Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock Infinite


Kangaroo66

Recommended Posts

Mě to teda nenadchlo, už jsem toho dost odehrál možná víc než polovinu a pro mě to je sklamání. Grafika je na úrovni prvních dvou dílů. Hackování neni, upgradování zbraní a plazmidů je odfláknutý. Systém lékárniček a munice, že mi to ta Elizabeth někdy hodí nebo nehodí mi přijde divný, v obchodě se nedá nakoupit zásoba lékárniček, bohužel.

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ty recenze jsou vesmes vsechny hodne pozitivni, vzhledem k tomu, ze hru delali tvurci System Shocku ci Bioshocku 1 (dvojku delal nekdo jinej), tak myslim, ze se neni o co bat.

Eurogamer - 10/10

Destructoid – 10/10

IGN – 9.4/10

Joystiq – 5/5

OXM – 9/10

CVG – 9.1/10

Digital Spy – 5/5

PC Gamer – 91/100

Godisageek – 9/10

NAG Online – 94/100

Nave360 – 8/10

Lazygamer.net – 96/100

El33tonline – 5/5

Gamesvillage – 8.7/10

HardGame2 – 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče těch textur tak co byste od xboxu chtěli ?? lepší grafika by bohužel měla odraz na hratelnost ..xbox už je starej hardware, nemůžete to srovnávat s úrovní PC ...prostě museli ty textury osekat aby to jelo plynule ...takže grafika vzhledem k xboxu je vynikající ..jo můžete namítat, že jsou hry s lepšíma texturama, ale pohání je jinej engine...každou hru ovlivňuje víc aspektů (nasvětlení, scripty, rozsáhlost úrovní, engine, počet polygonů, stínování, textury, animace) a ten xbox bohužel víc ždímat nejde, to je důležité si uvědomit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neblbnou vám taky někomu savy? já když dám "continue", tak mě to hází pořád na jedno místo, prostě ten autosave se nějak zaseknul a nechce se přepsat, takže musím vždycky hrát přes "load chapter" a tam se to bohužel neukládá tak často...

Jinak hra je super, 1 a 2 jsem nehrál, tak nemůžu porovnávat. Ale tenhle rok určitě jedna z nej her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neblbnou vám taky někomu savy? já když dám "continue", tak mě to hází pořád na jedno místo, prostě ten autosave se nějak zaseknul a nechce se přepsat, takže musím vždycky hrát přes "load chapter" a tam se to bohužel neukládá tak často...

Jinak hra je super, 1 a 2 jsem nehrál, tak nemůžu porovnávat. Ale tenhle rok určitě jedna z nej her :)

To je tím, že máš vynulované nastavení času na datumu na tovární (rok 2005), musíš si to změnit. Ale po vytažení xka z elektriky se to možná zase vynuluje. Mě se to stalo taky, tak jsem nastavil normální datum a savy se tačítají v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dohrál, délka hry cca. 13 hodin. Mohlo to být lepší, dal bych tam zpět vylepšování zbraní z Bioshock 1, nákupy lékárniček a a lepší upgrade plazmidů a hned jak by to bylo lepší, protože tohle mi nesedlo. Je to škoda mě se líbil jen ten začátek. Ta hra má možná zase více možných konců, protože párkrát se musíte rozhodnout co udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přidávám se k těm, co nadšení nejsou. ... Jasně, je to Bioshock a jasně, má to svoji atmosféru a styl. Ale ... a velké ALE

Vigoury nic nového. Nevím jestli v Bioshock 1 a 2 šly dělat pasti jako tady, ale tady zase nejde usmažit nepřátele ve vodě (nebo aspoň já zatím nezažil). ... Takže zde mínus.

Pouze dvě zbraně u sebe. Opět, možná špatně pamatuju, ale Bioshock 1 a 2 měl možnost čtyř zbraní. ... Takže zde opět mínus.

Bioshock 1 a 2 byl depresivní, napínavej. Tohle je takový malovaný jako Fable nebo tak něco. Zde asi podle vkusu každého, ale za mě bohužel opět mínus.

Stejně jako Bioshock 1 a 2 hraju na normal, ale zatímco Big Daddy mi dokázal zavařit, tak tady jsem na nějakou výzvu nenarazil. Jasně, můžu si obtížnost zvednout, ale porovnávám na stejné úrovni. ... Takže zde opět mínus.

Ježdění po kolejích a souboje na nich jsou pro mě velmi otravné, nezáživné a nutné zlo.

Jak dokáže Elizabeth pomoci v boji je jedno z mála plus.

Chybějící lékárničky, tedy jejich nakupování je opět mínus.

Možná za to mohlo čekání a očekávání, možná aura Bioshocku, ale prostě za mě tohle je povedené DLC. Ale jako samostatný AAA titul bych hodnotil jako lehký nadprůměr.

Jenom tedy SPOILER SPOILER SPOILER hodnotím po nevím jak dlouhém čase, prostě právě jsem se v vzducholodi co jsem ukradl s Elizabeth potkal s Vox Populi a oni mě vyhodili z té lodi, abych jim obstaral nějaké zbraně KONEC SPOILERU, takže možná se to ještě rozjede. Ale prostě nevtáhlo mě to tak jako Bioshock, vlastně jsem se kolikrát přistihnul, že si říkám "hergot tak už se to snad rozjede".

Upraveno uživatelem Cassper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadat a hrát se to takhle, tak by to byl Bioshock. ... Bohužel, skutečnost je jiná :( ... Nahrány o další 2 hodiny navíc, podle IGN už jsem za půlkou a prostě ne. Ten pocit vtáhnutí do děje jako u jedničky nebo dvojky se pořád ne a ne dostavit, naopak se pořád musím nutit abych to hrál v marném optimizmu, že se to přece už sakra musí rozjet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám odehráno nějakých 7, 8 hodin a vždycky se těším, až se vrátím z práce a zahraji si to. Hra se mi vážně líbí. Bioshock 1 a 2 jsem ale nehrál. Úplně stejny reakce byly na novou Laru, která se mi velice líbila a dohrál jsem ji jedním dechem. A reakce byly podobný (není to taková ta Lara, jako byla před tím atd.) Zkrátka v dnešní době jsou hry jiný a vyvíjí se jinak. Prostě furt nesrovnávat a hrát. A nejde porovnávat hru z roku 2007 s jejím o 6 let starším nástupcem. Hrejte a nemelte. Je to super hra !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není tak docela srovnávání. Každopádně hra se jmenuje Bioshock a spousty věcí a herních principů vychází z prvního dílu, jen to má jinou atmosféru. Jednička byla spíše do horroru a tohle je takový fantasy(peklo v ráji). Jak už psaly v recenzích není to revoluce ale evoluce. Pro mě ale hra někde ztratila koule...zatím.

P.S. Nová Lara je super, mě třeba nebavylo hodinový koumání některejch puzzlů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé hry jsou lepší na konzoli a nebo hra vyniká více na pc, tak to bylo vždycky a ví to každej. Dead Space 3 sedí více konzoli, ale třeba Far Cry 3 je lepší na pc. U Bioshock Infinite jsou ty rozdíly velký, připadá mi že pro vývojáře byla priorita pc a potom to nějak splácali na konzole. Střílečka jako taková se to ovládá špatně, hned na začátku jsem musel upravit citlivost aby se to nějak hýbalo, grafika na konzoli je šedivá a na pc nádherná. Všechny recenze jsou z pc verze a věřim těm recenzím. Na konzoli tato hra nevynikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, jenže problém je v tom, že prostě to je Bioshock. ... To, že se odehrává ne pod vodou, ale nad oblaky nemění nic na tom, že to je Bioshock. ... Prostě Xcom je taky tahová strategie (celkem se děsím té střílečky co má vyjít), James Bond není pořad o vaření pro milovníky středomořské kuchyně, Čelisti nejsou výuka správného čištění zubů pro děti, Gears of War nejsou skákací plošinovka, Starcraft není sportovní hra pro Kinect atd atd atd.

Tohle je Bioshock. ... A Bioshock 1 a 2 nastavil určité standardy. A ty se zde nedaří držet napříč celým spektrem bohužel. ... A nově přidané elementy (např Sky-hook a souboje na vzdušných kolejnicích) podle mě hrubě nefungují. ... Nebo teda jako ono to jakž takž funguje. Ale po dvou desítkových hrách (pro mě) je tohle průměr. ... Takové DLC. A nebo pokud plná hra, tak zatím pouze v beta testovací fázi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu