Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli tahle hra pojede v 900p a 30fps ,tak to není tím že PS4 nezvládne tuhle hru ve Full HD a 60fps ,ale omezenou kapacitou BlueRay disků,prostě se ve vyšším rozlišení na BR nevejde,je to jeden z problémů na který vývojáři dnes narážejí. Takže je pár možností ,bud se zkrátí příběh ,nebo zmenší herní prostředí atd. nebo se sníží rozlišení a frame rate.

Ja ti nevim ale dnes koupis blu ray i 100gb (respektive 128gb bd r) tzv. BDXL triple layer... sam mam takovou blu ray mechaniku v notebooku 1.5 roku starem....takze v ps4 zarucene bude taky.... takze kapacitou blu ray to nebude jelikoz na 100gb uz das poradny kus hry v 1080p a 60fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to sem nepatří,ale optická mechanika v PS4 dokáže přečíst až 16-ti vrstvé blu ray disky do kapacity 400GB , jen ty disky jaksi s takovou kapacitou nejsou :) ,jak píšeš strop je tet BDXL 128GB ...The Last of US pro PS4 při zachování 1080p a 60fps mělo problém s kapacitou blu ray ,proto si myslím jestli Watch Dogs bude jen v 900p tak Ubisoft neumí optimalizovat pro PS4,nebo jim nestačí kapacita BD,ale určitě to nebude tím že by PS4 to nezvládlo v 1080p. Jestli se nezačnou vyrábět BD s větší kapacitou ,tak je možný že se do budoucna budeme setkávat s hrama na dvou BD discích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o PC verzi na zkoušku jsem uvažoval, ale pak jsem si řekl, že si nebudu prznit zážitek z hnusné grafiky na mém PC, stačí se podívat na pár ukázek z youtube a je mi jasné, že bavit mě to zřejmě bude, jen jsem myslel, že to bude krapet záživnější, abych se pak zase nevracel k GTA V, bohužel je to teď jediná hra, která mě trochu kdy zajímala na PS4, takže tomu další týden šanci dám, Infamous SS si šetřím na nějaké slevové akce

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu