Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vetsina tady ma mozek jak bramboru ta hra se zacla delat predtim nez vubec vyvojari o PS4 /xbone vedeli -> bylo to delany na last gen.

Jak víš o čem vývojaři věděli a o čem ne? Myslíš, že vývojaři konzoli dostali jak byla v prodeji? Ti měli devkity dávno předtím (několik let dopředu, i když během toho ji párkrát upravovali). Mozek jako bramboru máš ledatak ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rika para

Strejda ja prestal ;) A ano je to sracka - microsoft oo kinect je tak dokonaly budem to srat do kazdyho baleni bude to tak skvely! - 6 mesicu na to : Xbox one bude prodavany i bez kinectu. Rekni mi proc by sis za cenu PS4 kupoval Xbone (bez kinectu) kdyz to ma mensi rozliseni ve hrach a horsi hry a vykon vcelku? Je to herni konzole tak proc by sis vybral horsi za stejnou cenu nez lepsi? Mam oboje tak si to muzu overit ;)

Ze tam mas Youtube a dalsi appky na ktery potrebujes gold (ano i to rusi protoze jim konecne doslo ze delaji sracky) ktery jsou na pocitaci free.

Pripada mi to jako PC a Mac nicmene u macu aspon vydim nejaky vyhody u xboxu fakt ne -..- ale tak chapu ze s 70k GS si asi fanboy ktery je uplne zaslepen jak je xbox bozsky :lol:

PS tim ze nesleduji xbox sem myslel 360ku a tim ze to je sracka sem myslel xbox one. 360ka mela jeste neco do sebe (flash a tunu her :lol: ).

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď mi zase Ty píšeš opravdu "novinky".... přijdu si zas jak před lety na písečku a Ty seš přesně ten, co mi tvrdí, že kulatá bábovička je lepší než hranatá... obě konzole jsou srovnatelný, teď už za srovnatelnou cenu, takže záleží na každym, čemu dá přednost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis? http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

a ano sem objektivni mel sem / mam vsechny "novodobe" konzole (krom wii-u a to taky bude :lol: ) To bydliste jsem si tam napsal po koupi PS3 pred asi 4 roky tak ale nevadi. Udelej si nazor sam ale zatim vse co sem tomu vytykal microsoft fixuje (at uz placeny youtube atp. a kinect included) takze asi na tom neco bude. Ze se v hernim prumyslu / technologiich neorientujes neni muj problem :lol:

Jeste by to chtelo fixnout cenu protoze vykonostne to nestaci PSku, Neodnimatelny HDD, Vzhled :lol: , USB headsety vsak to umela uz PS3 - Naopak se mi libi jedna vec vibrace v triggerech je prijemna novinka :)

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tahle hra pojede v 900p a 30fps ,tak to není tím že PS4 nezvládne tuhle hru ve Full HD a 60fps ,ale omezenou kapacitou BlueRay disků,prostě se ve vyšším rozlišení na BR nevejde,je to jeden z problémů na který vývojáři dnes narážejí. Takže je pár možností ,bud se zkrátí příběh ,nebo zmenší herní prostředí atd. nebo se sníží rozlišení a frame rate.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je onen "recenzent" i autorem videa, tak mě toto hodnocení nechává naprosto chladným. Někdo kdo zjevně neumí hru ani pořádně ovládat, nebude asi moc důvěryhodný zdroj. Podle mě to je nějaký obyčejný hráč, který se kdoví kde dostal ke hře a připlácl tam své hodnocení. Věřím, že oficiální recenze budou mít vyšší hodnocení a hru rozhodně kupuju, už se těším, vypadá skvěle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem celou recenzi, ale je v angličtině, tak kdo má zájem může počíst : http://wccftech.com/review/watch-dogs-review-hacker-hoped/

P.S. Potvrdilo se, ale to co jsem si myslel a co bylo už ukázáno, že grafika vynikne hlavně v noci a při dešti. Za bílého dne je to prý bída, takže video z E3 2012 bylo určitě z PC verze, kde to možná tak nabušeně vypadat bude, ale na PS4 a Xbox One bohužel ne. Takže to srovnávací video E3 2012 a E3 2013 bylo pravdivé a to hnusnější video nebylo z PS3, ale z nex gen konzole.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu