Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hra mě docela zklamala, grafika je sice pěkná, ale ta A.I nepřátel je fakt až k breku. Všude vám dávají bariéry, aby jste se mohli krýt, těšil sem se na chytré nepřátelé, místo toho tupě civí a zírají. Např voják stojí 2m ode mě, hodím mu flašku kterou viděl a stejně je z toho překvapený a jde to zkontrolovat :D :D nebo clicker i když jdu potichu, tak mě slyší na míle daleko, potom mu hodím flašku kousek od něho a neslyší to, ach jo. Vaši kamarádi taky nejsou zrovna dvakrát bystří, čekají za rohem, projde nepřítel a oni zrovna utíkají na druhou stranu, vidí je a nezačne střílet, jen na vás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra mě docela zklamala, grafika je sice pěkná, ale ta A.I nepřátel je fakt až k breku. Všude vám dávají bariéry, aby jste se mohli krýt, těšil sem se na chytré nepřátelé, místo toho tupě civí a zírají. Např voják stojí 2m ode mě, hodím mu flašku kterou viděl a stejně je z toho překvapený a jde to zkontrolovat :D :D nebo clicker i když jdu potichu, tak mě slyší na míle daleko, potom mu hodím flašku kousek od něho a neslyší to, ach jo. Vaši kamarádi taky nejsou zrovna dvakrát bystří, čekají za rohem, projde nepřítel a oni zrovna utíkají na druhou stranu, vidí je a nezačne střílet, jen na vás.

Hrál jsem na HARD a nepřátelé nebyli zrovna lehcí, ano - museli samozřejmě udělat pár výjimek, aby se to vůbec dalo hrát (ty lahve, cihly které nikdo nevidí). Teď jsem začal SURVIVOR a ten je trochu o něčem jiným - tady už budu muset od začátku brát každýho "ručně" :D. A ano, jediná věc co se mi moc nelíbila je situace, kdy tvoji parťaci přebíhají nebo i jentak stojí před nepřáteli a ti si ničeho nevšimnou. Ale pokud je to tak, jak řekl pejtrix tak je to naprosto ok.

Upraveno uživatelem patasus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se musím přidat k částečnému zklamání..Čěkal jsem teda grafiku o hodně lepší.Uncharted mi přišlo promakanější.Taky mi trochu chybí pořádnej soundtrack. Ale chápu že ticho má dotvářet atmosféru. Ale zábava to je... P.S. Všimli jste si že ve hře se na hodinách, co jsou umístěný u většiny počítačů v hotelu, zastavil v čas v 3:15? :-D

Upraveno uživatelem kakbus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se těším na dlcčko - jedno bude singleplayer a součástí season pass, ostatní v něm bude mulťák.....na Survivora v 5. chapteru a je to trochu obtížnější (Joel už nemá schopnost Enchanced hearing takže se lokace nepřátel musí neustále sledovat)

Upraveno uživatelem patasus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra mouchy má, ale tak minoritní, že to nestojí za řeč, moje hodnocení je 9/10, protože takovou atmosféru má málo her, navíc je ten příběh daleko zajímavější, než v kterémkoliv Uncharted, vč. mnou posvátné dvojky.

Asi nejhezčí pasáže jsou na podzim a v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, atmosféra je nezapomenutelná, v průběu Fall a Winter jsem měl jen žasnul co dovedou udělat. Plus nevím proč spousta lidí nadává na mulťák, včera jsem ho poprvý zkusil a zdá se mi třeba mnohem lepší než u Uncharted 2/3 nebo i lepší než starší RDR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TLOU je paráda. Koukal jsem jak blázen na situaci, kdy mě sice nepřátelé zmerčili, ale pak si nebyli jistí, kam přesně jsem zmizel, tak si pro mě šli a najednou z úkrytu vyskočila Ellie, skočila maníkovi na záda a ubodala nůžkami. Situace, kterou jsem v žádné hře na PS3 ještě nezažil. Pařil jsem to celý víkend a furt to nemá konec, takže se fakt těším domů :). V noci jsem v rychlosti zkusil MP a taky to vypadá hratelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja zase zazil ze jsem zabil najednou 2 nepratele molotovem a ten posledni se uplne lekl zarval a nekam zmizel tak si rikam ♥♥♥♥♥ kde je tak porad v podkleku opatrne ho hledam snad 5 minut a nikde nikdo si rikam hmm asi nikam utekl proste je pryc a najednou kdyz prestanu byt opatrnej vyskoci z ukrytu a da mi prknem po hlave ...sice se to zda jako blbost ale to nikde jinde v zadny hre neni proste MASAKR :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v pátek prolízal herní weby a všude tLoU dnes vychází. . .atd. Tak jsem to nevydržel a musel to koupit za plnou palbu :) no a vůbec toho nelituju. . .

Hrál jsem přes víkend, vždy v noci a je to perfektní. Kolikrát se přistihnu, že se krčím připosranej za stolem a vůbec se mi do nepřátel ze strachu nechce :) Budete se u hry smát, bát, plakat, čumět s otevřenou hubou, ale rozhodně na ni nezapomenete. . . Za mě mnohem lepší než U3 i U2. Joel i Ellie jsou postavy, se kterými se dokážete ztotožnit a i proto to má tak silnej příběh. Prožívate tu cestu s nimi, svět je uvěřitelnej, plnej detailů a jsem neskutečně zvědavej jak to skončí :) A kdo tady napíše jedinej spoiler, tak bude viset za kule v průvanu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu