Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový PC - Rada


danfri

Recommended Posts

Já třeba nahrávám Crysis 3 na Ultra na své 7870 a 8GB ram a zdaleka to tu ramku nesežere, nevím kde si to vzal. :D Ty chceš hrát hrozně náročné hry (na FullHD předpokládám), všechno na max, bez seknutí a ještě natáčet .. za mě takto --> http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1J8A011IAH0116NT011M2K011SGB011MW1011PVD011O1X01 vyhoď SSD, vyměň grafiku za 7870 OC a možná se do 18k vejdeš, ale rozluč se s těmi nároky.Je to hezký jak chce každý super herní dělo, ale s PC za 18k díru do světa neuděláš .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a chcu herní PC s velkou RAMKOU protože budu chtít nahrávat hodně náročný hry právě . Ale chci abych mohl mít třeba spuštěný k tomu prohlížeč atd.

Tu si mozes pozriet vysku fps v hrach, ked sa nahrava (i5 3570, GTX670, 8GB RAM) http://www.youtube.com/user/GAMESinHDvideo/videos?flow=grid&view=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jakou skříň máš.HDD je asi také pár let staré co?Každopádně bednu jsem ti tam dal taky a mám jí také a je super, za tu cenu určitě.Ještě k tomu HDD..nahrával si někdy herní videa?Já jen že mnou natočené 30s video v Crysis 3 (1280x960) má 490MB, takže toho moc ve FullHD nenatočíš s 160GB ;) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě takto --> http://www.czc.cz/0iru4a372ihkcbsaj7e0ebdqr9/seznam popřípadě můžeš přidat 700Kč a máš 8GB ram :)

Týjo , dneska jsem měl čas konečně to prohlédnout podrobně a zdá se mi že bych do tohoto PC šel , jen , kolik to tam má zástrček na ram ? přidal bych tam 2 GB ram ještě. Mam z toho starýho... :D

EDIT : Proč u toho není DVD romka ? :D Ta stará z tamtoho tam asi nepujde že ? :D

Upraveno uživatelem danfri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaleží jaké máš, pokud DDR3, tak na jaké frekvenci, protože tyhle jsou na 1600Mhz a pokud by si tam dal nějakou co má 1333Mhz, tak se ti těch 8GB podtaktuje na 1333Mhz - prostě se přizpůsobí.Sloty na ramku jsou tam 4 .. můžeš místo 2x4GB koupit -> http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-8gb-ddr3-1600/107257/produkt?q-c-0-f_2027450=sDDR3&q-category-id=091mfsirtuiibbvgk6m970dab4&q-c-1-f_2026866=d1600.0&q-c-3-f_94358670=s1+x+8GB&q-c-2-f_2027452=d8192.0 a budeš mít 3 volné, takže až 32GB, ale radši si kup 2x4, protože jinak by si tam těch 32 ještě narval :lol: .. Romku jsem nedával z toho důvodu, že dnes již každý má "rychlý" net a přijde mi to jako zbytečnost.Samozřejmě není problém jí dokoupit - +/- 500Kč :) Stará by snad měla jít, pokud nemáš nějakou archu a je funkční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu vědět proč si chceš koupit tower za 1400,--, když chceš nadupanej pc a máš jen 18k ? Kup si nějakou za 500,-- a hned máš 900,-- navíc.

A za ty prachy co jsi ušetřil na toweru můžeš nakoupit větší HDD, třeba tento http://www.czc.cz/seagate-barracuda-7200-14-2tb/100118/produkt?q-category-id=f0587tq3qeirc9e31ljur0aqu9

Upraveno uživatelem werty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktovat opravdu nechci a to z toho důvodu že můj kámoš takhle oddělal grafiku a základovku . A ještě se chci zeptat kruty , myslíš že mi ta grafika rozjede World of Tanks a World of Warplanes na Extrémní detaily ? :) Jsou to krom Minecraftu a Dead Islandu momentálně jediné hry co hraju , tak bych z nich chtěl vytáhnout co nejvíc , dále bych se ještě chtěl zeptat co bych tam měl dát ? Windows 7 nebo XP ? U XP mám výhodu že mám od nich DVDčko - Originál , včera jsem ho našel ( při stěhování )... A navíc vím že při hraní je W7 náročnější a zabírá více CPU při hraní her . W8 tam asi nechci , nelíbí se mi technicky , ani vzhledově a přijde mi že je nepřehledný...nejsou na W8 žádné hry. Toť zatím vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktovat opravdu nechci a to z toho důvodu že můj kámoš takhle oddělal grafiku a základovku . A ještě se chci zeptat kruty , myslíš že mi ta grafika rozjede World of Tanks a World of Warplanes na Extrémní detaily ? :) Jsou to krom Minecraftu a Dead Islandu momentálně jediné hry co hraju , tak bych z nich chtěl vytáhnout co nejvíc , dále bych se ještě chtěl zeptat co bych tam měl dát ? Windows 7 nebo XP ? U XP mám výhodu že mám od nich DVDčko - Originál , včera jsem ho našel ( při stěhování )... A navíc vím že při hraní je W7 náročnější a zabírá více CPU při hraní her . W8 tam asi nechci , nelíbí se mi technicky , ani vzhledově a přijde mi že je nepřehledný...nejsou na W8 žádné hry. Toť zatím vše :)

Jak to myslíš že nejsou na win 8 žádné hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GF 660Ti PE je o něco málo výkonější než 7950 a o 300 levnější - http://www.czc.cz/vga-nv-msi-n660ti-pe-2gd5-oc-2gb-gddr5-2xdvi-hdmi-pci-e/118866/produkt , takže já bych zřejmě volil GeForce... na Win 8 jedou všechny hry jako na Win 7 (vlastní zkušenost) do herního PC bych už Win XP opravdu nedával a to z prostého důvodu - není podpora DX11 a většina nejnovějších her už DX9 nepodporuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už napsal CiD, Nvidii nebo AMD, to nechám na tobě, co člověk, to názor.To samé i s MB, ale pro tebe je zbytečnost deska dražší jak 1500, když si nesestavíš PC, tak určitě asi ani taktovat nebudeš (myslím to v dobrém).Dal bych 7, osobně na NTB má sestra 8 a prostě ta grafika je pro mě nepřekousnutelná.Dá se to, ale za mě 7 (warez to jistí).XP určitě ne, nejsou aktualizace, není podpora her, celkově jsou už zastaralé.Tyhle hry ti to samozřejmě rozjede, dá se říct, že to rozjede všechny na plné v rozlišení FullHD .. až na Crysis 3 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak myslíš že na tom nerozjedu Crysis 3 na FULL HD ??

"dá se říct, že to rozjede všechny na plné v rozlišení FullHD".....Crysis 3 vo FullHD, ale nie na plne (detaily). Asi takto to myslel.

Ale nakoniec by to az tak zle nemalo byt, ked samozrejme nedas plny AA. Na Very High a SMAA medium (2TX) by to islo hadam okolo 40fps.

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu