Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

měla by běžet 1.10. od 10:00 dopoledne, ale jestli se jedná o spuštění předstažené PC verze nebo umístění bety na PS Store, těžko říct.

http://bf4central.com/2013/09/everything-need-know-battlefield-4-beta/

docela mě nas.rali s tím upgradem BF4/PS3 na BF4/PS4, cena 10 EUR slušná, ale platí jen do 28.března...EA mě nebude tlačit do koupě PS4, kua.

kolega v práci si koupil na obranu:) Remington 870 MCS, vyfotil jsem náboje typu Buckshot 12 a Slug

post-46689-14687168824493_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde to pak najdu v store ke stazeni? :)

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

teď původní link na stažení bety BF4 z PS Store asi nefunguje, ale až jí opět na Store pustí, najdeš jí nejlíp a nejdřív asi ve vyhledávání, než jí zařadí někam do demíček, já jí dal přes PC do Download listu a v PS3 už jsem jí hledat nemusel a jen stahoval.

Nová frakce v betě BF4...nacistické Německo:)

post-46689-14687168893416_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf??????????????

:)

vytvoříš si emblém, který se ti bude zobrazovat na postavě a technice a zrovna hákenkrajc je snadnej, natočíš pár čárek, dáš do kolečka a vobarvíš, dělal to nějakej polák, prej z p.rdele a to byl prý jeden z emblémů, které se vůbec daly zveřejnit:) celý článek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu