Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

komponentní kabel: levný vs drahý


Dyakon

Recommended Posts

Krásný den všem! Chtěl jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi komponentním kabelem za 3 stovky a tím samým kabelem za necelých 7, kterej je ale v krabici nintenda. Mám pocit, že na kabelu nejde nic moc ♥♥♥♥♥♥, že u toho druhého se připlácí za značku, respektive certifikaci. V jednom internetovém obchodu, tuším www.herni-svet.cz jsem našel oba dokonce. Děkuji za radu, která mi eventuélně možná ušetří 4 stovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ti trosku pomuzu... mel jsem jak original tak false :cheesygrin:

Problem u neznackovych byva kvalita dratu a spoju... taky jsem si rikal ze na kabelu se neda nic posmolit ale opak je pravdou... staci aby byl z nejakeho horsiho materialu nebo aby v miste kde se paji drat ke koncovce byla spatne pouzita pajka... pak se na obrazu objevujou duchove....sumeni atp.

Ale moje rada je KUP TEN LEVNEJSI :cheesygrin: pokud nebudes spokojeny s kvalitou je to duvod k vraceni... (mas na to 14 dnu pri nakupu v eshopu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdysi koupil na Aukru tenhle http://aukro.cz/hd-av-component-kabel-pro-vase-wii-doklad-ihned-i3176315002.html (furt ho prodávaj, je to stejná firma) a funguje perfektně, rozdíl je poznat oproti scartu a neměl jsem s tím žádný problém (akorád ten můj byl bílej co mam doma) . A je fajn že má skoro 2m, to se hodí.

To jsem si myslel u ovladačů že si koupim kvalitu, koupil jsem originály ty černý a můžu říct že při každým novým používání jakoby drhnou tlačítka než se rozhejbají, oproti těm bílým strašnej sešup co se týče kvality, kdybych koupil nějaké šunky za pár korun možná bych na tom byl líp.

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cinske ovladace se nevyplati... cena je lakava a kvalita je tak mizerna ze je skoda to komentovat... mel jsem vzdycky 2 originalni a 2 cinany... a ty cinany jsem pouzival jen kdyz se seslo hodne lidi...hlavne lidi co nemeli jeste Wii a tak jim ty obcasne vady tolik nevadily...

Plati na to porekadlo:"Nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat levne veci."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přímo tady v ČR, kupováno v alfa.cz, originál Nintendo, mělo to všechny papíry jako že je to originál atd.

Ale tlačítko třeba to velký (to je A myslím) to při prvním použití (ten den) šíleně dře, pak když se na to párkát máčkne tak to pak už jakž takž běží, ostatní tlačítka to samé. Strašně velký rozdíl oproti těm bílým, já jsem je tenkrát prodal protože mi v obýváku svítili (to je taky nápad udělat to bílý) a koupil tyhle černý ale ty stojí prostě za dvě věci ...

Navíc k nim mám ještě ten Wii motion což mě docela štve, tenkrát ještě nebyli ty co to maj v sobě integrovaný, navíc jak to necháš měsíc ležet bez povšimnutí tak se vybijou baterie , což moc dobře Nintendo nevymyslelo. A dávat je tam nový to zase musí člověk sundat to wii motion, sundat ten gumovej obal, celý to vyndat aby se tam vůbec dostal. Hnus velebnosti ...

Upraveno uživatelem SuiVanOrton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu