Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

psal jsem to sice uz i jinde ale musim sirit osvetu :D ... tak si TLOU jedu po 4ty (jsem uz v zime) a mam easy obtiznost a musim rict ze tuhle obtiznost by meli davat az za odmenu po dohrani ptz tech zasob a naboju je snad nekonecno a dela to z toho uplne jinou hru takze kdo to bude hrat prvne tak easy v zadnem pripade :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to taky konečně dohrál, určitě si dam repete, ale až za nějakou dobu :D Nevím co napsat, aby to nebyl spoiler (a někdy stačí fakt málo), tak radši nebudu psát nic :D Pro mě osobně sympatičtější než uncharted, ale to se nedá srovnávat, vzhledem k jiným žánrům, toto tema je mi o něco blížší. Mohlo by být nějaké DLC, které by se odehrávalo těsně po vypuknutí nákazy, jak to vlastně probíhalo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám TLOU dohráno, nedávno jsem si dal repete s Uncharted 3 a musím říct, že stealthový přístup by Uncharted slušel taky mnohem víc, než ty brutální přestřelky, které někdy jdou až do absurdna. Vtipné je číst recenze některých redaktorů, jak se rozplývají nad tím, že Joel pořád něco otlapkává. Drake to má daleko víc v krvi a nikde nic jsem se to nedočetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pátek 18hod, usedam k PS3 zapínám last of us.. Je neděle, 15:50 vidím závěrečné titulky, uvědomuji si že je neděle ja spal jen dohromady 10hod a že znám hru co se do mého hráčského srdce zapsala nejvíce...

Bojím se hry co vydá naughty dogs příště, jelikož pak bych už ani těch 10hod nemusel naspat......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz jak v MP zjiskám ty body na vylepšeni zbrani? dosahl jsem "levelu" kdy mužu mit na pušce tlumič ale chybí mi na to nějaké body a jaksi nemužu nikde najit co to a jak to získat..?

Nějaké "load points" máš od začátku a další získáváš v průběhu hraní při dosažení určitého celkového počtu zásob. Maximum je 13 bodů. Získávaní zásob popisuje nade mnou pejtrix, svůj celkový počet zásob vidíš v pravém dolním rohu MP menu (pokud si to dobře pamatuju). Poslední "load point" dostaneš při dosažení 7500 zásob. Pokud nemáš dost bodů na pušku s tlumičem, tak se budeš muset vzdát nějaké jiné výbavy ve prospěch té pušky.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

jestli myslíš mě, což asi ano jelikož jsem zmínil 17 hodin, tak odpověď je prostá, normálně jsem hrál, vše prolezl ... neběžel jsem nikam nespěchal, hru jsem si vychutnvával, hrál jsem na normál, většinou jsem všechny vyřídil tiše, tedy řádně očíhnout co a jak a pak na ně ... dokonce jsem četl i delší dobu. Napodruhé to bude asi méně tak jako vždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu