Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

Tak po dohrání této hry a momentálnímu hodinovému vzpamatovávání mohu jen konstatovat, že tato hra má jednoznačně nejlepší příběh této generace konzolí a momentálně budu mít problém koukat i na jakýkoliv film aby mě bavil po tomto zážitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hru jsem dohrál a musím říci, že ta hra je dobrá a rozhodně nadprůměrná, ale že by to byla nejlepší hrá téhle generace konzolí, tak to určitě ne (a vůbec u mně neplatí, že bych nemohl normálně sledovat filmy). Např. ten nový Deus Ex bych považoval za nejlepší hru téhle generace (alespoň z toho, co jsem hrál).

Příběh mi přišel celkem "běžný", charaktery dobře napsané, soundtrack byl dobrý. Graficky velmi povedené a to samé platí o atmosféře hry. Kdybych tomu měl dát nějakou známku, tak to bude 9/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tato hra byla spise velky filmovy epos, ktery hodne hral na city. V polovine hry,kdy joel odmital ellie byla tak kurevsky emotivni,ze jsem si rikal,kua proc mi na nich tolik zalezi a hlavne konec to byla jizda.

Tam si uz clovek pripadal jako otec,co jsi jde pro svoji dceru

. Ne casto se stava,ze ve hre mate nejake emoce. Naposled u mne to bylo u FFVII: Crisis Core na psp. Takze za mne super zazitek jako u kvalitniho filmu.

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

valis čemu bys dal doposud na PS3 10/10, hodnotit to 9/10 jenom kvůli tomu, že do budoucna vyjdou lepší hry je strašná blbost, protože ono vždy výjde něco lepšího(už jsem si prohlídl tvůj konbook)

headhot hele :D hod si tam aspoň ten spoiler

Upraveno uživatelem seth123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas ho tam, i kdyz vicemenne to neni treba. Uz od zacatku vis,ze ellie je jen pracovni subjekt. A casem se do toho promitne jeho mrtva dcera uplne z uvodu. Celkove je to tak stavene,aby se u nas vytvareli city k danym charum v prubehu hry. Skoda,ze na konci neni moznost volby, i kdyz bych si zvolil vzdy ten samy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak podvadel proste sem to normalne dohral trofeje se taky dostal tak nechapu

pouzij english vyrazy. Dokoncil na hard a odemknul si hard +, pokud nepotvrdis a das new game ,tak by jsi mel dostat survivor game. Prezivsi. Pokud se tak nestalo informuj cislo na bookletu help line

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu