Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

Ty pokud budeš stahovat digi verzi tak potrebujes min 30gb pokud mas placku tak si myslím ze to pod 15gb nepůjde což je čistá instalace. Pote pocitej s update aby jsi hru vůbec spustil a ten ma 1.2gb teď me tam skočil další update velikost nevím. A jinak gt6 bude vydávat obsahle updaty a pocitam ze výsledná hra bude za chvilku zabírat tak 30-50gb :)

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, taky jsem koupil z Electrowordu za 999,- a taky v češtině. Jinak GT6 fakt super, grafika nádhera a jízdní model jako vždy super...Jsem z toho nadšenej, teď jsem dojel s Alpinou, no fakt nádhera, udělal jsem si i fotky ze záznamu a ty detaily - neskutečný na tak starou konzoli. Fakt super, jsem z toho v sedmým nebi :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Specialka na 21 speciálních aut na začátek v modré barvě 15 let gt , helma kombinéza v modré barvě nějaké speciální barvy metalické tuším a ještě možná neco :) hodí se to prostě :)

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

některé standarty vypadají na 90% jako premium vozy, jiné prošly beze změn a vypadají hnusně jako v gT5

mrkni tady, je tam pár ukázek :)

http://www.gtplanet.net/forum/threads/standards-the-good-the-bad-and-the-ugly.291012/page-35

Upraveno uživatelem valis1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže už to mám od včerejška doma. Já sem třeba anniversary edici bral kvůli steelbooku, kterej je moc pěknej. O ty auta mi ani tak nešlo :) S hrou jsem celkem spokojenej, je tam vidět posun v grafice i v chování vozů oproti GT5. Menu je mnohem, mnohem hezčí a přehlednější, cz příjemnej bonus, loadingy jsou o něco rychlejší.

Potkala mě ale taková nepříjemnost. Jsem offline...vložím disk do mechaniky, načte se to, proběhne to zahřívací kolo, blablabla, 1. závod Sunday cup (highspeed ring), dojedu to a po projetí cílem se to kousne. Takže tvrdej restart a znova. . .to samý. Tak sem smazal game data a pustil to znovu. OK, vše běží, po asi 10 závodech opět zásek (konkrétně willow springs). Tak sem to nechal chvíli odpočinout a potom už ok. Stalo se někomu něco podobnýho?

Premium vs standart - jediný čeho sem si všiml, tak že ty "standart" auta si nemůžeš prohlídnout v autosalonu do detailu. (např Lambo Nomad je furt "ošklivý" a prakticky všechny tyhle supersporty co byly standart v GT5 jsou i zde)

Licence - mnohem líp udělaný než v GT5, tam to bylo prakticky k ničemu a vůbec si je nemusel dělat. Co se mi ale nelíbí, že to je hrozně lehký a není to prakticky žádná výzva. I na DS to dám s velkou rezervou :(

Jak je to prosím vás s tím apexem? Neměl být k anniversary edici? Já sem tam nic neměl. . . Nebo je to digital a stáhne se to s tím kódem? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu