Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bohužel je to o hodně lehčí, co se týče dokončení závodů a platinové trofeje. U těch eněz bych si nebyl tak jistý, v GT5 byl také bonus a díky B-Spec se dalo vydělávat skoro samo.

Testování jako v GT5 tu není, ale Xroute je dostupno jako závodní okruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec mě to moc nechytlo. Nejvíc mě štve, že nejde rozbít auto. A celkově je to takovy divny. I ty zvuky aut jsou někdy děs a hrůza. Ted' hraju GRID 2, a když si člověk zvykne na tu škaredou grafiku, tak je to luxusní hra. Ten adrenalin a akce při závodech je přímo boží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás a zároveň prosím o radu. Dnes mi přišlo GT6 Anniversary edition za 1300. Když jsem otevřel obálku od dopravce tak mě hned zarazilo to že blu ray byl v klasickém obalu, ale četl jsem že Anniversary edition by měla mít obal kovový. Přes to bych se přenesl, nic méně po otevření obalu vidím disk na kterém není napsané "Anniversary edition" a v menu bylo napsáno taky pouze Gran Turismo 6, teď to instaluji, takže víc nevím, jen mě zajímá, jestli je to pravdu výroční edice, a nebo si ze mě prodejce udělal srandu a jen vyměnil papírový obal, ale zbytek je standardní edice. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam taky tuto edici a mel jsem ji predobjednanou a co vim mela byt v plastovem obalu a vse melo byt v klasickem obalu, v krabicce bys mel mit letak a tam jsou 2 kody co jsem mel ja jeden na premiove auta a druhy na 1 000 000 kreditu, jestli ho tam nemas tak si prodejce udelal z tebe srandu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou dvě anniversary edice jedna v kovovém a druhá v obyčejném obalu, já mám v plechovém a ta byla cca o 200 dražší. Na disku žádný výroční nápis nemám, takže vypadá úplně stejně jako obyč, ale mel by jsi tam mít voucher na 20 výročních aut a 1mil kreditu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu