz titulky? (Jeden známej tady z fora mi napsal že by tam české titulky měli být, ale chtěl bych to vědět určitě , jelikož bez titulků by to byla pro mě mrtvá investice :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

 

Teda ta jízda na koni,když člověk cválá přes kýbl a cválá na místě to je teda paráda...slušný to je i v závodě se takhle zaseknout vo kýbl a nepřesočí sám od sebe a nepřeskočí cválá na místě dál vesele ten kůn.

 

Když je nástěnce ve vesnici možnost vzít zakázku...tak si jich pár naberu a přitom se asi polovina vůbec neobjeví?

Třeba přidejte se k vojenské posádce není na mapě nic a ani v nabídce a přitom jsem jí vzal.I další se neobjevují vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 23. 1. 2017 at 22:33, Cartman182 napsal:

Na té nástěnce pokud si pamatuju, tak bylo třeba 6 listů papíru, ale zakázky z toho byly třeba jen 2 - ale už je to asi rok co jsem to hrál, tak to nechci tvrdit s jistotou, něco se mi ovšem mate, že to tak bylo 

Jj mas pravdu je to tak ;) ja to ted opet po skoro roce zapnul kam se hrabe FFXV :D:D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Když si koupím goty, budu v ní moc pokračovat v savech z normálu, nebo se mě do normálu alespoň přidaj datadisky?

Google mě nevrací pěkné výsledky a tady http://forums.cdprojektred.com/forum/en/the-witcher-series/the-witcher-3-wild-hunt/124112-goty-complete-edition-faq taky pisou, ze savy nepujdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam dotaz. Kdyz jsem nekdy na zacatku prodal nebo rozebral nejakou cast zaklinacske vyzbroje je mozny ji nekde jeste sehnat? Jde mi o to ze plan na vyrobu samozrejme po jejim zhotoveni zmizel a ted mi bude chybet k tomu abych si nechal udelat vylepsenou zaklinacskou zbroj. Snad jsem se vyjadril srozumitelne :biggrin: Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, MaraTFSI napsal:

Zdravim. Mam dotaz. Kdyz jsem nekdy na zacatku prodal nebo rozebral nejakou cast zaklinacske vyzbroje je mozny ji nekde jeste sehnat? Jde mi o to ze plan na vyrobu samozrejme po jejim zhotoveni zmizel a ted mi bude chybet k tomu abych si nechal udelat vylepsenou zaklinacskou zbroj. Snad jsem se vyjadril srozumitelne :biggrin: Diky moc

Plány na zaklínačskou výzbroj základní najdeš na Kaer Morhen. Takže až za moc moc dlouho :D:D:D . Doporučuju nahrát předchozí save a zaklínačskou výzbroj hodit do truhly. Jinak ve Velenu jsem jel školu Grifa a později vylepšoval pouze zbroj školy Medvěda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mohu doporučit, tak ve Velenu/Novigradu jsem si udělal vylepšenou Grifí zbroj a jakmile jsem se dostal na Skelige, tak sem šel zbroj školdy Medvěda. Do konce hry se jedná pak víceméně o nejsilnější zbroj. Na 34 lvl jsem si včera nechal povýšit na Mistrovskou medvědí zbroj a paráda :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám na vás 2 otázky z jiného soudku:

1) stává se vám že vám někdy prostě spadne hra s chybou ce-34878-0? Koukal jsem na videa snažil se něco počíst po netu a prý zlobí uložené pozice ve hře a pomůže je uploadnout na cloud a pak to nějakou dobu jde ale není to na pořád, třeba druhý až třetí den se hra zase sama vypne.

2) Docela mi kolísají FPS na PS4 Slim (nový od Vánoc -> bez prachu) hlavně ve městech když běžím nebo pokud je více nepřátel okolo mi to přijde skoro jak 20 fps což mi přijde dost málo teda...Vím že před vydáním všech patchů to bylo ještě horší ale hra je stará skoro 2 roky, má verzi 1.31 a stále to není stabilních 30 fps. Také se mi někdy zdá, že nemám konzoli ale stíhačku jak fičí. Chápu že je to náročná hra ale až tak?

 

Děkuji a prosím o neukamenování :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, goblinN82 napsal:

Zdravím mám na vás 2 otázky z jiného soudku:

1) stává se vám že vám někdy prostě spadne hra s chybou ce-34878-0? Koukal jsem na videa snažil se něco počíst po netu a prý zlobí uložené pozice ve hře a pomůže je uploadnout na cloud a pak to nějakou dobu jde ale není to na pořád, třeba druhý až třetí den se hra zase sama vypne.

2) Docela mi kolísají FPS na PS4 Slim (nový od Vánoc -> bez prachu) hlavně ve městech když běžím nebo pokud je více nepřátel okolo mi to přijde skoro jak 20 fps což mi přijde dost málo teda...Vím že před vydáním všech patchů to bylo ještě horší ale hra je stará skoro 2 roky, má verzi 1.31 a stále to není stabilních 30 fps. Také se mi někdy zdá, že nemám konzoli ale stíhačku jak fičí. Chápu že je to náročná hra ale až tak?

 

Děkuji a prosím o neukamenování :) 

1) Hraju hru na PS4 a za roky jsem vystřídal 3 konzole. Ani jednou jsem se s touto chybou nesetkal. Zkusil bych vymazat a nainstalovat znovu data nebo factory reset, ale to bych řešil pokud by to blbnulo u více her. Jinak ozkoušeno na základní hře bez DLC a na bluray a GOTY edici stažené z psn.

2) FPS vůbec neřeš, mě to v Novigradu taky pěkně lítá z 30 fps dolů. Hra sice patchema odladěna byla, ale náročnost vs. HW si občas vyžádá svou daň. Hra je náročná a dokonce velmi objemná, tu stíhačku máme z konzole všichni :D. Ve vytíženějších chvílí se roztočí ventilátor, že si myslím, že konzole sama vzlétne :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ted jsem narazil na jednu vec... celou dobu jsem si myslel ze kdyz necham za spoustu penez vyndat ta vylepseni ze zbroji ci mecu ze se mi zas vrati ale kdyz jsem se ted na to zameril tak nic zpatky nedostavam. Je chyba ve me nebo je to opravdu tak hloupe vymysleny? Nevidim pak duvod proc ty kameny atd vyndavat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Mám dotaz. Před nedávnem jsem si pořídil PS4 Pro. Na PS Store jsem koupil tuto hru zrovna v akci za cca 750kč. Jediný problém je, že mi připadá jako kdyby měl hrdina zpoždění od pohybu páčky k pohybu postavy. Říkal jsem si že to bude input lagem mojí televize cca 65ms, ale po vyzkoušení např. Last of Us nebo třeba Doom mi to zase tak hrozný nepřijde a pohyb zde přijde mnohem dřív a vše je bezproblémové hratelné. Neříkám že by se kvůli tomu zaklínač nedal hrát, ale zajímalo by mě jestli je to nějakým nastavením nebo je hra na PS4 prostě špatně optimalizovaná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
V 25. 1. 2017 at 9:23, Zelvak23 napsal:

Jj mas pravdu je to tak ;) ja to ted opet po skoro roce zapnul kam se hrabe FFXV :D:D:D:D 

Tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit. Shodou okolností jsem hrál obě hry hned po sobě, a FF XV mě bavila o trochu víc. V čem konkrétně se ti zdál Zaklínač lepší?

Jinak nemůžu říct, že by mě Zaklínač 3 nebavil, ale že bych z něj byl tak "odvařenej", jako někteří recenzenti a lidé tady, to se říct nedá. Možná je to tím, že jsem nehrál žádný předchozí díl, a knížku jsem četl kdysi hodně dávno, takže jsem se asi úplně nevžil do děje. Taky mi tím pádem nějakou dobu trvalo, než jsem odhalil všechny herní principy, protože přesto, že je hra v češtině, přišlo mi to poměrně složité, i proti FF XV, která je v angličtině. Třeba co se týče adrenalinu, to jsem nějak vůbec nepobral. Jinak svět je to opravdu obrovský, a úkolů je mraky, ale to nás, kteří hráli FF, až tak neohromí. Navíc je tam dost věcí, které mi šly na nervy, jako omezení získaných zkušeností při vysokém levelu, neustálé "bobtnání" na první pohled jednoduchých úkolů, nedostatečná mimika a různorodost obličejů, přetrvávající bugy, hlavně u koně, atd.

 

V 20. 3. 2017 at 17:58, MaraTFSI napsal:

Ted jsem narazil na jednu vec... celou dobu jsem si myslel ze kdyz necham za spoustu penez vyndat ta vylepseni ze zbroji ci mecu ze se mi zas vrati ale kdyz jsem se ted na to zameril tak nic zpatky nedostavam. Je chyba ve me nebo je to opravdu tak hloupe vymysleny? Nevidim pak duvod proc ty kameny atd vyndavat... 

Ano, máš  pravdu, je to tak blbě vymyšlený.:wink:

 

V 19. 4. 2017 at 12:45, MickV21 napsal:

Mám dotaz. Před nedávnem jsem si pořídil PS4 Pro. Na PS Store jsem koupil tuto hru zrovna v akci za cca 750kč. Jediný problém je, že mi připadá jako kdyby měl hrdina zpoždění od pohybu páčky k pohybu postavy. Říkal jsem si že to bude input lagem mojí televize cca 65ms, ale po vyzkoušení např. Last of Us nebo třeba Doom mi to zase tak hrozný nepřijde a pohyb zde přijde mnohem dřív a vše je bezproblémové hratelné. Neříkám že by se kvůli tomu zaklínač nedal hrát, ale zajímalo by mě jestli je to nějakým nastavením nebo je hra na PS4 prostě špatně optimalizovaná. 

Taky hraju na PS4 Pro a žádné lagy nepozoruju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 8. 2017 at 10:09, PetrM74 napsal:

Tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit. Shodou okolností jsem hrál obě hry hned po sobě, a FF XV mě bavila o trochu víc. V čem konkrétně se ti zdál Zaklínač lepší?

Jinak nemůžu říct, že by mě Zaklínač 3 nebavil, ale že bych z něj byl tak "odvařenej", jako někteří recenzenti a lidé tady, to se říct nedá. Možná je to tím, že jsem nehrál žádný předchozí díl, a knížku jsem četl kdysi hodně dávno, takže jsem se asi úplně nevžil do děje. Taky mi tím pádem nějakou dobu trvalo, než jsem odhalil všechny herní principy, protože přesto, že je hra v češtině, přišlo mi to poměrně složité, i proti FF XV, která je v angličtině. Třeba co se týče adrenalinu, to jsem nějak vůbec nepobral. Jinak svět je to opravdu obrovský, a úkolů je mraky, ale to nás, kteří hráli FF, až tak neohromí. Navíc je tam dost věcí, které mi šly na nervy, jako omezení získaných zkušeností při vysokém levelu, neustálé "bobtnání" na první pohled jednoduchých úkolů, nedostatečná mimika a různorodost obličejů, přetrvávající bugy, hlavně u koně, atd.

nebudu se tady rozepisovat nemam na to naladu ani cas takze strucne pribeh svet hlavni postava vedlejsi postavy GWINT :D FFXV me bavilo dohrla jsem za tyden ale proste ten tokio hotel mi lezl na nervy :D a o soubojovim systemu nema cenu ani hovorit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Oživím toto téma, snad nebudu zamindrakovanýma lidma obviněn z nekrofilie :D

Skoro každý, kdo trošku sleduje svět videoher/filmů nebo seriálů zaregistroval plány netflixu o zfilmování vičera. Osobně se mi výběr herců moc nelíbil.

Pak jsem ale narazil na skupinu Deloraine, a za sebe mohu říct, že výběrem "herců"  v tomto videoklipu

 

si s celým slavným netflixem vytřeli sedinku dosucha. Mají i další, dle mého hodně povedené sklady na zaklínačskou tematiku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu