Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Na konzolích nikdy ta grafika nebude top, ale grafická karta v PS4 není zase až takové ořezávátko. Proti staré generaci je to luxus. Pořád je to luxusní sestava na hry za 10 tis, takže to srovnání s vytuněnýma PC je pořád mimo.

UPDATE: http://www.ign.com/articles/2014/05/12/watch-dogs-on-ps4-confirmed-to-run-at-1080p-60fps

-takže těch 60fps byla utopie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na blogu ubisoftu píšou, že PS4 verze pojede v 900p při 30 FPS viz. http://blog.ubi.com/watch-dogs-next-gen-game-resolution-dynamism/

Takže nejen, že to nepojede v full hd (což není až taková trága), ale pojede to na mizerných 30 FPS, já jsem předobjednávku zrušil, za tohle plnou cenu platit rozhodně nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol, na PCčku jsem taky nikdy pořádně nehrál ve fullHD a kvůli tomu bych hru nezrušil, Diablo 3 na PC hraju v 900p a nízkými detaily a za plnou cenu (rozdílu mezi fullHD a 900p si lze všimnout jen na 23" monitoru, ale na metrové tv skoro nee), takže to tak tragicky nevidím, 30fps měl i Assassin´s Creed 4 a pohoda

myslím si, že fullHD je prostě něco, co v brzké době na nových konzolích bude stejně jen ojedinělá záležitost, hlavně co se openworld her týká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vám nevím...je 5 měsíců od vydání PS4, vyšlo všehovšudy 10 větších her a to snad ani ne a už je konzole takhle limitovaná, že se musí Watch Dogs ořezat? Je mi jasné, že PC bude vždycky v popředí, ale čekal jsem to tak za rok za dva a víc. Po tak krátké době bych to nečekal. Vždyť se mluvilo jak úžasný je to hardware a jak skvěle se s ním vývojářům pracuje. Tak doufám, že je to dáno jenom tím, že s tím naopak právě vývojáři ještě neumí pracovat, protože opravdu za tak krátkou dobu a hra nepoběží ve fullhd a ještě 30 fps. No je třeba si radši začít zvykat. Jen mám strach co bude za rok. Snímky asi zůstanou na těch 30, ale snad nepůjde dolů i rozlišení :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to není jakoby stěžování,jen mám trošku strach, aby to nepokračovalo takhle dál. No co se týče zaklínače, tak u toho mám asi největší obavy. Ta rozlehlost prostředí je ještě větší než Watch Dogs a grafika určitě taky lepší, takže si myslím, že ta bude ořezaná pekelně, ale nechám se mile překvapit. Prostě doufám, že to bude jen lepší a ne horší. Na Xbox One je to samozřejmně ještě horší, ale vám to prostě nepřijde trošku brzo? Už teď dochází k takovému ořezávání na obou stranách? Čekal bych to prostě později...snad to je prostě jen tím, že neumí pánové dobře optimalizovat atd.

P.S. Ani Infamous není stopro optimalizovaný a nemluvím o poklesu fps, při hodně efektech, ale při obyčejném běhání po městě, kdy hra podle mě celkem dost na určitých místech zacuká. Není to samozřejmně nic co bych nepřekousnul, ale je to tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi co tu brečí, jsou k smíchu. Těm co to vadí doporučuju jít si koupit za 20-30 tis. PCčko a nemusí řešit bídnou PS4. Osobně vše co běží v 720p a 30fps (stabilních) je snesitelné, pokud ani tohle konzole nezvládne, "pak je něco špatně".

2 Susperian: Jestli Zaklínač 3 bude běžet v 900p na PS4, budeme ještě rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina tady ma mozek jak bramboru ta hra se zacla delat predtim nez vubec vyvojari o PS4 /xbone vedeli -> bylo to delany na last gen.

Hry dal budou ve full HD - stejne jak uz jsem rikal priklad assasins creed IV. Kdyby hry byly delany jen na Next gen tak je to uplne jine.

Bohuzel Xbox 360/PS3 ma dnes skoro kazda rodina takze se jim to porad vyplati. Na lepsi hry si hold musite pockat az to bude presne pro danou konzoli optimalizovany a pokud mozno exkluzivitka. Viz napr Uncharted 3 nebo Last of Us u PS3 (Xbox moc nesleduji podle me je to sracka naprosto zbytecna) .

Radsi premyslejte nez neco napisete furt jako "omg 30 FPS PS4 ****** " kdyz se nad tim ani nezamyslite / tomu nerozumite.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu