Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

the simpsons game


p87p999p

Recommended Posts

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja uz je presel kdykoli poradim dystak piste na uzivatel panel.

No mohl by jsi... Jsem na zahradě kde mám 4 vrátka.. v jednich je ten kluk s tou koblihou atd.. atd.. no a v jedněch jsou mimozemštani.. Jsem tam s Houmrem a Bartem a absolut už nevím co dál. Všechno jsem vymlátil a s bártem sebral všechny ty kraviny.. u Houmra jsem nenašel pouze jednen ten Duff ( tu zátku ). A už nevím co a kam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasekl jsem se tam, kde pada nejake jidlo a Homer ho zere a muzu se tam vlastne premenit na kouli a rezat ty ostatni burty. Co v tom kole mam delat? THX :psp:

To je nějaka treti mise ne?Začina to jak je tam ten start a zavodis tam?Nemuzu si vybavit co to bylo:idea::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lol a jak je ta trať dlouhá??? Já jsem doběhl někam k Eiffelovce > tam sem pakou otevrel dvere, ktere zamkl skolnik a nevim kam dal :-O. Jaak je to jeste dlouhi a co tam mam udelat? :)

Máš tam ten kruh s těma šutrama.Tak je zhod Homerem.Pak skoč Homerem na ty dudy smerem dolů a ony se zapnou.Pak si ho viměn na Bárta a jak ty dudi foukaj tak naně vylet a kamsi stama mas doletěd.:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No jo,to vím taky,aji vidím jak je nahoře jakoby zdraví toho plakátu,ale neubývá vůbec...Jak dlouho ho ám mačkat?Mačkal jsem to asi 10minut dokola a nic...

EDIT:Tak už jsem na to přišel,stačilo megafonem zařvat na NEDA F. A on to zničil...

Ale teď jsem se zasekl v kole,jak po městě běhá MEga chlapík s koblihou na hlavě nebo v ruce a všechno ničí...Co tam mám dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, hele mám takovej problém. Hraju hraju pak vypnu PSP druhej den zapnu chci si pustit Simpsny ale co se mi nestalo najednou na mě vyskočilo chybné hlášení ,, The game could be not started" (800200D9) Zkusil jsem hru vymazat nahrát ji tam znova ale pořád to samý mám CF 3.71 M33-4. Díky za pomoc chlapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu