Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

Jo ja psal o rozdílu BF3/BF4 sry mi nedošlo že se bavíte o rozdílu PS3 / PS4 verze :DD Mno mě se sice stáhl, ale zatím jsem nenarazil na server co by mi tam hodil nějakou mapu z toho DLC, ale hrál jsem jen chvíli včera, dnes zkusim pohledat nějaký přes server browser :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tož BF4 na PS4 je dobrý nářez. Po BF3 na PS3 jsem měl z toho strach, to ubohé FPS co to mělo+ ta kostičkovaná grafika, že člověk nepoznal postavu na metr byl hnus. Ale na PS4 BF 4 je dobrý nářez, co se týká mulťáku. A i singleplayer mě baví a baví mě víc, než u CoD Ghost a to všichni recenzenti SP u BF4 odsuzovali, nechápu proč.

Ale štve mě, že nejde přehodit L1/R1 s L2/R2, jak u Killzone, tak u CoD to jde :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych dotaz ohledně toho upgradeu. Teď bych si koupil BF4 na ps3 a hrál bych. PS4 plánuju kupovat nejdříve v červnu. Když bych do konce března udělal ten upgrade, budu moct i dál hrát na ps3, do té doby, než si pořídím ps4? A statisky se převedou asi jen ke dni, kdy koupím ten upgrade že? Takže když na ps3 budu hrát až do června a potom začnu na ps4, tak tam budu mít nahráno jen to, co jsem měl v době, kdy jsem udělal ten upgrade. Chápu to dobře? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj stalo se někomu že to vyhodilo při singlu nejakou chybu a při pokusu znovu spustit hru to vymazalo save.stalo se mi to už 2x a už mě to opravdu nebaví hrat potřetí od začatku.

Nebo se tam da nejak nahodit save z online storage?Jestli ano tak prosim o navod zatim jsem nato totiž nepřišel.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Battl mi háže chybu celkem často, už je to skoro jako na PC :) Taky jsem přišel o savy. Z online storage se to kopíruje zde: Settings -> System storage Managment-> Applications saved data a tam už to najdeš snad :) Ale abys to měl v online storage, tak musíš mít PS plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ted mam větší problem dohral jsem hru na hard a nedostal jsem zadnou trofej za dohrani.a chybi jich vice co meli padnout.je to nejake divne.nejake rady?

Vubec mi nenaskočila trofej za dohrani na easy,normal a hard. ani jedna z těch trofejí není nevite nekdo proč? nebo jak to napravit? Hrál jsem samozdřejmě hned na hard aby

to skočilo na konci pěkně a nic jsem hodně nasranej.

Upraveno uživatelem ROMANVECERA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už byl problém i u BF3, kde jsme měl to stejný, jediná rada je odinstalovat hru z disku a naistalovat ji znovu. Potom zkus hrát znovu na hard, a pokud se ti po první hře otevře trofej tak je vše v pořádku a můžeš hrát dál. Ale bohužel to musíš hrát znovu:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se osvědčilo, protože s tou první sniperkou se nedá hrát (já s ní neumím hrát), tak jsem odemkl Carabine pomocí inženýra. Carabine jsou celkem výtečný zbraně, zvlášť ACW-R je pecka a pak hrát s Carabinou na Recon class a odemknout DMR a pak hrát s DMR jak se zlíbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu