Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

zdravim

dneska som si kupil volant a hru gran turismo no mam stym problem

ten volant ide dost tazko a ked pustim hru tak si sam zataca proste ako keby hral sam

ked idem aj na travnik tak to skoro vobec nevybruje

ked volant napojim do pska tak sa raz natoci dolava potom doprava a stichne

ked hrajem hru cez dualshock tak to v pohode vybuje zataca a hrajem ja nie joystick

kde sa to da nastavit? v hre som skusal ale tam nic take o nastaveni volantu nieje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej volant to je? Podle mě myslíš force feedback. Ten volant musíš prostě pořádně držet. Zkoušel si jet třeba někdy na silných motokárách? Tam ten volant kope jako prase. To natočení doprava/doleva při spuštění mi volant dělal taky. Je to asi nějaký znamení že je zaplej.

Volant jsem teda pouzival jen u gt5, teď už ho nemám a 6ku hraju na padu. Ale jsem si jistý, že tam nastavení volantu je taky. Napiš typ a uvidíme... Taky mě to poprvé překvapilo. Nájezd s ferrari 458 na Monze do první zatáčky a ruce mě doslova odletěly z volantu :D

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím natočením se volant konfiguruje, to je alespoň u toho mého běžné.

No a pak když máš zaplý volant v psku, tak v menu GT6 je volba nastavení síly feedbacku. Nevím teď přesně, jak se ta kolonka jmenuje, ale večer bych ti to kdyžtak upřesnil. Prostě trošku zmenšit sílu zpětné vazby. Když jsem měl volant nastavený na stech procentech, skoro mi urval ruky i se stolkem. Když jsem sílu snížil na polovinu, už šlo v pohodě zatáčet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano diky uz je to omnoho lepsie ale stale ked idem len rovno a pustim volant tak stale robi dolava doprava dolava doprava dolava doprava ale uz o hodne menej to je vlastne ta spetna odozva tak to ma byt? on nevybruje ani nic ked idem na obrubnik ale ked robi dolava doprava dolava doprava a chytim ho pevne tak obcas pocut taky ten zvuk motorceku ze proste on sa snazi a ja ho drzim ma to tak byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravíčko :flexion:

Nevíte kde najdu fotky který si ve hře nafotím? V pětce se to ukládalo pěkně do photo v menu pska, tak si to člověk mohl přetáhnout i do pc... Ale tady ani nevím jak se na ně můžu zpětně podívat :D celý je to nějaký nepřehledný. Ani bazar aut jsem nenašel. :-x Kde teda je ta tisícovka aut schovaná? :blink2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No a máš volant? Nebo hraješ na ovladači?

Každopádně já vypínám úplně vše (kontrola trakce na 0 atd.) akorát ABS-ko jsem si nechal na 1. Teď mám zrovna čas nějakých 1:03:8 a nějaký drobný :-) a pořád to jde dolů. Sice po kousíčkách ale jde to.

Pokud hraješ na ovladači, tak žádný zázraky v časech bych nečekal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

pernaaa Potkala mě ale taková nepříjemnost. Jsem offline...vložím disk do mechaniky, načte se to, proběhne to zahřívací kolo, blablabla, 1. závod Sunday cup (highspeed ring), dojedu to a po projetí cílem se to kousne. Takže tvrdej restart a znova. . .to samý. Tak sem smazal game data a pustil to znovu. OK, vše běží, po asi 10 závodech opět zásek (konkrétně willow springs). Tak sem to nechal chvíli odpočinout a potom už ok. Stalo se někomu něco podobnýho?

Taky se mi stalo po projeti cile,že zamrzlo...pomuže např vymazáni zálohy dat?jak často se vam hra sekne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani za nic nemůžu najít autora a název skladby, která hraje v menu s tuningem... Neporadil by mi někdo? :)

TomasP: jakou máš verzi hry? Jestli nižší než 1.08, zkus si stáhnout aktualizaci. Hra se mi nesekla nikdy, jen mě občas trápí (trápily?) nekonečné loadingy při startu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pernaaa Potkala mě ale taková nepříjemnost. Jsem offline...vložím disk do mechaniky, načte se to, proběhne to zahřívací kolo, blablabla, 1. závod Sunday cup (highspeed ring), dojedu to a po projetí cílem se to kousne. Takže tvrdej restart a znova. . .to samý. Tak sem smazal game data a pustil to znovu. OK, vše běží, po asi 10 závodech opět zásek (konkrétně willow springs). Tak sem to nechal chvíli odpočinout a potom už ok. Stalo se někomu něco podobnýho?

Taky se mi stalo po projeti cile,že zamrzlo...pomuže např vymazáni zálohy dat?jak často se vam hra sekne?

nemas poskrabaný disk? mě se tenkrát sekala takhle jiná hra, a měl jsem lehce škráblý disk, tak že to vždycky nainstalovalo nějaký poškozený soubor a sekalo se to na stejným místě, nechal jsem tekrát vyleštit disk, znovu nainstaloval a vše jelo jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud ti v tom nebrání něco, o čem nevím, píchni ji na chvíli na síť a stáhni update. Firma tu hru neustále aktualizuje (myslím, že od vydání neuběhl ani jeden měsíc, kdy by se mi nestahoval nějaký update) a byť se většinou jedná o DLC zdarma (teď třeba naprosto famózní Tribute Ayrtonu Sennovi!), tak se sem tam najde i nějaký hot-fix. Osobně jsem hru nikdy nehrál v základní verzi (tuším že 1.00 nebo 1.01), protože hned ze startu to načetlo update na 1.02... Takže defacto se bavíme o dvou různých produktech a já nemám jak jinak poradit. :)

Upraveno uživatelem Mikesz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chci se zeptat, když dám závod je tam vždy omezení na výkon např 450, koupím si.hezky auto trochu poladim a má 380 třeba. Ale prostě si neprdnu...to pokazdy musím mít auto na max ? Proč já chci závodit i s jinými auty. A nebo se soupeři.přizpůsobují podle mého auta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu