Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us CZ titulky


wencaCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 325
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prvni lavici najdes az diky jednomu NPCku.... tu pracovni lavici ma ve svym ukrytu

Ale kdepák, první stul najdeš ještě když vstoupíš do muzea, hnedka v té garáži!! Jinak bych si sVáma taky zahrál mám nick MrJelly77 . Hodně využívám léčitel na stupnici 3 a zběratel.. takto se dá i sebrat 6000 dílů, ale je to o náhodě a spolupráci.. 100% populace není těžká, je lepší si nechat ty nejlehčí na konec! Nejvíc co jsem měl populace je 135 lidí, nejde mě na rozum že v tabulce mají 512! Používám i dýmovnici v případě když někoho sestřelí a jdu ho oživit, pak hodím dýmovnici a v kouři už se člově ztratí, teda pokud tam nenaběhne nějakej šílenec.. Nesnáším když kolem vás proběhnou spoluhráči a je jim fuk že jste na kolenou.. jde o spolupráci a pak je ta hra mnohem zábavnější.. Jinak ještě je nejlépe si co nejdřív koupit ochraný oblek, nastražovat pasti šikovně do cesty a molotov si nechávat na více nepřátel..

Upraveno uživatelem meidevil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty lidi s klanem nad 500 to dělali tak, že se navzájem sráželi a oživovali a tím si nahonili suroviny. Legitimně to nejde dát. Já osobně jsem měl v klanu 157 lidí a to už se člověk hodně zapotí, aby mu lidi neumírali. Podle mě je maximální legitimní klan tak někde kolem 200, možná 250.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak ony neoriginální ovladače jsou dobré jen někde, například právě díky absenci sixaxisu v Logitech ovladači nemůžu hýbat s tělem panáčka v LBP1,2, což je naštěstí nepodstatné, rovněž si přeci nemůže nikdo stěžovat na to, že díky tomu, že nemá ofiko ovladač se nemůže dostat dál v TLOU, je to ale sakra kuriózní banalita. Dneska se jinak ovladač dá pořídit za pár stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu