Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nahrávání Fraps


jamail

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To snad diskem být nemůže.Co máš za procesor?Já na svém stařičkém Celeron D 3,08Ghz, 1GB DDR, 9600GT vklidu natáčel s frapsem bez zaseknutí.A HDD jsem měl Maxtor 160GB 5400ot./min. rok výroby 2005 :D, takže bych to na disk neviděl .. zkus se podívat do nastavení, nebo jestli máš nejnovější verzi, zkus přeinstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nezkoušel ale dělá to i v ostatních nahrávačích jako bandicam a pod.

EDIT:jinak když natáčím Left for Dead 2 tak to začne dělat po 5 minutách a když třeba LOL tak to sebou sekne jen třeba 4x za zápas

Upraveno uživatelem kruta
Používej edit!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím tě a v jakém rozlišení máš to Crysis 3?Zkoušel si měřit teploty?Mám natočené video, jak hraju 10 minut Crysis 3 a až na běžné (30FPS) kolísnutí FPS +/- 10FPS jsem žádné sekání nezaznamenal :) . Zkus vyměnit za jiné HDD, ale pokud by to bylo HDD, tak by se ti snad zpomalil i Win a další věci ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jdu to zkusit

EDIT:udělal jsem vyčištění disku a různé kraviny kolem toho .. pak jsem spustil core temp a začal měřit a až na pár zaseknutí ze startu nahrávání to jelo plynule , teploty 55-65 a fakt nic.. nevím jestli to dělá jen teď, zkusím ještě něco nahrát

Upraveno uživatelem kruta
Tak podruhé .. používej edit :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu