Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cobra ODE - emulátor mechaniky pro hraní záloh her na všech verzích PS3


Smartmax

Recommended Posts

Divím se, že to tu nemá svoje téma. Pokud to je skutečně funkční, jde o velmi zajímavou záležitost, byť přichází trošku s křížkem po funuse. Když už nám pomalu klepe PS4 na dveře. Je ovšem otázka, jestli to nepůjde po úpravě použít i na PS4.

http://www.cobra-ode.com/

To hlavní, slibují podporu hraní zálohovaných her na všech typech a verzích konzole PS3 a údajně i snadnou instalaci.

Cena je v předprodeji poměrně vysoká, ale když uvážíme, že instalaci zvládne člověk mmožná i doma, tak odpadne položka zasílání konzole nějakému flasherovi. Jen jim to trochu trvá...už to dávno mělo být v prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určtě pro ty, kteří mají nedowngradovatelnou (děsný slovo) konzoli, tak tuto hračku určitě využjí. Já bych o tom uvažoval taky, ale cena se mi zdá přemrštěná.

Spíš trpělivě vyčkávám, jestli náhodou nevyjde klasické CFW na novější FW, ale čím víc pročítám fóra ohledně hackování, tím víc pochybuju, že to někdy půjde.

Také jsem něco zahlédl o druhém ODE, které se jmenuje 3K3y.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže to 3K3y mi přijde, že zdaleka není tak vychytané

  1. 3k3y works on certain Phat consoles at the moment. No Slim support yet, and no Super Slim support either, and no support for Phat consoles that use SATA
  2. Almost all Phat consoles (if on CFW) are hardware compatible. if your drive cable looks like this then your drive is compatible. Some drives in last phat models, like CECHL onwards has thinner cables, they are 12mm thick and they communicate in a totally different way then the other fat cable which is 30mm thick. Please do not buy this yet if you have a thin cable, new hardware is needed!
  3. 3k3y can only be installed if you are able to obtain your drive key. This can only be done on ps3 console that are on CFW at the moment and that can run a pkg file that dumps your drive key which is then loaded onto your micro sd card. You can do this before buying the product.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je s 3k3y can only be installed if you are able to obtain your drive key.

Drive key dostaneš jen s CFW, na OFW bys ho musel asi nějak vytáhnout flasherem přímo z paměti nebo nwm, to zatim nikdo z nich asi neumí takže je vlastně všechno nepoužitelný, protože na konzolích kde tohle funguje můžeš nainstalovat normální CFW a na nějaký emulátor mechaniky kašlat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ano, ale to platí pro to 3K3y. Pro ODE nic takového nikdo nepíše. Byť je mi tedy ovšem záhadou, co tam tak dlouho ladí. Obrázek HW byl ukázán 4.4. a od té doby opět nic. S takovou za chvíli vyjde PS4 a po tomhle za chvíli neštěkne ani pes. Za ty prachy, co za to budou chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

nevím co tím myslíš ,že začne s příchodem nástupce mulťák umírat , když na PS4 mají vyjít kotel multiplayer titulů (destiny,COD ghost,TES online ,B4 atd......) myslím,že mulťák bude jednou z hlavních lákadel každé hry i když je to skoro u každé hry na stejné brdo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nazdar mam par otazok okolo Cobry helpnete mi? Mozem si napriklad stiahnut GTA V z torrentu potom to dat na USB a hrať cez PS3,, a funguje funkcia z torentu kt. sa vola usb to ps3 kde si dam torrent na ps3 a potom to stiahnem priamo na PS3???

A este budem moct ist na net bez toho aby som riskoval ban??? Ďakujem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Cobru ode jsem objednal z anglie, přišla do týdne. Mám verzi 2004b, zatím všechny hry co jsem stáhnul fungují. V ps3 mám nahraný ofw 4.50, doma mě ještě leží E3 ode, protože jsem si blbec špatně přečetl na jaký je to verze. E3 ode se dá použít pouze pro verze ps trojky 2k5 a vyšší, jsou to ty u kterých nefunguje downgrade pomoci e3 flash.

Pokud budeš mít zájem rád e3 ode prodám, mužu poslat fotky.

Můžu se zeptat u koho si to objednal? Mam slimko CECH-4004A a taky o tom uvažuji. Video návod jsem viděl na youtube a celkem v poho. Pak pisni prvni dojmy. Dikes:wohow:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidali jsme na shop http://wigishop.cz/cobra-ode-pro-ps3 Cobra ODE emulator - jsou dvě verze (Standard/QSV,liší se cenou, příslušenstvím a kompatibilitou), pro první objednávky do 9.2.2014 jsou za ceny zaváděcí, abychom zjistili, jak velký bude o Cobru ODE zájem. Dodací lhůta je 3-4 týdny, pouze při objednávce na dobírku za zaváděcí cenu bude dodání pravděpodobně delší - kusy nepředplacené budeme brát až v další várce. Zboží je pouze na objednání, skladem zatím nikoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu