Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

Jinak je to o zvyku. Chvilku to musíš vytrpět až se ti otevřou příslušenství jako kompenzátor kolimátor a pod potom už je to mnohem lepší, já jsem střílel pořád myslím s třetí v pořadí abych si ji vytunil, ony ty první pistole jsou srovnatelný, takže nemá po otevření nové ji hned brát , ale jak jsem řekl střílet s tou stejnou vytuněnou:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano, píšeš to správně. A jak říká Umberto, u těch prvních je to skoro jedno, jakou si vemeš. Já hraju myslím pořád s tou úplně první.

Jestli to chceš rychle odemknout, tak doporučuju hrát Team Deathmatch - je to na poměrně malém prostoru a je dost velká pravděpodobnost, že hráči už jsou nahitovaní, takže je zabiješ snadněji.

Předpokládám, že to chceš kvůli té trofeji. Podle mě je zbytečné teď hrát jen s pitolemi, aby se ti to odemklo. I při normální hře dřív nebo později ty body získáš ;)

Btw Umberto, dva příspěvky za sebou jsou zakázané, používej edit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera udělal tu trofej s M1911 a musím říct jak mi to ze začátku s pistolí nešlo, tak ke knci mě to tak chytlo a začalo bavit, že jsem po odemčení trofeje ani nechtěl střílet klasickýma útočnýma puškama. A to jsem to defakto celý udělal s vytuněnou M9, ke konci jsem teda používal G18 která střílí fullauto a tu jsem si nechal jako sekundární zbraň i teď, příjde mi jako nejlepší pistole v BF4. Celý mi to mohlo zabrat tak 6-8hodin na tu trofej, což není zase tak strašný:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám technickej dotaz, budˇjsem lama nebo slepej jak patrona, ale nepřišel jsem na to jak můžu v meny hry upravovat zbraně. Jde mi to jen pokuď jsem přímo v MP a hraju hru. Jinak v meny hry si můžu postu a příslušenství prohlýžet a porovnávat ale nemůžu upravovat. Potom jsem taky nepřišel jak upravit Levou psí známkzu, chtěl bych tam mít můj GT, ale nevím jak, jdou tam pouze vlajky zemí. No a poslední tak přesně funguje nůž v MP, někdy když přiběhnu k borcovi tak se mu podaří nůž obrátit proti mě a zabije mě. Co mám mačkat aby se to nestalo popřípadě jak můžu zabránit takovému zabití když někdo přiběhne ke mě. díky za rady:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že na konzoli to jde jen tehdy, pokud jsi připojený na serveru. Další možnost je přes Battlelog - tam to můžeš upravovat kdykoliv, i při hraní a změny se automaticky aplikují (po respawnu už budeš mít Loadout, jaký sis nastavil..

S tím nožem je to tak, že pokud se ho chystáš podřezat zezadu, tak to hazibejš pokaždé. Pokud jdeš le zepředu, protihráč má možnost útok odvrátít a zapíchnout tě (myslím že to je pod R3)...

snad pomohlo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stává se mi že když zapnu bf4 tak mám černou obrazovku a jde mi jen zvuk. To sami když umřu černá obrazovka.....ale mackam x a pak mi to spawne a obraz naskočí. Jo a ete s tím nacitanim .....když mám černo musím vypnout a zapnout konzoli nevíte co je špatně? Toto mi dělá pouze bf4. Žeby cd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta černá obrazovka po smrti se stává podle mě jen tím, že po dokoukání killcamu moc rychle mačkáte X a hra nějak blbě na to zareaguje, takže je jakoby tma, ale přitom tam máte tu respawnovací obrazovku jen jí nevidíte. Takže lék na to je, nemačkat při killcamu zběsile Xko :)

Dneska se objevila nějaká nepotrvrzená zpráva, že Second Assault by mohl být v únoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Metro se taky těším....ještě by to chtělo na PS4 opravit nezobrazování vlastních emblémů v BF4 a budu spokojenej....na všech ostatních platformách to jde v pohodě...chvilku to šlo v China Rising...ale už delší dobu nic:( ...ono jezdit v tanku s namalovanou českou vlajkou:) a drtit nepřítele má něco do sebe :D ......stránka s velkou spoustou emblémů do BF4 tady: http://emblemsbf.com/page-1/

Upraveno uživatelem andre.11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě prachbídná zástěrka aby ukázali jak jsou skvělí ale já jím to už nežeru. Další "batlfííld" si nekoupím pokud tam neuvidím nějaký progres. Poslední dobrá hra jejich byl Bad Company 2 i parádní byl přidávek Vietnam.

Ne prostě mě to ani zdaleka nebaví jako kdysy, navíc tam je spoustu bugů, špatný NETCODE a další věci, které mi hlava vůbec nebere. Líťo a půl je dost , mám právo remcat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem měl volno, tak že si projdu celou kampaň na posezení, abych nepřišel o save. Hezky si to jedu na Hard, párkrát hra spadla, ale v pohodě. Jenže úplně na konci hry, úplně na konci (nechci spoilovat) hra spadla. Tak jsem jen ťuknul start a něco zíral do počítače, jenže pak naskočila hra a tam "Thanks for purchasing Premium" a já si říkám doháje. On mi tam naskočil ten nový update a smazal mi celý save. Takže 99% kampaně na Hard prošlý, všechny možný Assigments udělaný a většina collectibles v hajzlu, jen tak, protože přišel update. Tohle je prostě neuvěřitelný a nechápu, jak tam můžou mít takovýhle bug...neskutečný. Příběh kampaně stojí za vyliž, ale střílení je tam zábavný, ale jet to znova na Hard podruhý? To se budu muset hodně nudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan 30 PS4 Game Update Notes

DMR Balance Tweaks

-Increased the damage of all DMRs across all ranges. Specifically, damage has been increased at long ranges to allow three-hit kills against unarmored opponents. Additionally, reduced the penalty to accuracy for sustained DMR fire, allowing more rapid follow up shots in combat. The amount of the damage increase varies from weapon to weapon, according to its intended range, rate of fire, and damage. We will continue to monitor the effectiveness of DMRs in combat, and determine if additional action is needed to make DMRs a viable mid to long range weapon.

Other items

-Significantly reduced the duration of the black screen when spawning in, and fixed the issue with players getting killed before being in-game

-Greatly reduced the risk of crosshairs disappearing, which would also result in hit markers disappearing

-Added a headshot icon on the killcard. This should help identify instances where players are correctly killed by one shot

-Fixed an issue in Squad Deathmatch where the “Win/Lose” text was overlapping

-Fixed an issue with players using an exploit for the SOFLAM

-Fixed an issue with players using an exploit for the MAV

-Fixed the gameplay code to properly track the FOV (Field of View) changes in the options menu

-Fixed an issue where chat would break when entering "false" or "true" in the chat window

-Fixed an out-of-helicopter glitch in Air Superiority where players could spawn on the ground and play as infantry

-Fixed the misaligned crosshairs on the T90 MBT

-Added setting to tweak joystick dead zone

-Various minor crash fixes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu