Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock Infinite


Kangaroo66

Recommended Posts

Nevím, zas tak černě bych to neviděl .. přijde mi že dnešní hráči si moc vymýšlej :D jop, bioshock byl v pár věcech poutavější, ale pár věcí měl i horších .. a na to by se nemělo zapomínat ... někde prostě musí být kompromis, ikdyž občas je něco do očí bijící ( příkladem si prohlížím kulisy města v dálce ... je tam použito 15 skupin budov ve 3 provedeních .. takže každá je tam 5x, pár takovýchto věci působí dost lacině. A když sem u toho vytýkání tak bych měl narážku na využívání prostředí ve spojitosti s vigory/ plasmidy .. kdy bio 1,2 mě mnohem víc nutilo různě kombinovat a hrát si, v infinite se to dá vklidu projít jen se zbraněmi. Jinak je to ale parádní výlet do jiného světa .. a řadím ho k osobnímu top 10 , todle už není hra .. todle je umělecký dílo ;)

Prostředí & Elizabeth 10 / 10

Souboje, nepřátelé 8 / 10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Některé hry jsou lepší na konzoli a nebo hra vyniká více na pc, tak to bylo vždycky a ví to každej. Dead Space 3 sedí více konzoli, ale třeba Far Cry 3 je lepší na pc. U Bioshock Infinite jsou ty rozdíly velký, připadá mi že pro vývojáře byla priorita pc a potom to nějak splácali na konzole. Střílečka jako taková se to ovládá špatně, hned na začátku jsem musel upravit citlivost aby se to nějak hýbalo, grafika na konzoli je šedivá a na pc nádherná. Všechny recenze jsou z pc verze a věřim těm recenzím. Na konzoli tato hra nevynikne.

vetsina her tedka podporuje xbox ovladac,takze jsou vzdy vhodne na pc,kdyz to neumis s mysi a klavesnici.

Ohledne bioshocku, ma neduh dnesnich her, je kratky,ale co si budem rikat, my starsi uz nemame tolik casu:) A zase sebe musim rici je horsi nez 1 a 2, ale to wtf finale hry proste prekonala snad vsechno me ocekavani. Takze musim rici nezklamal, i kdyz se tak po par hodinach zda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Mám RGH a vždycky zničehonic se mi hra nějak přestane ukládat. Schválně jsem ještě počkal na ikonku ukládání , po ní jsem dal akorát návrat do menu , potom dal načíst hru a nebylo to uložené.. Měl s tím někdo problém taky ? Dá se to nějak vyřešit ? A jak dlouho asi trvá příběh , kdybych to musel dohrát na jeden zátah ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo , dík. A nevíš jak to je s tím datem , když nemám konzoli připojenou k netu ? Jestli to samo posouvá dny a tak ? Já totiž vím , že jsem to někdy nastavoval na aktuální , ale pak zas bylo 2005 ,ale nevím , jestli jsem to mezitím nevytáhl z elektriky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to necháš v elektrice, tak je to v pohodě, ale jakmile to vytáhneš, tak se to samo hodí zase na 2005 a musíš to pak manuálně přenastavit na aktuální čas. Ale stejně nechápu, proč to je u toho Bioshocku takhle blbě řešený, když žádná jiná hra to nedělá... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera nastavil ten čas a po něm se mi smazali všechny G a taky savy , myslel jsem si ,že to hodím z okna. No naštěstí po vypnutí a zapnutí konzole se nejen všechno vrátilo , ale taky když jsem dal v Bioshocku pokračovat , tak to začalo tam , kde jsem skončil a né někde v půlce , takže paráda !:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu