Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


Readdy_B

Recommended Posts

  • Odpovědi 250
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já hraju v podstatě jen rush a obliteration a hraju pouze na EA DICE serverech :D takže mega random + dotaz.. Jak koupim premium? :D Jde to koupit někde v JRC nebo ak něco? nebo to koupim jen ve store? Nemám totiž kreditku čili netušim jak bych to mohl zaplatit, ještě jsem to nezkoušel :)

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak si mě taky přidejte(UmbertoCZ), včera jsem si BF4 donesl domů a pařím ostošest:-) Jen mě dnes EA nasralo, Včera jsem odehrál dvě kapitoly v SP a dneska když to zapnu tak to chtělo update 619MB po jeho nainstalování mi hra napsala že uložená data jsou poškozená a že je musím přepsat. A to se teď ani nemůžu přihlásit na battlelog , taky mi to hází fail:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam změn v patchi (276MB) pro PS3 ze 14.1.2014:

- Různé opravy pro zlepšení všeobecné stability:cheesygrin:

- Opraven problém se zobrazením krve, kdy se krev zobrazovala dříve, než ukazatele zásahu a než bylo skutečné poškození opravdu učiněno.

- Opraven problém, kdy se zdálo, že hráč umírá i s 1 životem namísto 0 životy.

- Opraven problém, kdy se v tabulce se skórem neaktualizovala hodnost hráče.

- Normalizovány rychlosti opravy pro všechny vozidla. Vozidla s nižším počtem životů (letadla a transportní vozidla) se nyní opravují pomaleji.

- Opraven problém, kdy se zdraví hráče, který Vás zabil nezobrazovalo správně (ukazovalo se 100% i když byl hráč zasažen a neměl plné zdraví).

- Oprava pro ukazatel spoluhráčům, kdy se neukazoval vždy když bylo třeba, což někdy vyústilo v to, že hráči stříleli po spoluhráčích.

- Oprava pro těžký koaxiální kulomet na bitevních tancích, kdy se bedna s municí občas zobrazila v pohledu řidiče.

- Zvýšeno poškození o 25% pro 20mm kanón na neviditelných letounech (Stealth Jets).

- Neviditelné letouny mají nyní ovládání a mrštnost podobnou. F35 a J-20 jsou o nyní něco více mrštné, zatímco Su-50 je nyní méně mrštné.

- Bojové letouny (Attack Jets) mají nyní ovládání a mrštnost podobnou jeden druhému a všechny 3 jsou nyní o něco málo mrštnější než dříve.

- Oprava pro chybu kamery, při změně zbraní v kleče.

- Oprava pro občasnou chybu, kdy hráči mohli zažívat pravidelné výpadky zvuku motoru při řízení bojových vozidel pěchoty (IFVs).

- China Rising – oprava chyby animace, která se objevila když pasažér terénní motorky zamířil.

- Oprava pro animaci z první a třetí osoby, která byla desynchronizována při provádění změn postoje. Toto způsobilo problém, kdy byl hráč zasažen i schovaný za zdí.

Hru jsem si koupil 30.12., ale ještě jsem MP nehrál a ani se mi nechce (raději jsme o víkendu rozjeli spanilou jízdu s online chlastačkou v BF3):) já mám na tohle svou rozmanitou práci, každej den mě v ní nasere někdo jinej:), takže se večer frustrovat ve videohře zatím nehodlám:) taky jsem si chtěl udělat pár trofejí v SP a údajně po spuštění MP dochází ke smazání pozice v singlu...

Včera nalezený Easter Egg - výbuch lodi na Hainan Resort:

Upraveno uživatelem Readdy_B
video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patch fakt super, hned se mi smazal sejf v SP, aniž bych pro smazání musel hrát MP, takže si ty píčoviny můžu sbírat znova:beta:

Jak je špatný BF4 netcode, data se na server odesílají jen 10x za vteřinu, u CounterStrike je to 100x za vteřinu,

na videu je vidět reálné zpoždění FrostBite

sniper skočí před nepřítelem z mrakodrapu, ale stejně je podřezán:)

Upraveno uživatelem Readdy_B
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patch fakt super, hned se mi smazal sejf v SP, aniž bych pro smazání musel hrát MP, takže si ty píčoviny můžu sbírat znova:beta:

proto sp zatím nehraju... :D s tou odezvou to je na prd, ale co no, baví mě to a miliony dalších lidí taky, tak co :D a přežit se to dá))

wita, přidám. hraješ teď? kdyžtak bych se připojil, jestli rychle odpovíš... ;D

Upraveno uživatelem nepster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu