Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 6


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
post-73681-14687177490987_thumb.jpgZdravím, může mi prosím někdo poradit. Spustil jsem instalaci na úplně nové ps3. Nejdříve se mi stahla nová verze hry/patch, což trvalo přes 2 hodiny, to proběhlo v pořádku, dále jsem spustil hru a při úvodní obrazovce ve hře, kde jsou na pozadí informace o výrobci, se začala istalovat další záplata, která se mi istaluje do cca poloviny a pak vyskočí chyba instalace viz. obrázek. Neví někdo co stím? Děkuji
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

můžu se zeptat jak je to se splitscreenem u GT6? já co mám GT5 tak tam si musim pridavat auta do oblíbených s jakými chci jezdit, protoze v tom arcade only moc výběr neni.. je to u GT6 taky nutný? a ještě dotaz já mám GT5 jen kvůli splitscreenu, kariéru nejezdim a jelikoz jsem chtel mit vsechny auta hned (a ne projizdet karieru, abych je dostaval) tak jsem je otevrel v save editoru, jde to pripadne u GT6 taky? díky moc za odpoved!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V GRID Autosport je jízdní model tak na půl arkáda/simulátor. Ale daleko zábavnější a záživnější než v GT, aspoň teda pro mě.:)

Ty se na to koukáš moc úzce,skutečné závody přece také nejsou o bouračkách,všichni jezdí dokonale,ale vyhrát muže jen jeden,hraje tam hodně aspektů jako dokonalá technika projetí zatáčky,moment a síla brždění atd.Pro tuto hru jsou bouračky v podstatě bezpředmětné,byli by tam pouze na efekt.

GT je dělané pro fandy aut,to je i vidět že je tam nahoníno co nejvíc značek,aby se nad tím mohl člověk u televize rozjímat,je to simulátor v rozumné míře, to by pak bavilo jen malou část lidí potit se dlouhou dobu bez úspěchu s jednou tratí.Modelu destrukce se asi z licenčních důvodů některých automobilek asi nikdy nedočkáme,takto nějak to vysvětlovali u GT5.

Tekken ti to vysvětluje dobře.Zkus GTR pokud chceš vědět co je dřina a nervy.

Jo a GT6 taky nemám,mám GT5 se všemi doplńky a pořád si s ním vystačím.

Upraveno uživatelem holub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak často se vám seká GT6? Mě se to celkem často sekne v rychlém závodě když chci po dokončení nebo nabourání dát opakovat, tak tam zůstane vyset obraz bez veškerých info na obraze a na nic to nereaguje. Jedině tvrdý restart na PS3.

Mám stím ještě někdo problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Zdar lidi... sem trochu lama ač se ps3 tváří blbuvzdorně neni... na pc sem si vždycky dokázal poradit :D nevermind

Mam aniversary edition... při instalování aktualizací přiběhl pětiletej synovec a natvrdku to vypnul. Hru už sem samo nepustil... poškozený data. Takže sem formatoval disk a tovarni nastaveni systemu. Pripojil se k PSN a update systemu... vlozil gt6... 21 aktualizaci... tak sem ani nekoumal co to dela, dobehlo to a tvarilo se to ok. Pak uz se pustil interface hry a dalsi aktualizace... nejdriv stahovani a pak instalace... pri instalaci se vyskytla chyba a proste to nijak nejde :(

Zkousel sem to trikrat pokazdy se stejnym vysledkem a uz mi cukalo ze ten srot poleti z okna... muzete nekdo poradit jak to sakra rozbehnu?

BTW. a to teprv doufam ze se nejak dostanu k bonusovymu obsahu co byl s anniversary ed.... a tu sbirku co sem mel vyjezdenou s tim asi pocitat uz nemuzu, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 29. 12. 2016 at 19:46, cvoklrttghfruz napsal:

Zdar lidi... sem trochu lama ač se ps3 tváří blbuvzdorně neni... na pc sem si vždycky dokázal poradit :D nevermind

Mam aniversary edition... při instalování aktualizací přiběhl pětiletej synovec a natvrdku to vypnul. Hru už sem samo nepustil... poškozený data. Takže sem formatoval disk a tovarni nastaveni systemu. Pripojil se k PSN a update systemu... vlozil gt6... 21 aktualizaci... tak sem ani nekoumal co to dela, dobehlo to a tvarilo se to ok. Pak uz se pustil interface hry a dalsi aktualizace... nejdriv stahovani a pak instalace... pri instalaci se vyskytla chyba a proste to nijak nejde :(

Zkousel sem to trikrat pokazdy se stejnym vysledkem a uz mi cukalo ze ten srot poleti z okna... muzete nekdo poradit jak to sakra rozbehnu?

BTW. a to teprv doufam ze se nejak dostanu k bonusovymu obsahu co byl s anniversary ed.... a tu sbirku co sem mel vyjezdenou s tim asi pocitat uz nemuzu, co?

Zdar,mam stejny problem, jelikoz mi odesel hdd a kupoval sem novej, tak ted se mi nedari vsech 21 aktualizaci nainstalovat. Prakticky je stahnu, nainstaluju a po spusteni hry, kdy se rozebehne dalsi aktualizace to vyplivne chybu. Googlil sem a nasel nejake navody, ktere mi ovsem byli k nicemu. Tato chyba vyzadovala, presne receno, instalaci balicku po balicku pekne ruco z xmb menu. Ackoli sem to zkousel, bylo to opet nerealne, po instalaci prvniho balicku a opetovneho spusteni aktualizace, se mi opet objevil pocet balicku 21...

V soucasnosti hru hraju na verzi 1.0 bez prihlaseni a taky to jde,ale stve me, ze tak prichazim o spoustu veci ve hre samotne.

Kazdopadne kdyby ste si nekdo vedel rady jak aktualizovat GT6 ver. 1,0 na GT6 ver. 1,21 - dejte vedet,diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
V 12. 1. 2017 at 21:58, xaverius napsal:

Zdar,mam stejny problem, jelikoz mi odesel hdd a kupoval sem novej, tak ted se mi nedari vsech 21 aktualizaci nainstalovat. Prakticky je stahnu, nainstaluju a po spusteni hry, kdy se rozebehne dalsi aktualizace to vyplivne chybu. Googlil sem a nasel nejake navody, ktere mi ovsem byli k nicemu. Tato chyba vyzadovala, presne receno, instalaci balicku po balicku pekne ruco z xmb menu. Ackoli sem to zkousel, bylo to opet nerealne, po instalaci prvniho balicku a opetovneho spusteni aktualizace, se mi opet objevil pocet balicku 21...

V soucasnosti hru hraju na verzi 1.0 bez prihlaseni a taky to jde,ale stve me, ze tak prichazim o spoustu veci ve hre samotne.

Kazdopadne kdyby ste si nekdo vedel rady jak aktualizovat GT6 ver. 1,0 na GT6 ver. 1,21 - dejte vedet,diky...

Povedlo se už někomu přijít na to proč aktualizace končí errorem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu