Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podobně jsem si to vyložil taky, akorát píšou sražení, takže by mělo stačit srazit na kolena. Ale dostal jsem dva sniperkou přes celou ulici a připsal si 25 bodů za sražení bombou, kterou jsem nechal na druhé straně mapy a pořád nic. Za tři hry jsem neudělal ani jedno "sražení na dálku" a 40% populace je v (!). Ony ty limity jsou vůbec přísný. Je to výzva, o tom žádná. Ale udělej 10 oživení, když tě to hodí do hry lam, který se místo spolupráce rozutečou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP jsem dohrál za Fireflies i Huntery. Jelikož je v těch 12 týdnech vždy 5 hrozeb 100% ztráty populace, tak doporučuju si pošetřit ty nejlehčí mise právě pro tyto hrozby (tj. předtím si je vůbec nevybírat, protože pokud si misi vyberete a dokončíte všechny tři úrovně, tak při dalším výběru se navýší počet nutný pro splnění jednotlivých úrovní). Pokud je někdo vraždící mašina, tak si asi bude vybírat jen sražení, zabití a speciální zabití. Já se to snažím hrát trochu stealthy, vybírat truhličky a něco vyrábět, takže můj výběr: sražení, sražení oblíbenou zbraní, zabití nožem (buď se připlížit a nebo jednodušší varianta - hodím smoke bomb, přiběhnu a podříznu - pokud je tam víc nepřátel, tak je to sice sebevražda, ale kill je doma:)) a na dvě poslední hrozby jsem si schoval vyrábění a rozdávání dárků spoluhráčům. U všech těch misí se dají v pohodě splnit všechny tři levely (s jakýmikoliv spoluhráči), ale pro přežití stačí jen ten první level. Pokud se hra neodvíjí podle představ, tak vyskočením ze hry před jejím skončením přes tlačítko PS se hra nezapočítá a lze ten den znovu zopakovat. Jinak já hraju jen ten mód Survivors a vybírám "no party", tam člověk nenarazí na takový ty vraždící týmy s mikrofonama, proti kterým člověk nemá nejmenší šanci.

Přehled výskytu 100% hrozeb ztráty populace:

týden 6, den 1

týden 8, den 2

týden 10, den 3

týden 11, den 6

týden 12, den 4

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Tak ty nejlehčí jsem si už vybral. Vyskočit ze hry je trošku prasárna a už se mi stalo, že hra skončila bo jsem zůstal sám. Ale konec konců, jde o záchranu lidstva. A né všechny výzvy se dají splnit s kýmkoliv. Třeba to oživování je za určitých okolností zlo. Pokud se tvoje grupa rozprchne a protivníci chodí spolu, tak bez krytí pod tou palbou neoživíš ani fenixe (a ten je nesmrtelný). Stalo se dne 30.6.2013 s žalostným výsledkem 0:17.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Tak ty nejlehčí jsem si už vybral. Vyskočit ze hry je trošku prasárna a už se mi stalo, že hra skončila bo jsem zůstal sám. Ale konec konců, jde o záchranu lidstva. A né všechny výzvy se dají splnit s kýmkoliv. Třeba to oživování je za určitých okolností zlo. Pokud se tvoje grupa rozprchne a protivníci chodí spolu, tak bez krytí pod tou palbou neoživíš ani fenixe (a ten je nesmrtelný). Stalo se dne 30.6.2013 s žalostným výsledkem 0:17.

Jasný, pokud nejdete jako skupina a protivník jo, tak to se nedá vyhrát. To předčasný ukončení hry dost zlepšil patch 1.02. Po vydání se mi nestalo, že by se hra předčasně ukončila, protože host odešel, teď hra migruje na novýho hosta. A když hra z nějakýho důvodu spadne, tak ti to aspoň nezapočítá ten den. Před tím jsem málem vymřel, protože dvakrát v řadě se hra ukončila, protože host odešel, dny se započítaly, nedostal jsem za ty hry žádný suroviny a ještě jsem měl rozjetou 100% hrozbu a nezpočítalo mi to věci, které jsem splnil pro misi. To jsem byl někde v 8 týdnu a bylo to fakt málem na mrtvici:)

To vyskočení ze hry můžeš udělat až v momentě, kdy jsi mrtvej a je to poslední zápas, tím nikoho nepoškodíš.

Jinak ten MP mě docela baví, protože jsou tam i jiný způsoby "vydělávání", než jen zabíjení, což mi nikdy moc nešlo:) A taky mám rád ty větší mapy, kde se lidi na sebe hned nevrhnou.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mulťák začal hrát až po 1.02 . Ale včera jsem na tom docela vydělal. Někdo měl asi špatný připojení nebo co. Prostě to začalo protihráčům lagovat. Bez známky obrany jsem za minutu (než to hru samo zavřelo) sejmul poloautomatem 6 světlonošů a v pohodě sebral vše co nebylo přibitý. Zásoby mi sice nezůstaly, ale +6 sražení poloautomatem a znovu druhý den. Ještě dneska ráno jsem z toho měl radost. Tu jsi mi zkazil až ty sdělením, že tydle lehký je lepší si šetřit. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou tam i další mise, který nejsou těžký, třeba to označování nepřátel nebo léčení. Nebo třeba zabití bombou, přinejhorším si ji můžeš nastražit pod sebe, nechat se sejmout a doufat, že to sejme i toho druhýho, až tě přijde obrat :) Doporučuji nastražit bombu při oživovaní někoho v přestřelce, když je pravděpodobný, že tě u toho sejmou taky. To se k vám pak seběhne tolik nepřátel, že to určitě někoho trefí. A na přežití stačí splnit jen ten první level mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že taková hra má jen 4 kola a nestihneš tam vůbec nic. Sice vyhraješ, ale máš málo surovin pro svoji populaci. A nejhorší je tenhle styl hraní na těch malejch mapách, kde takovýhle komando se prostě přežene celou mapou, nic nesbírá, nevyrábí, neoživuje, jen to za minutu vystřílí. A taková hra mě upřímně nebaví. Nejhorší je, že zabitý lidi s mikrofonem sledujou kamery a ostatním říkají, kde kdo je, to pak ta hra fakt nemá cenu.

Edit: bavím se o módu Survivors, Supply Raid to je pro mě úplně nehratelný, tam je to jen běž a střílej :)

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu