Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

zvažoval jsem koupi na ps4 ale co čtu.. mno pc verzi mám , zatím 30 level ale už mně taky ty pády/ zvuk jde nejde apod nebaví...jsem myslel že na psku je to v poho ale vidím že DICE pod hlavičkou EA chcou jen vydělávat, chrlit mapy za prachy - nebo si přikoupit premium - a z hráčů jsou betatesteři..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zvažoval jsem koupi na ps4 ale co čtu.. mno pc verzi mám , zatím 30 level ale už mně taky ty pády/ zvuk jde nejde apod nebaví...jsem myslel že na psku je to v poho ale vidím že DICE pod hlavičkou EA chcou jen vydělávat, chrlit mapy za prachy - nebo si přikoupit premium - a z hráčů jsou betatesteři..

Naopak, EA tlačilo na DICE s vydáním před COD... A v porovnání s PC verzí je PS4 solidní, nemusí se zde řešit kompatibilita součástek od 150 výrozbců atd.. Osobně mi to tak 1x za 2 dny hodí error.. jinak moc problému nevnímám a po zkušenostech z BF3 ani neočekávám že většinu chyb odstraní před vydáním dalšího dílu (Co jsem četl tak EA zase tlačí na DICE s vydáním dalšího čistě next get/PC Bfka už tenhle podzim)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vam panove vysel update:

We are rolling out a new update for Battlefield 4 on PS4 in order to address some stability and balancing issues. Full details on the update below. You might need to restart the game to have the update install. Stay tuned to the Battlefield 4 Control Room for the latest on BF4 updates.

Jan 14 PS4 Game Update Notes

-Various fixes for improving general stability

-Fixed flickering in map and minimap on Rogue Transmission and Operation Locker

-Fixed issue with player spawning under the map in Lancang Dam

-Increased damage by 25% for the Stealth Jet 20mm cannons

-Normalized repair rates across all vehicles. Vehicles with lower health points, like aircraft and transport vehicles, now repair more slowly than before

-Fixed a bug where the M1 Abrams Coaxial HMG ammo box was occasionally blocking the driver’s camera

-Fix for friendly marker not always showing when needed to, resulting in players shooting team members

-Fixed problem with killer health in kill card not being correctly updated (showing 100% health even though the soldier was hurt)

-EU Players: Fixed bug where game wouldn’t start when when the console was running in any of these languages: Japanese, Dutch, Portuguese, Traditional Chinese, Korean, Czech, Brazilian Portuguese

-Fix for bug where it looked like soldier was dying with 1 health instead of 0

-Fixed a player feedback timing issue where blood was appearing before other damage indicators, and before damage was actually done

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2979150493794161240/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi stala nemilá věc, spustil jsem hru a ejhle, savy nikde. Tak jsem si je stáhl s online storage, na hdd se uloží save ze dne předtím, ale pokaždé když hru spustím, se stejně přepíše na save nový bez uložených pozic......... no mazec, nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi stala nemilá věc, spustil jsem hru a ejhle, savy nikde. Tak jsem si je stáhl s online storage, na hdd se uloží save ze dne předtím, ale pokaždé když hru spustím, se stejně přepíše na save nový bez uložených pozic......... no mazec, nevíte někdo co s tím?
Taky mi to teď dělá a pěkně mě to sere, už i u BF3 to dělalo, mě to zase hlásí se savy jsou poškozený a že se musí přepsat. doufám že to dalším patchem odstraní, jak radí ostatní zatím pařím MP.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle oprava je nejvtipnější "Fix for bug where it looked like soldier was dying with 1 health instead of 0" ano tohle se nestává už, ale včera se mi tak dvacetkrát stalo, že mě zabil týpek a v killcamu měl 0 života, pak ho někdo zabil a já assist třeba za 75 atd. Tzn. odstranili bezvýznamnou chybu, kdy to bylo celkem ukradený, protože chcíp a zanesli chybu, která vyloženě ruší, protože si nemůžete ověřit kolik jste mu nanadali. Tomu říkám oprava.

Jinak ty savy singlu, ty prostě obnovit nejdou jedině hrát znova. Pobavilo mě, že ve fixu píšou jen, že to minimalizovali a ne, že tu chybu odstranili. Takže singl hrát nejlépe na jeden zátah nebo nepouštět nic jinýho...ale ten singl za to ani prý nestojí co mi říkali friendi.

dds72czech: klidně si mě přidej, hrajeme v party s pár kámošema co jsme přišli z Xka. Když je nás málo, tak jen štřílíme TDM, když jsme aspoň čtyři tak Conquest nebo Rush ve squadu, aby to mělo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle oprava je nejvtipnější "Fix for bug where it looked like soldier was dying with 1 health instead of 0" ano tohle se nestává už, ale včera se mi tak dvacetkrát stalo, že mě zabil týpek a v killcamu měl 0 života, pak ho někdo zabil a já assist třeba za 75 atd. Tzn. odstranili bezvýznamnou chybu, kdy to bylo celkem ukradený, protože chcíp a zanesli chybu, která vyloženě ruší, protože si nemůžete ověřit kolik jste mu nanadali. Tomu říkám oprava.

Jinak ty savy singlu, ty prostě obnovit nejdou jedině hrát znova. Pobavilo mě, že ve fixu píšou jen, že to minimalizovali a ne, že tu chybu odstranili. Takže singl hrát nejlépe na jeden zátah nebo nepouštět nic jinýho...ale ten singl za to ani prý nestojí co mi říkali friendi.

dds72czech: klidně si mě přidej, hrajeme v party s pár kámošema co jsme přišli z Xka. Když je nás málo, tak jen štřílíme TDM, když jsme aspoň čtyři tak Conquest nebo Rush ve squadu, aby to mělo smysl.

Kravic klidně si mě přidej, taky jsem přišel z Xka a MP pařím, rád zapařím s váma. GT:UmbertoCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s lagováním problémy nemám, občas při načítání mapy hra jako by zamrzne, černá obrazovka a v pravým horním rohu problykávají čárky načítání a nic. Hlavně mě sere když mě borec sejme s nulovvým živote (už to tu někdo zmiňoval) a taky ne nůž, občas když jsem v laufu tak místo abych vystřelil tak víc zmáčknu klobouček a vyjede mi nůž, už hodněkrát jsem kvuli tomu přišel o život. No a nejvíc se bojím toho SP kde si neumím předtsavit že před poslední kapitolou na HARD mi to napíše že jsou savy poškozené, to je na mašlu. Ale jinak musím hodnoti MP pořád stejně návykovej a dobrej jako u BF3. Zkoušel jsem MP u CoD Ghost a pro mě je to shit...Příjde mi že postava strašně pomalu chodí natoš běhá to mě pěkně sralo než člověk někam doběhl a tam ho potom sejmuli. Pro mě je MP u BF4 celkově svžnější a odsípá to:-)

Upraveno uživatelem Umberto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas to laguje dost, nedávno jsme vystřídali snad tři servery a ani v jednom jsme nebyly schopný ani lézt po žebříku jak to lagovalo.

Černá obrazovka jde zachránit, když člověk na tabletu dá připojit k jinému serveru, tak se to přepne.

To s tím citlivým kloboučkem a řezáním nožem do prázdna mě taky vytáčí, ale podle mě je to problém ovladače. ♥♥♥♥ je, že to nejde změnit, aby člověk dal nůž na Bčko a skrčení na páčku, tím bych si zachránil dost životů :)

PS: CoD je CoD, BF je BF...rozhodně bych ani o jednom neřekl, že je shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s lagováním problémy nemám, občas při načítání mapy hra jako by zamrzne, černá obrazovka a v pravým horním rohu problykávají čárky načítání a nic. Hlavně mě sere když mě borec sejme s nulovvým živote (už to tu někdo zmiňoval) a taky ne nůž, občas když jsem v laufu tak místo abych vystřelil tak víc zmáčknu klobouček a vyjede mi nůž, už hodněkrát jsem kvuli tomu přišel o život. No a nejvíc se bojím toho SP kde si neumím předtsavit že před poslední kapitolou na HARD mi to napíše že jsou savy poškozené, to je na mašlu. Ale jinak musím hodnoti MP pořád stejně návykovej a dobrej jako u BF3. Zkoušel jsem MP u CoD Ghost a pro mě je to shit...Příjde mi že postava strašně pomalu chodí natoš běhá to mě pěkně sralo než člověk někam doběhl a tam ho potom sejmuli. Pro mě je MP u BF4 celkově svžnější a odsípá to:-)

To s tim zmacknutim kloboucku se mi stava taky,misto abych strilel tak tam mavam kudlou jak posuk...ale kolikrat ho nezmacknu a stejne to udela ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci získat M1911. Rozumím tomu dobře, že je jedno za koho v mulťáku hraju, jen musím střílet pistolema abych se dopracoval k M1911. To mi připadá nekonečné : -)))
Není to tak strašný, s každou pistolí musíš nastřílet 5000bodů aby se ti otevřela další. Od včera na tom makám a už jsem u G18, ten je super protože je to fullautomat, jen náboje mizí jako blázen:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu