Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem všude četl problémy s ukládáním hry ..hrajete pár hodin (2-5) a pak se vám hra neuloží a nejde načíst save a musíte od znova :( .Nvm mno zatim nemam možnost vyzkoušet tak doufám že to co nejdříve N.D. vyřeší. Kdyžtak někdo napište jak vám to běhá díkec.

Jako pařit 5 hodin a pak ztratit save to by mě naštvalo :(

Upraveno uživatelem DarkmatchCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo problem s ulozenyma pozicema jsem uz poznal na vlastni kuzi... To ze se vam save bugnul poznate tak, ze kdyz date behem hry pauzu a je tam takovej ten napis "Automaticke ukladani, prosim pockejte" nebo tak nejak... pokud nezmizi behem chvile tak se to buglo a nejde odejit ze hry a hra se dal jiz neuklada. Po vypnuti hry se restartuje cela konzole a kdyz potom date nacist hru tak pokracujete od chvile kdy se to povedlo naposledy spravne ulozit, coz taky muze bejt pekne davno... Takze doporucuju po chvilich kontrolovat v Pause menu jestli se vam hra ulozila nebo jeste lepe delat si vlastni savy. Aby jste nehrali treba 2 hodiny v kuse jako ja a pak to nemuseli delat cely znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu