Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Že já osel vždycky dám na sliby vývojářů o "plnohodnotném" singlu. Lžou jako politici ze Strany práv oživlých mrtvol. Kampaň jsem dohrál na střední obtížnost za pět a půl hodiny, a to mám ještě pořezaný ukazováček na levé ruce od flexy.

Singl je zabugovaný víc jak skyrim, a to už je co říct. I když porovnávat rpg se skoro otevřeným světem s koridorovkou... V každé misi jsem musel minimálně jednou (u přehrady šestkrát) restartovat checkpoint, protože se mí spolupachatelé jaksi odmítali odlepit od země. Také se mi podařilo propadnout podlahou v kajutě až pod textury moře nebo projít stromem. Textury vůbec jaksi blbnou, při finální scéně mi vypadly skoro všechny a na obrazovce jsem viděl jen své spolupachatele a žádné okolí.... I kolize objektů není na takové úrovni jako třeba v Bad Company. Nečekal jsem, že zrovna v B4 zastavím s tankem o dřevěný plot a ten nepůjde rozbít - projet.

Nechci moc psát spoilery, proto nepopisuju další chyby (kromě finální scény, to bylo do kulí bijící), na které jsem narazil v příběhově důležitějších částech. Když jsme u příběhu, ten mne nezaujal prakticky vůbec, dohrál jsem singl jen z pocitu viny a hanby, že jsem zase naletěl vývojářům. Btw. je normální první něco ubránit a pak to zase osvobozovat?

Píšu tu POUZE o singlu s nepatchovanou ps3 verzí. Možná by vývojaři udělali lépe, kdyby se na podobný singl raději vykvákli a hru udělali only mulťákovou. Nebo jako v úplně prvním díle na pc (BF1942), kde se daly hrát mapy i offline s boty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak singl stoji zaprd i na pc,sice je bez bugu,ale tak kratky,az je to hruza a diky chybam v multuku,uz tu behaji po par hodinach lidi na 100 lv, coz ve tretim dilu bylo mozne az po nejakem tydnu. BF4 je oproti tretimu dilu krok zpet a nerad to rikam,ale cod:g je lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no singl ani na PC neni bez chyby, ja se treba nedostanu pres misto, kdy se vylodi na titanu a pak tam proplavavaji do dalsiho mista na nem a tam mi to pokazdy spadne DX error :(

Ale multak je teda "pecka" no :D I ty mapy samotny stojej za prd a docela premyslim, ze poridim ten Second Assault DLC kvuli mapam z BF3, ktery byly luxusni. Tyhle novy, az tak na 2 nebo 3 stojej za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak singl stoji zaprd i na pc,sice je bez bugu,ale tak kratky,az je to hruza a diky chybam v multuku,uz tu behaji po par hodinach lidi na 100 lv, coz ve tretim dilu bylo mozne az po nejakem tydnu. BF4 je oproti tretimu dilu krok zpet a nerad to rikam,ale cod:g je lepsi

No pokud porovnám čistě singly, tak u Ghostů mám odehranou necelou hodinku a zatím jsem žádný větší bug nezaznamenal. Snad jen na jeden jsem narazil, a to když v prvním útěku domů jeden celkem silný chlapík prošel skrz zavřenou vjezdovou bránu do garáže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no singl ani na PC neni bez chyby, ja se treba nedostanu pres misto, kdy se vylodi na titanu a pak tam proplavavaji do dalsiho mista na nem a tam mi to pokazdy spadne DX error :(

Ale multak je teda "pecka" no :D I ty mapy samotny stojej za prd a docela premyslim, ze poridim ten Second Assault DLC kvuli mapam z BF3, ktery byly luxusni. Tyhle novy, az tak na 2 nebo 3 stojej za prd.

mne to u pc psalo,ze si pri hrani single musim stahnout uplne novy ovladace specialne na bf. Uz jen v uvodnim videu meli vsichni hlavu pod autem. Pak uz to bylo ok a nejakych super bugu jsem si nevsiml. Jak jednou clovek zkusi borderlands,tak si odvykne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to u pc psalo,ze si pri hrani single musim stahnout uplne novy ovladace specialne na bf. Uz jen v uvodnim videu meli vsichni hlavu pod autem. Pak uz to bylo ok a nejakych super bugu jsem si nevsiml. Jak jednou clovek zkusi borderlands,tak si odvykne:)

jj jak ke grafice tak i DX sem nainstaloval nejnovejsi a stejne... No, ale zas co tu ctu v tom clanku na tiscali, tak me hra beha relativne po MP v pohode, obcas padne, ale jinak je to relativne normal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak tohle jsem nečekal, pánové. nevím, jestli se mám těm vašim zážitkům smát nebo se usedavě rozplakat:)

tohle je taky vtipný článek, prej...za normálních okolností by zde byla recenze MP...:)

Zpráva o stavu multiplayeru BF4

Mohu tě ubezpečit, že když jsem zjistil, za jaký nedovařený guláš jsem vyplázl čtrnáct stovek, moc do smích mi nebylo. Snad se to s patchi zlepší, ale já už u toho nebudu. Moje kopie jde zítra do světa ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, tak tohle jsem nečekal, pánové. nevím, jestli se mám těm vašim zážitkům smát nebo se usedavě rozplakat:)

tohle je taky vtipný článek, prej...za normálních okolností by zde byla recenze MP...:)

Zpráva o stavu multiplayeru BF4

Tak s tímto článkem musím 100% souhlasit. Smutné,ale pravdivé. Můžeme jen doufat v rychlou nápravu,jinak návrat k BF3 to jistí. A jen tak mimo řečí,neřekli někde DICE,že po zahrání BF4 se hráči již k trojce vracet nebudou? Tak nevím nevím,zatím to vypadá naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zatím od trojky neutíkám:) sice jsem nečekal, že po počátečním průseru s BF3, to bude u BF4 ještě horší...

Videa ukazující, jak strašný je netcode u BF4

Mohu tě ubezpečit, že když jsem zjistil, za jaký nedovařený guláš jsem vyplázl čtrnáct stovek, moc do smích mi nebylo. Snad se to s patchi zlepší, ale já už u toho nebudu. Moje kopie jde zítra do světa ;)

až tak? já jsem pro jistotu nepředobjednával, za 17 stovek na Store + premium za 1350Kč na PS3 mi to přišlo moc. Brzy půjde cena dolů a aukro bude plný BF4. uvidíme, až bude PS4 verze...

Srovnání detailů na low až ultra (grafika není špatná, ale hra musí mít i nějakou hratelnost:))

http://youtu.be/qIn3S_2ny3c

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, nevím ale co jedu MP (odehráno 25h) jsem neměl ani jeden lag spike/freez atd... Graficky se ze současného stroje (PS3) asi už vytáhnout nedá, ale v porovnání s CoD stále nejakčnější fps (i v tom 12v12 scaleu).. Jediný problém je při začátku nového kola, kdy je docela nepříjemná absence některých zvuků po dobu cca 10-15 sekund.. Jinak naprostá spokojenost a nemůžu se dočkat ps4 verze :)

P.S. ten kdo hodnotí bf majoritně podle SP je vůl co vyhodil 1400.. je to tak malá součástka, která na to že je takřka do počtu vypadá solidně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná mi být Dice líto, když čtu, co píší testeři, jak s nimi EA vyjebala a hru protlačila přes kontrolu kvality, jen proto, aby BF4 vyšel týden před Call of Duty:( http://bf4central.com/2013/11/ea-pushed-battlefield-4-quality-control/

Tohle už není umírání za rohem, to je tragedie...borec to schytá, schová se, hodí si lékárnu a teprve potom mu hra oznámí, že umřel:) Snad to daj na PS4 do kupy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu