Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Mno radsi se zeptej v obchode jestli to jeste plati, jsem si tak upgradoval Assasins Creed 4 ale platila ta nabidka jen do konce listopadu (bylo to napsany na letaku v krabicce), musel jsi zadat kod na PSN po koupi hry a tim se aktivovala zlevnena verze na PS4. Nevim teda jak je to s Battlefieldem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten upgrade by fungovat měl. Problém je ale někde jinde - na PS4 ta hra půjde hrát jen na účtu, na kterém je stažená.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Mno jelikoz je to v podstate pak digitalni kopie tak je to to sane jako u steamu atd. je jen pro jeden ucet..

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že pro ty co hráli bf4 na ps3 je ps4 verze z hlediska kontroly recoilu docela nášup, 90% full-auto zbraní má jiný chování.. ale jinak 32/32 pecka! ;)

Pokud plánujete ten upgrade z ps3 verze, nebo koupi digital z ps storu, tak většině lidí zabral cca 15-20 hodin na stažení (i mě se 33 MB netem)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec chlapy , ps4 budu mit v utery ale chcu se zeptat jak je to s battlelogem na psku ??? hraju bf4 na

ntb, chci pak i na psku ale nechci zacinat od nuly , tj kdyz se lognu na ucet co mam bude to fungovat nebo hold smolicek ? dik

Ke kazde verzi mas na battlelogu zvlast vojaka. Ja napr. kdyz se lognu na PC do battlelogu tak tam mam vojaka zvlast k PC verzi, zvlast k PS4 atd. mas to pod jednim origin uctem vse, jen rozdeleno dle platforem na jednotlivy vojaky.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde už někomu z vás stáhnout CR?

Já má staženo už, ale mám premium teda, nevím jak pro normální účty.

Uplně přeházené ovládání mi dává fast zabrat vyhovovalo mi ovládaní na ps3. A to že to nejde předělat mě vytáčí.

Mě teda naopak s tím ovládáním dost potěšili, je to teď mnohem jednodušší, alespoň pro mě :). Hlavně se mi líbí umístění tlačítka na spotování na R1, na PS3 to bylo hrozně krkolomný mačkat select věčně :). No a míření a střílení pomocí R2/L2 také tleskám :) Ta vozidla přiznávám už tak dobře nedopadla, ale ta naštěstí moc nepoužívám :))

Upraveno uživatelem Fenri
ach ty hrubky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi psal o rozdílu ps3/4, ovládání vozidel je stejný jak ps3 tak ps4, možna jsi myslel bF3/4? :) nebo jsem si kromě R1/R2 ničeho nevšiml, na což si zvykneš za chvilku, akorát střelba z pistole je docela průser, aby jsi vystřelil znovu, musíš uplně pustit r2 a znovu zmáčknout, ale to řeší G18 :)

Ja zatím s premium počkám, ale už se to stahuje, na bf-blogu psali že oficiální release je v 11:00 CET, nakonec se mi to začalo stahovat až po 14:xx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu