Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zkušenosti AMD HD 7790


Krabbio

Recommended Posts

Opravdu nechapu......Kdy/kde si zjistil ze grafika xboxu je horsi nez grafika na PC? Mimochodem jednase o Xbox nebo Xbox 360???

Jasné že 360

Kdy: Od doby co jsem si koupil PC co mám v podpisu

Kde: Doma..

Ještě Ti můžu napsat čím jsem to zjistil.. Očima jsem to zjistil.

Nechci se rozepisovat o xboxu.Xko je celkem v pohodě na dnešní dobu a zažil jsem s nim hodně pohodových let.Chceš se bavit o tom že xbox má lepší grafiku než vytáhnu konkrétně z 7790 ??? Myslím že to nemá cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné že 360

Kdy: Od doby co jsem si koupil PC co mám v podpisu

Kde: Doma..

Ještě Ti můžu napsat čím jsem to zjistil.. Očima jsem to zjistil.

Nechci se rozepisovat o xboxu.Xko je celkem v pohodě na dnešní dobu a zažil jsem s nim hodně pohodových let.Chceš se bavit o tom že xbox má lepší grafiku než vytáhnu konkrétně z 7790 ??? Myslím že to nemá cenu.

Chlape si trochu jinde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape si trochu jinde....

Díky za poklonu, ano vím že jsem vyšší level :D No víš já měl xko skoro 6 let a poslední 3 roky na Full hd panasonicu plazmovce (jeden z nejlepších obrazů jak jsem xko viděl)... Xko jsem videl na X televizích takže vím co a jak. Nechci se s tebou hádat ale kdybys měl pravdu, tak proč by se vůbec teď měly vydávat konzole nové generace když je podle tebe jak jsem pochopil grafika xboxu pořád ještě v kurzu? Teď jsem hrál Far cry 3 se to nedalo s xkem moc srovnávat. Nebo Tomb raider 2013 s funkcí Tress FX to vypadá taky o dost lepší než xko (xko TressFX nemá) ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi dát Krabbiovi za pravdu, taky jsem přesedlal z xka zpět na PC a hry který jsem hrál na stejný TV (fullhd 42" panasonic) jsou z PC o třídu vejš, a to nemám žádnej high end, některý hry si na ultra ani neškrtnu (FC3 v DX11 modu a všim zapnutym, hraju to na high a hra vypadá o několik tříd líp než na konzolích) jinak grafika co je v xboxu je někde na úrovni X1950 což byla ve svý době špičková karta a v PSku snad geforce 7800 což je peklíčko na dnešní dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xvostokx moje slova :-) Navíc hry na xku jedou většina na HD rozlišení 1280x720 pokud se nepletu a jsou OPTIMALIZOVANE pro xko aby se nesekaly!!! Tudiž klidně můžou být na nízké detaily což asi jsou. Taky nechápu lidi co si myslí že xbox má špičkovou grafiku protože na něm jedou všechny nové hry a nesekají se ale to že jedou na 1280 s nízkýma detailama to už neřeknou. Já jsem tu nechtěl rozebíraz porovnání grafiky XBOX VS PC ale když Hool23 napsal že jsem vedle tak jsem musel zareagovat jelikož v konzolích mám celkem přehled :-) Už na mé staré grafice AMD HD X6670 jsem hrával pro evolution soccer 13 na plné jelikož není moc náročný a v porovnání s xkem jsem poznal rozdíl v grafice. Jinak konzole jsou super - xko jsem neprodával z důvodů grafiky,
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xvostokx moje slova :-) Navíc hry na xku jedou většina na HD rozlišení 1280x720 pokud se nepletu a jsou OPTIMALIZOVANE pro xko aby se nesekaly!!! Tudiž klidně můžou být na nízké detaily což asi jsou. Taky nechápu lidi co si myslí že xbox má špičkovou grafiku protože na něm jedou všechny nové hry a nesekají se ale to že jedou na 1280 s nízkýma detailama to už neřeknou. Já jsem tu nechtěl rozebíraz porovnání grafiky XBOX VS PC ale když Hool23 napsal že jsem vedle tak jsem musel zareagovat jelikož v konzolích mám celkem přehled :-) Už na mé staré grafice AMD HD X6670 jsem hrával pro evolution soccer 13 na plné jelikož není moc náročný a v porovnání s xkem jsem poznal rozdíl v grafice. Jinak konzole jsou super - xko jsem neprodával z důvodů grafiky,

Ale ja jsem se hadat nechtel...mel si pravdu..ale jedinej duvod proc jsem kupoval xko nebo ps3 tak to kvuli hrani ve vice lidech...treba takovej turnaj ve fife s kamosema a alkoholem...v tomhle pc se nevyrovna..Jiank se omlouvam, pokud jsem te urazil

Mimochodem taky jsem paril na panasonicu viera tx-nevim jak dal, a nadhera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše to tu Hool , cituji : Kdy/kde si zjistil ze grafika xboxu je horsi nez grafika na PC?...

Myslím že i NVIDIA GTX 650 Ti má na ten šunt v xku :) A tohle AMD ho v pohodě dává až na vyhlazování detailů.

Precti si moji vetu jeste tak 10 krat treba to pak pochopis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg , dohady dohady , já mám AMD ATI RADEON 7550 HD Graphics a BF3 rozjedu na maximální detaily , jak to je možné ??

Ale nejde ti to 60fps, alebo ano??? :D A mas to tiez vo fullHD??? S antialiasingom?

Takze aj toto je nutne rozlisovat...

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu