Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaklínač 3: Divoký hon


kruta

Recommended Posts

hurtík: ne knihy jsem nečetl, ale už je čtu. Až si je všechny přečtu tak si zahraji postupně všechny díly a to už na světě budou i datadisky pro trojku (mimochodem krabicové verzi Srdce z Kamene s gwintovými kartami jsem nemohl odolat :-).

No já jsem si právě naivně myslel, že když budu hrát na třetí obtížnost tak lektvary budu potřebovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení knížek uvidíš kolik tam je na ně referencí je to fakt paráda.

A jedna rada, jak budeš číst tu druhou povídkovou knížku Meč osudu, tak poslední povídka je "Něco končí, něco začíná"...tuhle povídku doporučuji přečíst až přečteš všechny knížky (Sapkowski ji napsal až po celé sáze o Zaklínači ale zařadili ji potom do nového vydání těch povídek takže by ti nedávala moc smysl jelikož to je alternativní konec).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně vyšla sama a v Meči osudu nebyla a pak ji dali do pozdějšího vydání Meče osudu, ale sám Sapkowski říkal že původně ji napsal jen tak ze srandy a neměla vyjít vůbec.. nebudu ti to spojlerovat, až se k ní dostaneš tak pochopíš : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se konečně k Zaklínači a já mám opačný problém :-) po 6ti hodinách jsem ze hry spíš znechucen a zapínám to jako že jo, tak si zahraji.

Strašně mi vadí ty bugy do oči bijící na každém rohu. Špatné ovládání na DS4 a i když jsem nečekal úplně nějak super grafiku, tak toto je největší zklamání a nechápu co na tom v CDP dělali tak dlouho.

No dám tomu ještě šanci na pár hodin a pak to půjde z domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl a to je škoda :-)

Příklad: čípek jde a nese bednu a jde ve vzduchu a zároveň se mu pak i propadávají nohy do země jak padá :-) když nic tak se člověk aspoň zasměje u toho a že tam toho je. Doskakování a to i ve videu no prostě děs. Čekal jsem ýe když už je to několik měsíců venku, že to trochu vychytali. Zajímalo by mě jak to vypadalo v den vydání :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď ve slevě jsem si to koupil a ohledně toho hypu jsem také čekal trochu víc. Po pár hodinách hraní si stále ještě zvykám na ovládání a i na změnu jednotlivých prvků, které se mi ve dvojce prostě líbily více. Tak moc rozsáhlé prostředí mi přijde skoro k ničemu. Obyčejně mám ve hrách potřebu vyluxovat vše, na co přijdu, tady moc ne. Grafika je na ten obrovský svět velice pěkná. Narazil jsem jen na pár bugů. Spíš mě rozčiluje chytání správné pozice na aktivní předmět - někdy spěchám a nemůžu se trefit na koně, více beden u sebe, atp.

Jinak toho litru nelituju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď ve slevě jsem si to koupil a ohledně toho hypu jsem také čekal trochu víc. Po pár hodinách hraní si stále ještě zvykám na ovládání a i na změnu jednotlivých prvků, které se mi ve dvojce prostě líbily více. Tak moc rozsáhlé prostředí mi přijde skoro k ničemu. Obyčejně mám ve hrách potřebu vyluxovat vše, na co přijdu, tady moc ne. Grafika je na ten obrovský svět velice pěkná. Narazil jsem jen na pár bugů. Spíš mě rozčiluje chytání správné pozice na aktivní předmět - někdy spěchám a nemůžu se trefit na koně, více beden u sebe, atp.

Jinak toho litru nelituju.

Ani nemluv... co já sem si užil zapalování a zhasínání svíček a pochodní :-D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro mě zase nejlepší hra ever :) už dvojka byla srdcovka, ale trojka je prostě bomba - souhlasím s pár bugy (nejvíc mě štvou ty úkolové), ale vzhledem k tomu, co hra nabízí, jak silný příběh má a všechno to okolo, tak rozvícení a zhasínání svíček je to nejmenší a nemůže mi to zkazit dojem z celé hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoilery:

Nemame nekdo zkusenost jestli vadi Yennefer kdyz se clovek vyspi s jinou zenou? Ted nemyslim Triss, u ni vim, ze kdybych se vyspal s Yen i Triss tak Geralt skonci sam, ale jde mi o romanek z Keirou a jeste jednou tusim ze carodejkou na Skellige. Preci jenom nechci aby chudak skoncil sam a romanek s Keirou je jeste relativne na zacatku hry a hrat to od teto ulozene hry se mi fakt nechce :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER:

Tento úkol nemyslím. Ty myslíš to jak byl borec prokletej do vlkodlaka a já ho měl osvobodit - dal jsem mu sníst jeho vlastní maso a bylo to.

Ale já myslím úkol, kde se na tebe dohodnou vlkodlak, troll, doppler, bůžek a chtějí Geralta vystrašit ale vlkodlak se nakonec rozhodne, že tě zabije. Tak s ním se pustíš do boje, zabiješ ho ale vlastně ho nezabiješ, protože je tam bug, kterým jakoby nezemře a tak ten úkol nejde dokončit...nejlépe to je vidět asi na tady tom videu:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPOILER:

Tento úkol nemyslím. Ty myslíš to jak byl borec prokletej do vlkodlaka a já ho měl osvobodit - dal jsem mu sníst jeho vlastní maso a bylo to.

Ale já myslím úkol, kde se na tebe dohodnou vlkodlak, troll, doppler, bůžek a chtějí Geralta vystrašit ale vlkodlak se nakonec rozhodne, že tě zabije. Tak s ním se pustíš do boje, zabiješ ho ale vlastně ho nezabiješ, protože je tam bug, kterým jakoby nezemře a tak ten úkol nejde dokončit...nejlépe to je vidět asi na tady tom videu:

Jo taky jsem hledal co s tím, psali že na pc snad už nějaký patch to opravil ale na ps4 ještě nic takže ten quest přeskoč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bug v DLC ulohe Nejhledanejsi na Skellige je vseobecne znamy a velke mnozstvo hracov malo ten isty problem vratane mna - nejde zabit vlkodlaka. Do patchu tusim 1.5 bolo vsetko v pohode. Po poslednych patchoch je to ako to je. Nechaj ho tak, rob dalsie veci a snad to opravia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoilery:

Nemame nekdo zkusenost jestli vadi Yennefer kdyz se clovek vyspi s jinou zenou? Ted nemyslim Triss, u ni vim, ze kdybych se vyspal s Yen i Triss tak Geralt skonci sam, ale jde mi o romanek z Keirou a jeste jednou tusim ze carodejkou na Skellige. Preci jenom nechci aby chudak skoncil sam a romanek s Keirou je jeste relativne na zacatku hry a hrat to od teto ulozene hry se mi fakt nechce :-D

V pohode trtkaj krizom krazom...okrem Triss. S Keirou aj s tou na Skellige mozes. Yennefer to nebude vadit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu