Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Připojení ext. HDD k PC


snake33

Recommended Posts

Ahoj všem, mám takový problém.

FSD mám nainstalovaný na ext. HDD a když ho připojím k PC nezobrazí se mi. Tím pádem tam nemám jak dostat hry. Poradíte mi prosím jak to mám udělat?

Dopředu říkám, že přes síť je to na nic, za prvé kvůli rychlosti a za druhé mám úplně rozházenou síť, už jsem to zkoušel a nic....

Jedná se o Xbox slim 250GB

Ještě otázka.

Pokud je to Xko s 250 GB ext. Vnitřní by měla být 4 GB - tedy FSD 3.0 by měl ukazovat 2 disky, ale mě ukazuje jen jeden 250 GB...

Děkuji za pomoc

Nejlepší možnost by pro mě byla na interní 4GB (pokud tam je) nahrát FSD a ext. naformátovat na fat32 a bylo by po problému.

EDIT: Tak jsem si vzpoměl Party Buffalo - ach ta hlava :)

Upraveno uživatelem snake33
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za prví pokud máš xbox Slim 250 gb tak 4 gb flash paměť nemá.je externí jako ,že ho připojuješ přes USB? pokud ano ja mam externí 2 tb a mam xbox 250 gb slimko .Na 250 mam nahraný FSD a ten externí hdd mam naformátovanej na FAT32 a nemam složku nic prostě jen nahraju na něj hru a v FSD zadám cestu a vše jede ok .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu