Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal Of Honor Heroes 2


kvasimodo

Recommended Posts

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen k té misi jak psal RADA ve které mám ty 4 min na vyběhnutí z tunelu,už jsem z toho úplně na prášky a věřím,že nejsem sám,misi jsem opakoval už snad 100krát ale u ústí tunelu je vždy spousta protivniku a vždy jdu do kytek,nerad něco vzdávám ale tohle je už na mě dost silný kafe a to hraji na střední obtížnost......jaké jsou vaše zkušenosti :-(
tahle mise me s*ala tak dlouho az se sem s tim trisknul a vykaslal sem se na to..se nebudu trapit u nakyho medala..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

--------------------------------------------------------------------------------

Nevím jak to ,ale Medal of Honor 2 mi nefunguje na 3.90 M33-2.Mám plnou verzi ISO 1.14GB a vždycky se to kousne jakmile se načítá první mise.Celé PSPčko se restartuje.Zkoušel jsem všechny drivery v recovery,ale nic nepomohlo.Nějaké nápady? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen k té misi jak psal RADA ve které mám ty 4 min na vyběhnutí z tunelu,už jsem z toho úplně na prášky a věřím,že nejsem sám,misi jsem opakoval už snad 100krát ale u ústí tunelu je vždy spousta protivniku a vždy jdu do kytek,nerad něco vzdávám ale tohle je už na mě dost silný kafe a to hraji na střední obtížnost......jaké jsou vaše zkušenosti :-(

Imbecilni mise, byl sem z ni tak flustrovanej, 100x restart v ruzenjch castech, vyhidej te v kanale a mas jednu zbran a 2 zasobniky, uza a pak ty nackive nahore v tunelech a na konci jak po tobe strili panzerfaustem, psycho. Hral sem to asi 2 hodky, hra v PC, spojenej pres kabel, vsechno sem udelal, uz sem i udolal protivniky venku a byl tesne pred koncem, to by bylo zastrelenych nacku pri vyhodnocovani, a ono se to sekne a PSP restartuje... ja byl na prasky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velikost iso jsem měl taky 1,14 ale převedl jsem si to do cso, recovery Sony N9660 se to myslím jmenuje ten ovladač :) mám to tak pro všechny hry neměním to :)
Ano v CSO souboru to funguje.Před chvílí jsem ho stáhl z RS(380MB).N9660 používám taky stále.Jen nechápu proč to nefunguje v ISO.A navíc mi to nedetekuje starší SAVE.Podivné?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jo tady se seklo hodně lidí :D..postup je jednoduchej :)

dostat se co nejrychlejc k posledním schodům před bránou, tam počkat a mezitím vystřílet němce..až bude cca 10-15 s do konce tak vběhnout mezi němce a venku se rychle někam schovat, němci v tunelu vybouchnou a máte klid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

cauky, delam misi v posledni casti mapy ze musim se dostat ze skladiste za 5 minut. Cestou po me dou porad naci nackove a musim si otevirat dvere postupne. ale za poslednima dverma je uz hoodne tech nacku a kdyz je vystrilim secky tak mi dojde cas a game over a kdyz jen par a vybehnu vcas tak me hnedka daji venku. je na to nejakej trik nb neco ? zkousel sem tu misi udelat priblizne 20x a uz si nevim rady. Tak prosim poradte nekdo :psp:

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu