Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal Of Honor Heroes 2


kvasimodo

Recommended Posts

Před chvíli sem hrál Mulťák a je to uplně na P*ČU! nebmůžu vyběhnout schody protože sem se zasek,když sem po první hře měl -15 bodů tak sem byl nas.....naštvanej,ale když sem hrál druhou a měl +17 bodů,tak sem šel do menu a ono mě to nepřičetlo!! navíc spoustu lagujících hráčů! fakt na kkt:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ta hra je vynikajuca,,,, fest mni pripomina COD2 na PC ale neva... je tu jedna taka vec :D vzdy ked skoncim kolo tak mam zabitych ludi mnou 100 % .... minimalne 99% mam to aj screennute :) z toho vyplipa ze vlastne ty moji akoze partaci nerobia nic ... len behaju okolo mna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeto dost dobrý mě seto líbi hafec grafika fakt guten ale chtěl bych radši ten analog jak je na obyčejným ps ovladaču někde sem to viděl na netu jak si to někdo udělal :) akorát by to muselo byt asi odšroubovávací abych to nezničil kdyby někdo našel návod tak ho hodte sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí víc než HoM 1 lepší grafika, akorád když hraju po netu tak :) jsem měl takovej problém s rozlišením protivníků. V TDM tak jsou jedni zelený (to bejvaj hodny) a druhy cerveny (to bejvaj zly). na a když jsem jednou musel bejt ten červenej tak jsem myslel že vždy jsou protivnící červený a naši zelený jenze ne.... takže sem jen nadaval na nesmrtelnost souperu:!: :D vykosil sem do jednoho kluka nekolik strel z brokny a nic, pak jsem si to uvědomil a uz to nebylo tak zly.. tot vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

singl se mi naprosto líbý udělaly moc hezké ty mapy jsou i poměrně velké vůči 1 dílu ale jediné co mě sklamalo je multák jelikož tam pořádně nikoho nemůžu trefit se mi zdá i když du do hry kde mám na pingu všechny 4 čárky tudíš nejlepší spojení snim stejně se mi zdá že hráči dost lagujou chtělo by si to zahrát spolu třeba když budem hrát spolu tak to lagovat nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi,musim říct že tahle hra je totální sr****!!! je to nejvíc frustrující hra na PSP kterou sem hrál (a to už ho mám skoro rok)... uplně d*bilní skripty kdy se vám vojáci z ničeho nic objeví před očima a dokud nepřekročíte pomyslnou "čáru" tka se tam budou objevovat do nekonečna... a například v poslední misi kdy už utíkáte ím tunelem a na konci na vás vybafne 20 vojáku se samopalem,nemáte se kde ukrejt a hrajete na nejtěžší obtížnost...tak mám někdy chuť hodit PSP o zeď:wohow: Jinak celkově zklamání,zachraňuje to jen obstojnný multiplayer:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po neuspěchu v poslední misi tuto hru musím bohužel zkritizovat.Poslední část sem hrál nejmíň dvcetkrát a neůspěšně.Nechápu jak to mohl někdo dát.Musel bych hrát asi za Ramba.To že vojáci nabíhaj pořád dokola se fakt nedá udělat.Blažený výraz z toho že sem pokosil šest vojáků mě hned zchladí tím že jich tam přiběhne zase tolik(možná i víc) a to nepočítám ty co se objeví za mnou.Smršť kulek by proběhl leda Neo z Matrixu.Grafika a mapy jsou supr a nepřítel je hroznej.To že si na dálku sejmete pár němčourů vám nepomůže-objeví se nový(pěkná kravina).Musel sem si nějak ulevit jelikož mi tato hra ubrala rok života.Už budu hrát jen mulťák s kámošema a popcornem-oni vědí o co jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej ted sem zkoušel multiplayer po netu a vždycky tam je někdo jako by hrozně rychlej (jako by měl lag nebo nekonečnej sprint) je to lag nebo cheat ??? A jinak po 2. misi jsem byl nadšenej ... jenže pak se dostavil stereotyp a zděšení z toho když konečně vyzabíjíte všechny němce , vidíte už jen skrz malý červený kolečko a nejednou vám tam dalších 7 němců naběhne a hned to do vás šijou... Takže nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj občas se tam takový rychlí hráči objevěj-nechápu.Jo a ještě musím dodat že je velkej rozdíl multáku jestli ste hru dohrály nebo ste teprv na začátku.Pařil sem to s kámošema a jen jeden z nás to měl dohraný do konce a pořád nás kosil.Tak sem si s ním vyměnil psp a hned to bylo něco jinýho-to jen pro ty co si myslej že se multák nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnasim ty cheatery v tom infrastrukture bavi me to ale tak porad me zabiji ti cheateri stojim a tak 6 do nich strelim z brokovnice a sem od nich blizko a on se otoci streli jednou nebo 2 a zabije me zasr**** cheateri nesnasim je a ti hraci jak sou tam shrbeni fakt propadak nekdy mi to prijde jako mohli by zakazat cheaty protoze se to neda hrat a kazi to hre na dojmu a kdyz mi pak neco nejde tak mi to prijde jako totalni sr***a proste fakt hruza nekdy ajinak single vubec nehraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak vcera jsem to hral po netu a musim rict ze nepratele maji strasne zivotu, dal jsem s brokarnou z 1 metru headshot+2* streleni do tela ale on stejne nezhebnul, kdezto on me strell jen 2* a byl jsem tuhej

jo a ti kdo tam pobihaji rychle tak to neni lag ale hacking.... ale musim se pochvalit...jednoho jsem zabil bazukou i kdyz tam pobihal tou svetelnou rychlost, mu to srazilo hrebinek tak ze se do 2 vterin odpojil :lol:

grafika je sice super ale jednicka je lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnasim ty cheatery v tom infrastrukture bavi me to ale tak porad me zabiji ti cheateri stojim a tak 6 do nich strelim z brokovnice a sem od nich blizko a on se otoci streli jednou nebo 2 a zabije me zasr**** cheateri nesnasim je a ti hraci jak sou tam shrbeni fakt propadak nekdy mi to prijde jako mohli by zakazat cheaty protoze se to neda hrat a kazi to hre na dojmu a kdyz mi pak neco nejde tak mi to prijde jako totalni sr***a proste fakt hruza nekdy ajinak single vubec nehraju

A dohrál si singl??A na jakou obtížnost??Mám dojem že je v tom velkej rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem vas poprosit nemohli by sste mi sem hodit save z te prvni mapy posledni mise jak tam na konci mate asi 4min. a musite otvirat dvere a a dostat se ven nejde mi to udelat a proto vas prosim jestli by ste mi sem nemohli hodit tenhle save díky moc

Tohle je ale poslední mise tak nevím k čemu ti save bude.Neberte to jako OT dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k té misi jak psal RADA ve které mám ty 4 min na vyběhnutí z tunelu,už jsem z toho úplně na prášky a věřím,že nejsem sám,misi jsem opakoval už snad 100krát ale u ústí tunelu je vždy spousta protivniku a vždy jdu do kytek,nerad něco vzdávám ale tohle je už na mě dost silný kafe a to hraji na střední obtížnost......jaké jsou vaše zkušenosti :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu