Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

No, co jsem GT 6 hrál, tak jsem si vybíral auta vždy podle závodu a trati (třeba víc zatáček nebo rovinek) a pak podle toho jsem si ještě pohrál s nastavením (při jakých otáčkách má auto přeřazovat, přítlaky atd.). Dají se vyhrávat i závody, kde máš třeba o 100 nižší sílu auta než je max. povolená. Sice je to trochu makačka, ale o to větší zábava. Při hraní mi přišlo, že když jsem si vytunil auto na max. povolený limit závodu, tak už v první kole jsem byl první a to mě prostě nebavilo.....dojet do cíle s několika desítkama sekund náskoku před druhým...

Jinak omezení na výkon je u většiny závodů, ale u některých je i bez limitu, každopádně se auta tobě podřizovat nebudou, vždy budou proti tobě jezdit auta, které se budou výkonem blížit limitu závodu. To by sis mohl klidně koupit na začátku hry Mini, objet s ním a vyhrát všechny závody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tvl, simulátor to může být třeba pozlacenej, ale když tam není model poškození, tak je ta hra totálně na ♥♥♥♥♥ a nereálná. Hrál jsem to pár hodin a pak jsem to hned prodal. Když jsem to ve 300 km rychlosti narval do bariéry a od auta neodlítnul ani kousíček plechu, tak jsem vybuchnul smíchy.:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Tohle jsou jako reálny kolize a model poškození jo?:D No tvl

Upraveno uživatelem dopitapetr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty auta sou podle me realny ve vsech ohledech az na ten model poskození no....ja si fakt nenecham kazit dojem jen kvuli tomu ze se to neposkozuje a pak to netaha do stran a tak....je to i lepsi.....podle me best auta vubec...na pc nic takovyho neni

Upraveno uživatelem Psychos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No jo, a proto výherci GT Academy, kteří jezdí třeba i 24 Le Mans (a umisťují se na 2. nebo 3. místě) vybrali jen tak z dobrýho pocitu :-)

GT je a bude vždycky nej simulátor (hlavně jízdní model) nemluvím o reálnosti (bouračky a tak), žádnej lepší na trhu prostě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v tom je právě ten největší problém. Pokud tam nejsou reálné kolize a bouračky, tak je to prostě nereálny. Jízdní model může být jakej chce.

Podívej se na GRID Autosport. Sice oproti GT obsahově hodně ztrácí, ale zase to chování AI závodníků na trati je sto a jedna. A v tom je právě ten zážitek. Zážitek z reálného ježdění a bourání. Podívej se třeba na tohle https://www.youtube.com/watch?v=CjE8D5J-qiw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra byla vzdycky o tunningu nez bourackach. Mne vzdy bavilo se hrabat v motoru a pokouses se vykon vyhnat nahoru. A nejak jsem nikdy netouzil,abych si auto s kterym jsem si tolik vyhral hnedka v prvni zatacce znicil. Myslim,ze tahle serie se nikdy nebude snizovat k realnymu poskozeni, vzdyt je tu desitky let. Ty slavne serie s modelem poskozeni uz tu nejsou, cim to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v tom je právě ten největší problém. Pokud tam nejsou reálné kolize a bouračky, tak je to prostě nereálny. Jízdní model může být jakej chce.

Podívej se na GRID Autosport. Sice oproti GT obsahově hodně ztrácí, ale zase to chování AI závodníků na trati je sto a jedna. A v tom je právě ten zážitek. Zážitek z reálného ježdění a bourání. Podívej se třeba na tohle https://www.youtube.com/watch?v=CjE8D5J-qiw

No, vypadá to moc hezky (nevím jestli reálně - klouže po tom kačírku jak na ledě a pak se z ničeho nic zasekne, aby mohl udělat pár otáček přes střechu). Ale hezký to určitě je. A co z toho nakonec mám?:

1. restartnu závod

2. resetnu auto

SUPER :-)

Radši budu mít reálnej model řízení auta než bouračky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, a proto výherci GT Academy, kteří jezdí třeba i 24 Le Mans (a umisťují se na 2. nebo 3. místě) vybrali jen tak z dobrýho pocitu :-)

GT je a bude vždycky nej simulátor (hlavně jízdní model) nemluvím o reálnosti (bouračky a tak), žádnej lepší na trhu prostě není.

Doporučuju ti si výše zmíněné hry zkusit. GT opravdu nejlepší jízdní model nemá, ale nadruhou stranu je to prostě značka a podobné soutěže si díky tomu může dovolit. Ale to z ní nedělá přeci nejreálnější hru.. ;)(Tedy, pokud nepočítáš jen hry na PS3, kde prostě jiná hra neexistuje. Ale co třeba takový Race Pro na Xbox?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu