Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


nu.frix

Recommended Posts

dakujem uz stahujem. zaujimave ze pri vybere DLC su vsetky Free a mozem ich stiahnut ale potom je tam ze Premium a tam uz svieti 59.99E

tak som dnes presiel bttla na hard obtiaznosti. nezda sa vam ze ta spolubojovnica az moc krici ? vzdy ked zakricela do sluchatek sem se az leknul hh .

co to su vlastne tie battlepacky?

Problém ze zvukem nemám, hlasy slyším k poměru ostatním efektům přiměřeně. Battlepacky jsou vybavení do multiplayeru, ty dostáváš za každý nový level nebo když dokončíš nějaký assigment, spoustu battlepacku dostaneš taky při pořízeni premium kde ti dají tohle vybavení pro premiové hráče (zbraně, skiny, xp boosty atd.)

- Určitě aim assist je to ale takový poloviční, defakto to jen lehce doměřuje, není to full aim jako v GTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • Odpovědi 212
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jedná se o přídavné dlc, nové mapy herní módy, zbraně,vozidla atd.

Základní hra má kolem 10gb každopádně včetně všech dlc se hra pak pohybuje kolem 60 gb.

Bf4 premium v akci se určitě vyplatí je to hra ke které se můžeš pořád vrátit a dle mě jeden s nejlepších fps multiplayeru na konzoli

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Určitě aim assist je to ale takový poloviční, defakto to jen lehce doměřuje, není to full aim jako v GTA.

Rozhodně bez assistu :D a partial assist v gta no to už je naprostý hnus... Když máte levý palce hrajte na kompu! Gta skoro nehraju právě proto, že free aim servery zejí prázdnotou a assist je nudařina pro lamy.. vážně zábava zmáčknout l2+r2 a mít kills

Jedná se o přídavné dlc, nové mapy herní módy, zbraně,vozidla atd.

Základní hra má kolem 10gb každopádně včetně všech dlc se hra pak pohybuje kolem 60 gb.

Nemusí to sosat jen dlčka, kolikrát stáhnete pár mb a než se stáhne zbytek můžete hrát např. nějaky free mod, nebo při stahování NBA jsem měl dva týmy a single zapás... je to dobrá věc pro nedočkavce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Dcera si chce zahrát jen příběh. Nechce hrát multiplayer. Který z Battlefield mám koupit. Tedy pokud tam někde příběh je :) Díky

Odesláno z mého SM-G928F pomocí Tapatalk

Mám oba a přiběh u Hardline je podle mne o něco málo lepší (víc "civilnější/fízlovský) než ve čtverce. Je to jako sa rozhodovat mezi babovřeskama 1 a babovřeskama 2 :lol: Ale zase za tu cenu bych bral oba. Třeba dneska jsem byl na obědě a za menu i s polévků + dva birele jsem nechal v hospodě 150kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu