Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s hrama (iso)


šméčko

Otázka

Zdar, mam problém s isáčema, hlavně teda s GTA:VCS (teď už i GTA:lCS) pokaždé když sem chtěl hrát iso hry tak sem musel mít v romce UMD s demoukázkama co k tomu bylo dodaný a všechno bylo ok hry šli v poho, ale když sem ho tam neměl tak mi tam naskakovala chyba a hry nešli spustit, což to by mi ani nevadilo asi je to běžný že tam musí bejt v romce nějákej origoš aby isáče šli, ale já mám problém s tim že sem tam měl toho vice a normálně mi to šlo udělal sem několik misí a tak... ale když sem to chtěl dnes spustit tak mi to nešlo a byla tam ta chyba co tam bejvá když v romce nemám UMD, zkoušel sem všechno (smazat a znovu nahrát, naformátovat kartu, vyndavat zandavat UMD a nic) tak se chci zeptat jestli by někdo náhodou nevěděl? Vůbec nevim proč to najednou zničeho nic nejde, jediný co jde pořád s UMD nebo bez něj je CoD:RtV, zvláštní.... poraďte někdo pls, mám firmware 3.40 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne ne, já nechci pařit bez UMD to mi tam nevadí, problém je v tom že mě teď nejdou hry GTA:VCS, GTA:LCS a možná i další a to i přes to že tam UMD mám a předtim šli všechni hry úplně normálně a teď tohle, vůbec nevim co je to napadlo tak najednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A kde je jaký recovery menu, ....nejde o to že by ty hry nešli kvůli podpoře, před dvěmi dny šli v poho a teď z ničeho nic přestali jít, píše to ' The game could not be started (80010002) ' tuhle chybu to píše když chci hrát a nemám tam UMD ale já ho tam mám a stejně to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
do recovery menu se dostanes kdyz vypnes na tvrdo psp a znovu zapnes a pri zapinani potrdis R(prave horni tlacitko)

to nemá vliv, když to dám na disable a pustim hru tak tam zůstane jen černá obrazovka a musim to restnout, když tam mám enable tak mi to zase hlásí tu chybu s tim číslem *výše uvedeno. Je to ale divný předtim šlapaly ty hry normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu