Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oni to tam maji nicmene to nesmeji prodavat - to by je ubi (nebo nejaky cz distributor) mohlo zalovat jednou se to tak stalo myslim u amazonu odeslali to driv distributor na to prisel a dostali pokutu jak hovado :lol:

Ale kamosovi se povedlo o 14 dni driv dostat MGS nejak je pry pekne poprosil :lol: muzes to zkusit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

furt lepsi bez krve nez green blood v ninja gaiden sigma 2 na ps3 (xbox verze red blood) No jo to detail.

Respektive stejne nechapu ten hype ohledne WD, byl jsem nadrzeny nez se to odlozilo a tedka kdyz vim, jake to je,tak jsem vicemenne zklamany, uvidime jestli to zachrani hlavni zapletka,ale tu si dohraju na ps4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika warez jede na plno a poctivci čekají... sem zvědavý jestli to aspoň pustí už zítra když to takhle dopadlo, nebo jestli budeme muset čekat až do úterka. Ti co to měli u JRC dobírkou to budou snad buřit už zítra. Já to mám u Xzone, tak uvidíme jak se k situaci postaví. Jinak co sem tak četl názory, tak největší slabina je prý fyzika jízdy v autě, ale to by podle mě mohli opravit patchem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako rizeni je prijemny problem je kdyz mas treba pristat ze skoku to se to pak chova jak nejaka 3 tunova krabice -..- Nejvetsi zklamani pro me je stereotypnost po dohrani pribehu pochybuju ze se k tomu vratim

To si mě moc nepotěšil... říkáš zábava ve městě mimo příběhovou linii nic moc jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jediny co me tam bavilo bylo zastaveni konvoj prevazejici kradeny zbozi to je jako prdel zablokovat silnici nahazet na to c4ky a cekat na konvoj :lol:

ja mam warez ale cekam na ofic vydani s vetsinou pribehu a multiplayer. Doufam ze to mi naladu vylepsi :)

ani honicky s policii nejsou zazivny parkrat si vyzkousis hacknuti semaforu atp. pak uz je to jako samozrejmost jen mackas jedo tlacitko a to je "zabava"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvědav kdy JRC spustí prodej trade-in předobjednávky na WD. Když jsem to předobjednával, tak mi říkali, že pošlou SMS abych si pro hru přišel. Říkal, že možná už to bude 26.5, jestli jim to distributor povolí. Někteří, už tu psali, že JRC posílalo balíky už v pátek. No prostě se nemůžu dočkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu