Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

Vybalancovat AI u téhle hry je dost těžká věc, párkrát se mi Ellie motala pod rukama, občas ten stealth je zbytečně natlačen do nutné akční roviny, ale to jsou pihy na jinak dokonalé kráse.

V pasáží v přírodě a na univerzitě jsem měl čelist krapet dolů, celkově tak střídání intenzity boje a klidových pasáží je ideální, strašně jsem se bál Uncharted pasáží, které byly nekonečné, tady jsou, ale dávkovány v tak malých dávkách, že to vůbec nevadí a občas si člověk řekne, že je tam i nějaký challange.

Škoda, že střelivo do luku si nemůžete dělat sami (stvávalo se, že jsem trefil maso, ale šíp byl nesebratelný, tak jsem přišel o celou zásobu, pak jsem dlouho nemohl žádné najít), tak jako jiné předměty, ale to je jen můj subjektivní názor.

Srovnání s Bioshockem není na místě, tahle hra je spíše stealth, kdežto Bioshock 3 je neuvěřitelně povedená střílečka, která ovšem dost rušivě tlačila hráče do aburdních přestřelek bez konce.

Jsem v poslední čtvrtině, doma děsná sauna, venku krásně, PS3 Fatka hučí jako vysavač, ale nemůžu, prostě jsem u toho přicucnutý, snad to zítra doklepnu do finiše, protože příběh hltám jako žádný jiný, ty české titulky tomu neuvěřitelně pomohly, snad SONY přeloží i říjnový Beyond, bylo by to skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dneska přišla bouřka, ochladilo se a já dostal chuť si zahrát, ale jen kousek, no a už jsem to dohrál. :D

2 patasus: no, je fajn, že si je máš šetřit, ale spíš mám dojem, že to ničení šípů, které zasáhnou cíl a nelze je sebrat, vypadá na bug

2 seth...: zima byla v jisté pasáži pro mě dost frustrující, ale zase to bylo trochu jiné, ovšem její zápletka není vůbec špatná, tak trochu jsem to čekal,<může být spoiler> ta pasáž mi připomněla zápletku druhou epizodu Walking Dead adventůry</může být spoiler>

moje nejoblíbenější pasáž je začátek podzimní části, navíc asi mám nejraději pasáže, kde se jen chodí a kecá, ale těch je ve hře mraky, škoda, že tohohle není víc v Uncharted, ale to zase srovnávám jablka s hruškama.

2 wariorpolni: bůh ví, zda se to bude točit kolem stejných charakterů nebo půjdou o dům dál, já bych byl raději, kdyby načali stejné události, ale z jiného úhlu, někde jinde ve světě, protože navazovat by bylo rouhání

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k zasazení děje TLOU do doby 20 let po a příběhu samotném, je pokrčování možné v téměř nekonečném množství variant. Joel těsně po vypuknutí nákazy. Jeho brácha. První světlonoši. Rodina Ellie aneb proč? (pokud je to ve hře vysvětleno tak sorry, mám 68%). Joel - nový svět. Elie - nový svět. Čištění a budování nového světa za libovolnou frakci. Ochrana "řešení" před jinou frakcí. Mutace houby a hledání nového "řešení" atd. A jako odnož FPS z doby před nákazou, kde sice nestihneš zabránit průseru v armádním výzkumu, ale na konci šlohneš něco, co zachová lidstvu naději. Tlou je napsán tak genialně, že na to nalepíš strategii, RPG, FPS, šachy, prostě cokoli. A v jakékoliv době, protože na to samé vymřeli Aztékové :)

Upraveno uživatelem usama28
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,chci se zeptat,ted jsem to dohrál na normal a chci pokračovat ve hře + (včetně inventu ) ale nejde mi dát obtížnost težká...Pouze lehka a opět normal...To musím nejdříve dohrát všechny obtížnosti aby se mi otevřela tezka obtížnost?Jinak ale Naughty dog všechna čest.,hraju už 20 let a obrovská spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,chci se zeptat,ted jsem to dohrál na normal a chci pokračovat ve hře + (včetně inventu ) ale nejde mi dát obtížnost težká...Pouze lehka a opět normal...To musím nejdříve dohrát všechny obtížnosti aby se mi otevřela tezka obtížnost?Jinak ale Naughty dog všechna čest.,hraju už 20 let a obrovská spokojenost.

musis dohrat easy,normal ci hard,aby jsi dostal survivor obtiznost a tu az dohrajes muzes dat survivor +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... no ja hral nejdrive normal... jenze to znamena ze budu muset ted hrat easy abych si otevrel hard? No to je teda blby....

sleepless : Cenu to má,ja osobně jsem si koupil ps3 jen kvůli TLOU a nelituju....

po dohrani libovolne obtiznosti by jsi mel ziskat posledni ctvrtou. Jak dohrajes survivor,tak se ti odemkne obtiznost survivovor +,jak tuhle dokoncis dostanes trophy za vsechny obtiznosti a obtiznosti + Na platinu je potreba hru dohrat 3x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu