Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za 500,- je Season Pass, takže je to určitě dobrá cesta jak na něj lidi nalákat. Komu se cena nelíbí, ať nekupuje a počká na slevy - lepší hru včetně DLC jsem ale dlouho nehrál. Btw. takový CoD má ceny retail několik let po vydání (a díly jsou v podstatě pořád na to samé brdo, btw. hrával jsem občas na PC), Last Of Us je už na polovině retail. Přitom Naughty Dogs se alespoň snaží vydávat originální a kvalitní hry, narozdíl od některých ostatních vývojářů. Samozřejmě, že se ND může lehce změnit v takový EA nebo Ubisoft, ale snad se tomu v brzké době nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta cena samotného DLC je podle mě naprosto úmyslně nastavená takhle nesmyslně vysoko (podobně jako u Burial at Sea u Bioshock Infinite), aby si lidi radši koupili season pass a ještě měli dobrý pocit, kolik ušetřili). Tyhle DLC prostě nejsou určený pro samostatný prodej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to tak bude, ale season pass se u téhle hry zatím vyplatil na 100% (pro toho komu se líbil jak SP tak MP v původní hře). Ale u takového Ubisoftu, který vydá DLC k AC4 jako samostatnou hru, je ta ziskuchtivost cítit trochu více. Ale zase nechci porovnávat, asi by se hry ani porovnávat neměly (co se týče ceny, kvality). Stejně je to o tom, jak ten či onen produkt dokáže firma prodat. I kdyby to byla to zatracená tužka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Left Behind dohráno, jak jinak než na jeden zátah :) A musím říct, že paráda. Zatím jsem to dohrál jenom na normal a ve srovnání se survivor v původní hře je to procházka růžovým sadem :D Určitě si to zopakuju i na ten survivor. V podstatě příběh nepřínáší žáden zvrat, což jsem ani nečekal, ale na těch několik málo hodin mě to vcuclo pěkně. Co bych snad jedině vytknul, že cena je trochu vyšší...

Upraveno uživatelem Lord1382
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 months later...

čauko zas otravujem ale toto je važne surny problem

neviete niekto prečo mi pomaly načitava mapu na The last of Us cd neni ani poškrabane (žiadna ryha) a mapa sa pomali načitava, loading trva dlho a postavičky sa zasekavaju a zvuk sem tam hlavne dialogi nefunguju neviete čim to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nezkoušeli jste někdo kupovat kód k Left Behind DLC z Amazonu.com, GameStopu nebo podobně? Je to tam levnější, ale bojím se, aby mi to šlo redeemnout na evropském účtu.

Ke koupi člověk musí mít nastavenou US adresu. Hru mám na fyzickém BluRay disku koupenou v ČR.

Nerad obnovuji měsíc staré vlákno, ale možná raději to, než zakládat nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušeli jste někdo kupovat kód k Left Behind DLC z Amazonu.com, GameStopu nebo podobně? Je to tam levnější, ale bojím se, aby mi to šlo redeemnout na evropském účtu.

Ke koupi člověk musí mít nastavenou US adresu. Hru mám na fyzickém BluRay disku koupenou v ČR.

Nerad obnovuji měsíc staré vlákno, ale možná raději to, než zakládat nové.

Na EU účtu ten kód nenačteš. Musel bys ho načíst přes US účet, ale s pravděpodobností limitně se blížící k jistotě ti to DLC pak nebude fungovat s EU verzí hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty myslim,ten obyc obal, aha:D No jeste jsou z ruznych edic jine. On si clovek ani nemusi moc cvrkat do kalhot. Vyhoda toho steelbooku je,ze uz ted ma cenu 3x her TLOU Remastered a doufam,ze bude jeste vetsi, kdyz hra se tu bude prodavat za par korun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu