Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

mam dotaz ,muzu tu hru mit uz dnes,mam znameho v obchode kde to mam predobjednany uz ji maji na skladu ale bojim se toho ze kdyz to dnes zapnu tak stahnu jen ten prvni patch a ne ty dalsi jak psal nedko od vyvojaru ,ze budu oznacen jako pirat nebo neco takoveho:)myslite ze bych mohl dnes uz hrat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, jak autoři řekli, že se jakoby hned otevře celý svět a člověk má hned na výběr z více misí, jestli bude mít taky přehled o obtížnosti misí. Ať se třeba nežene někde, kde dostane hned přes hubu, protože nemá dostatečný level. Už si nepamatuju jak to bylo v předešlých dílech :) A jestli se dá zjisti jaký level má nepřítel se kterým bojuju. Z videí to myslím patrné není.

Edit: Aha, tak teď jsem si všimnul, že u nepřítele se zobrazuje jaký je level, ale ta obtížnost misí...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svět se ti otevře po úvodní (výukové) lokaci, ve White Orchandu, kde musíš zabít Griffina. S těmi questy to je tak, ze u každého úkolu máš napsaný doporučený level, na kterém by jsi měl úkol absolvovat. Jinak, na jakou obtížnost plánujete hrát? Mě zaujala ta nejtěžší tj. Death March (pochod smrti).

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu