Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

motivace hru hrát je v příběhu, gameplay, ............. jo, chápu, je to jistá forma challange, poměřování si ptáků, kdo má více trofejí, apod.

pro mě byla vždycky výzva v obtížnosti hry, popř., že mi jisté nadstandartní akce odemknou ukrytý obsah jako u LAST of US nebo Uncharted, že se odemknout artworky za nasbírané prachy (body), popř. sesbírání a kombinace předmětů, tak jako v Diablo II/III a odemknutí skrytého levelu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávám si repete na hard, a musim uznat že je to úplně někde jinde než normal. Málo nábojů, málo surovin, málo součástek, nepřátelé jsou bystřejší, když dojde na pěsti tak mi ubyde polovina života. Někdy když bych potřeboval hodně munice, tak mám třeba jenom 3 šípy a 7 nábojů do revolveru a ani si nemůžu vyrobit lékarničku. Někdy když už je to se mnou zlé, tak mi Ellie dá lékarničku nebo munici. Ale dávám to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju hry co se daly hrát cca týden a déle ...no jo starý časy :(

A co tahle za trofeje třebas dát hru zdarma i novinku!!! to by potěšilo více než jen že jsi ve virtuální realitě fak dobrej,co píďo :idea:

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dohrano na hard a cas 21h15min takze parada :) a hned i na poprvy nalezeny vsechny komiksy a vojenske brozury u zbytku se musim vic snazit :D a dneska jsem si dal poprvy MP a musim rict ze me dost chytl je to neco novyho neokoukanyho kdyztak si me pridejte pejtrix_cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to někoho zajímá, tak pro obtížnostní trofeje stačí dohrát singl jen dvakrát. První dohrání na jakoukoliv obtížnost odemkne survival a novou hru plus. Spustíte novou hru plus (jedno jakou obtížnost), projdete prolog, vyskočíte do hlavního menu, přejdete na Kapitoly a vyberete znovu prolog. Teď tu přibila možnost hrát na jakoukoliv obtížnost, takže vyberete survival a hrajete. Po dohrání na survival plus vyskočí i všechny ostatní obtížnostní trofeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

survival mode je easy,problem nastava hlavne u ellie vs spoiler boss. Tam je problem,ze "boss" je hodne rychly a kazda chyba se tresta smrti a to nemluvim ani o nemocni na konci. Nechci uvadet nejake spoilery,kazdy kdo to dodelal vi o co se jedna a kdo ne,tak jedine pm. Spoiler zde radsi ne.

btw. v pulce jsem byl plny slz a na konci proste jenom revenge mode a konec. Zajimavy pomer citu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

survival mode je easy,problem nastava hlavne u ellie vs spoiler boss. Tam je problem,ze "boss" je hodne rychly a kazda chyba se tresta smrti a to nemluvim ani o nemocni na konci. Nechci uvadet nejake spoilery,kazdy kdo to dodelal vi o co se jedna a kdo ne,tak jedine pm. Spoiler zde radsi ne.

btw. v pulce jsem byl plny slz a na konci proste jenom revenge mode a konec. Zajimavy pomer citu atd.

boss mi spíš přišel těžký, protože až po první smrti jsem si uvědomil že to není cutscena. Nemocnici mi ani nepřipomínej, jak blbec šetřím náboje, lekárničku, bomby a on to byl konec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fajn ale pokud se nepletu tak kdo chce platinu tak ten singl stejne musi dohrat 3x kvuli vylepseni zbrani/joela na max .... pokud teda v tom figlu survival + uz nemas neco vylepsenyho z toho predeslyho prubehu ptz na jedno projeti to vymaxovat nejde

Do nové hry plus se ti přenese vylepšení z tvé předchozí hry, tj. vylepšení zbraní i schopností. Teoreticky jde oboje vymaxovat na ty dvě dohrání, ale samozřejmě záleží, kolik toho posbíráš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem u bosse je to,ze poprve si nevezmete flasku ci cihlu a je problem, na survival mi prisel rychly. Ale bohuzel jsem hru na survi nedal zatim,slot prodal a resil hovinka. Ted mam doma bd verzi. Takze snad to dokoncim.Problem je v tom,ze jsem nehral z youtube,takze nemam ty skryte kravina, od kazde chybi 1 ks. Snad najdu cas,co jsem prehlidl.

Ono scena,kdy vas prepadnou v pittsburgu bylo tak hype,ze jsem sral na hledani a resil jen zivot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do nové hry plus se ti přenese vylepšení z tvé předchozí hry, tj. vylepšení zbraní i schopností. Teoreticky jde oboje vymaxovat na ty dvě dohrání, ale samozřejmě záleží, kolik toho posbíráš.

tu game+ chapu ale prave jestli to bude fungovat u toho figle to vylepsovani kdyz jakoby nemas dohrany ten zakladni survival

.

.

.

.

sice jsem to zatim hral jen na hard ale u bosse jsem ani jednou nepouzil flasku nebo cihlu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu