Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

První hra v čestině....!


placek

Recommended Posts

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Gunsíku... My myslíme 1. oficiálně přeložená hra do CZ... Pro Evolution Soccer 6 je taky kompletně celý menu atd. přeložený do CZ ,ale není to oficiálně ,chápeš ? :cheesygrin:

Je toho víc takových neoficiálních češtin? Kde se to da najít a hlavně je to i do her kde se to fakt hodí např. RPGčka nebo hry s pořádným příběhem jako Silent Hill?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
ono zalezi o jake zavody jde, ja bych teda nechtel prekladat gran turismo 2 (moje oblibena zavodni hra) kde je u kazdeho auta( je jich pres 2000) vlastni informace ktera je napsana malym pismem na nekolika stranach + musis znat motoristycky slang kvuli soucastkam kterych je tam take mnoho...rozhodne je tam o MNOHO vice textu nez v nejakem RPG

v gran turismu mozna tam se totiz dost vylepsuje.ale takovy pgr tam koupis auto a jedes zavod a to neni zadna vda to prelozit8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dneska jsem videl i nomalni krabicku s hrou a neni na ni jakkoliv nepsany, ze by hra byla v cestine. Takovy ty kecy zezadu jsou normalne prelozeny, ale myslim, ze by rozhodne vic upozornovali, kdyby i hra byla v CZ. Prestoze jsem dlouho veril v to, ze to v cestine vyjde, myslim ze z toho nejak seslo:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dneska jsem videl i nomalni krabicku s hrou a neni na ni jakkoliv nepsany, ze by hra byla v cestine. Takovy ty kecy zezadu jsou normalne prelozeny, ale myslim, ze by rozhodne vic upozornovali, kdyby i hra byla v CZ. Prestoze jsem dlouho veril v to, ze to v cestine vyjde, myslim ze z toho nejak seslo:-(

njn,si taky myslim:(...a navíc tam neni ani českej manual...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu